Danuta: Dziękuję za udzieloną łaskę

Dziękuję Matce Przenajświętszej za udzieloną, za sprawą nowenny, łaskę. To cudowna modlitwa.
Read More

Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie.Przeczytaj Magda: Uzdrowienie z raka węzłów...
Read More

Elżbieta: cały czas czuć przy sobie obecność Maryi to niesamowite uczucie

Na stronie poświęconej Nowennie Pompejańskiej pragnę podzielić się świadectwem ogromnej mocy tej nowenny. Jestem mamą dwuletniej córeczki, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe. O nowennie dowiedziałam się od rehabilitantki, niezwłocznie zaczęłam sama się modlić, zachęcając do tej modlitwy także mamę i babcie. To bardzo trudna modlitwa, wymaga poświęcenia czasu i...
Read More

Joanna: Dziękuję Dziękuję ci Przenajświętsza Panienko

eśli macie wątpliwości, czy podjąć wysiłek odmawiania Nowenny Pompejańskiej, polecam oddanie wszystkich swoich niepokojów i problemów kochającej Matce Bożej, która obdarzy Was Wielkimi Łaskami, w tym Łaską wytrwałości w Modlitwie Rożańcowej.
Read More

Ania: Co Maryja mi już wyprosiła?

Witam, Od niedawna odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia psychicznego mojego chłopaka, który cierpi na nerwicę natręctw.
Read More

Nabożeństwo pierwszych sobót – wielka obietnica Matki Najświętszej

„Przyrzekam być obecna w godzinie śmierci z łaskami koniecznymi do zbawienia tym, którzy przez pięć kolejnych pierwszych sobót miesiąca przystąpią do spowiedzi i Komunii Świętej, odmówią różaniec, będą mi towarzyszyć w ciągu 15 minut rozmyślając tajemnice różańca i ofiarują to wszystko w intencji wynagrodzenia.”

W myśl życzeń Matki Najświętszej, nabożeństwo pierwszych sobót obejmuje:

  1. spowiedź i Komunię świętą,
  2. odmówienie cząstki różańca,
  3. rozmyślanie przez kwadrans nad tajemnicami różańcowymi,
  4. intencję wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

Istotą tego nabożeństwa pierwszych sobót jest wynagrodzenie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Obrażają one Boga i Jej Niepokalane Serce, są pogardą wobec Bożej miłości oraz powodem wiecznych mąk w piekle ludzi.

Maryja pragnie ocalić jak najwięcej osób, dlatego przychodzi, aby ostrzec przed konsekwencjami grzechu, aby ocalić grzeszników od piekła, aby skłonić ich do nawrócenia. Maryja chce naszego zaangażowania w tę misję. 

Część różańcową nabożeństwa pierwszych sobót można odprawić samodzielnie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Nabożeństwo pierwszych sobót – wielka obietnica Matki Najświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość

Czy spowiedź jest konieczna? Czy chodzi ogólnie o „łaskę uświęcającą”?

Inka
Gość

Spowiedź można odbyć wcześniej, ale trzeba zaznaczyć, że spowiadamy się w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

urszula
Gość
urszula

Polecam Różaniec Do Siedmiu Boleści, jako dodatkowa modlitwa w piątki i we wtorki.

Aneta
Gość

Przepiękne Msze św. z Nabożeństwem Wynagradzającym prowadzą księża pallotyni z Warszawy i ojcowie paulini.

Dawid
Gość

Pierwsze soboty miesiące,bardzo potrzebne nabozeństwo.Módlmy sie do Matki Bożej ona wiele zdziała

M
Gość
Szczęść Boże!!! Mam pytanie trochę nie na temat. Jedna z dziewczyn napisała, ze nie czuła pomocy opatrzności Matki Boskiej ani nawet łask potem okazało się, ze one były lecz zostały zmarnowane. W pewnym sensie moje również tzn jedna , ta w sprawie pracy, choć intencja była inna. Pojawił się chłopak który mi się podobał ale podczas naszych spotkań wygadywał i ze jestem brzydka i ze zakochał się w innej. wiec to odpuściłam, to raczej działanie tego złego. le pojawiła się oferta pracy , nie mogę przeżyć ze odpuściłam te ofertę, negocjowałam stawkę , podawałam kwotę , która chce zarabiać i… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!