Bożena: Różaniec stał się dla mnie drogowskazem w życiu

Dziękuję Matce Bożej za częściowe i szczęśliwe zakończenie sprawy zawodowej mojego męża.Kochani odmówiłam 3 nowenny i było mi smutno,że sytuacja się nie zmienia,że maż mój jest tym przygnębiony ,a to ma wpływ na nasze życie rodzinne [wiem ,że nie działa to jak magia ale...\],ale trwałam w modlitwie.Wiedziałam ,że zwątpienie otwiera drogę złu.
Przeczytaj całość

Danuta Teresa: Nowenna pompejańska nie zawodzi nigdy

MBPompejanska dziękuje Ci za wszystkie laski lektorami mnie obdarzylas Działa naprawdę cuda ,cudenka wszystko w swoim czasie .Ona wie co dla nas najlepsze w odpowiednim momencie,uwierzcie wszystko o co sie modliłam sie spelnilo a sprawy były naprawdę powazne .Modlilam sie o sukces dla mojego syna
Przeczytaj całość

Anna: Operacja nie jest potrzebna!

Pragnę się podzielić swoim świadectwem. Od pewnego czasu choruję na ostre zapalenie trzustki. Zrobiła mi się torbiel pozapalna i groziła mi poważna operacja.Przeczytaj Anna: Operacja nie jest potrzebna!
Przeczytaj całość

Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie.Przeczytaj Magda: Uzdrowienie z raka węzłów...
Przeczytaj całość

Ewa: Podziękowanie

Pragnę CI KOCHANA MATECZKO podziękować za wysłuchanie mojej prośby.Wiem, że nie jest ważne czy dokładnie wypowiesz regułkę mdlitwy czy się pomylisz czy jednego dnia zapomnisz, bo najważniejsze jest to, że z ufnością i wiarą odmawiasz różaniec. Nowenna pompejańska jest modlitwą uczącą wytrwałości, pokory i wiary. Dziękuję!!!
Przeczytaj całość

Monika: kocham Cię, Maryjo!

Swoją 5 nowennę pompejańską odmawiałam w intencji brata o ułożenie jego życia, ponieważ pojawiło się w nim wiele zawirowań i problemów. Bałam się bardzo, że będzie mi się trudno modlić w jego intencji i że nie dam rady. Wręcz przeciwnie NP przeszła mi stosunkowo łatwo w porównaniu z wcześniejszymi, choć jak w poprzednich pojawiały się trudności takie jak zmęczenie czy dekoncentracja.

Moja NP nie spełniła się tak jakbym chciała, ale mój brat dostał pracę 3 dni po zakończeniu nowenny pompejańskiej. Dla mnie to ewidentny wpływ modlitwy do Matki Bożej.

Ja aktualnie od 17.02 jestem w trakcie odmawiania swojej 6 nowenny pompejańskiej – tym razem modlę się o spotkanie i rozpoznanie mężczyzny, którego Pan wybrał na mojego męża. Ta intencja jest dla mnie naprawdę ważna – właściwie była przeze mnie ciągle odkładana bo pojawiały się intencje, które wówczas okazywały się dla mnie ważniejsze. Odkąd ponad pół roku temu rozstałam się z chłopakiem próbuję ułożyć sobie własne życie uczuciowe na nowo. Nie mówię, że jest prosto, bo momentami mam już wszystkiego dosyć. Są dni, że mam bezgraniczną wiarę, że wszystko się ułoży i takie, w których nie mam już ochoty wierzyć że kogoś spotkam( na szczęście tych drugich jest mniej :))

I właśnie, gdy miałam taki gorszy dzień na Mszy św. poczułam w duchu, że kolejną nowennę pompejańską muszę odmówić w tej intencji. Wszystkie swoje problemy sercowe oddaję Bogu i choć jeszcze często się zdarza, że próbuję interweniować w działania Boże zamiast zaufać, pragnę wierzyć, że wszystko się ułoży – że mój kolejny chłopak będzie tym, o którego spotkanie modlę się w nowennie pompejańskiej. Jednocześnie wierzę, że ta nowenna pompejańska pomoże mi uzdrowić do końca moje wcześniejsze zranienia miłosne i zmieni moje spojrzenie na dobry związek. Jeśli ktoś by chciał, proszę o modlitwę w mojej intencji. Za każde Zdrowaś Maryjo – Bóg zapłać!

Mamo kocham Cię!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!