Msza św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach – 25 marca 2014 r.

Msza św. w Pompejach

Najbliższa Msza św. w Pompejach odbędzie się 25 marca, w święto Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia.

Msza św. będzie miała miejsce w kaplicy bł. Bartola Longo (nad jego grobem) w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Odbędzie się o godzinie 11.30.

Za pośrednictwem naszej Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Zachęcamy do duchowego uczestnictwa i łączenia się w modlitwie w czasie Mszy św. Ponadto polecamy uwadze postać bł. Bartola Longo, założyciela pompejańskiego Sanktuarium i pierwszego apostoła Nowenny Pompejańskiej! To niezwykle ważna postać, inspiracja dla każdego, kto chce szerzyć różaniec.

 

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

7 myśli na temat „Msza św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach – 25 marca 2014 r.

 1. Szczęść Boże, mam następujące pytanie: Czy moja intencja wraz z ofiarą do Państwa dotarła?
  Bardzo mi na tym zależy, Bóg zapłać za wszelkie dobrodziejstwa

  • Tak, dotarła. Generalnie wysyłamy powiadomienia ok. 4-5 dni przed Mszą, ale jeśli ktoś w ostatniej chwili się zgłosi, to potwierdzamy dzień przed Mszą. Stąd kilka osób dostało dzisiaj potwierdzenia.

   Kochani, proszę też by mieć na uwadze, że przestajemy przyjmować intencje na 5 dni przed Mszą. MUSIMY pamiętać – że na wysłaniu intencji to się nie kończy. Po drodze są tłumaczenia, potwierdzenia przelewu do Sanktuarium, potwierdzenia odbioru, a tam, na miejscu, pracy nie brakuje i trzeba się przypominać. Dlatego ustaliliśmy z Sanktuarium zasady i daty Mszy, żeby być pewnym, że wszystko jest jak trzeba. Zatem intencje na 25 marca wysyłamy do 20 marca i koniec. Po tej dacie intencje przechodzą na kolejną Mszę, czyli na 25 kwietnia.

   Oczywiście, zdarzają się sytuacje nagłe i zawsze są jakieś wyjątki. Tak czy owak, nie zostawiajmy niczego na ostatnią chwilę.

 2. Witam przesłałam intencję na Mszę Świętą w Pompejach na 25 marca, jutro prześlę Państwu potwierdzenie wpłaty ofiary, Serdeczne Bóg Zapłać

 3. Witam, złożyłam intencję i ofiarę (dotyczy córki Kamili) na Mszę Świętą w Pompejach i ponieważ jest 20-ty, ale nie ma 5 dni roboczych (przeoczyłam to wcześniej) a sprawa jest pilna mam pytanie czy obie doszły i czy można prosić o termin 25 marca? Pozdrawiam i z góry dziękuję tak jak uczy nowenna 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!