Barbara: chcę złożyć świadectwo kochanej Mateńce

Składam świadectwo kochanej Mateńce wprawdzie nadal odmawiam jeszcze dwie modlitwa na początku była ciężka miałam chwile załamania wszystko szło nie tak wszędzie czaiło się zło.Miałam zwątpienia cały czas zrywał mi się różaniec ale wytrwałam i wytrwam w modlitwie bo ona jest moją siłą dzięki Mateńce.dostałam wiele łask,ale jeszcze nie wszystkie łaski zostały spełnione, ale ufam że Matusia mi pomoże trwam gorąco w modlitwie i wierze.
Read More

Edyta: Wszystkie objawy zniknęły

Różaniec nigdy nie był moją mocną stroną. Mając lat 49 odmówiłam Go kilka razy w życiu.Częściej mnie usypiał i męczył , niż dawał chęć dalszej modlitwy. Az do zeszłego roku (2017). Patrząc na mój wiek , wiadomym jest ,że wchodzę w okres menopauzy. W sprawach "kobiecych" nigdy nie miałam żadnych problemów , aż do 2017. Wtedy dopadło mnie wszystko co najgorsze.
Read More

Joanna: Gdyby nie Matka Najświętsza nie zrozumiałabym istotnej rzeczy

Do Nowenny podchodziłam dwa razy, pierwszy raz bezskutecznie. Zostawiałam sobie wszystkie trzy części różańca na późny wieczór. To nie mogło mi się udać. Po pierwszej próbie minęły jakieś dwa miesiące. Podjęłam się jeszcze jednej próby, tym razem odniosłam sukces, wraz z pomocą Matki Najświętszej dotrwałam i dziś jestem w 52. dniu Nowenny.
Read More

K: Dziękuję Maryi za otrzymane łaski

Różaniec odmawiany dziesiątkami, później całe części różańca. Myślałem, że nie znajdę czasu na tyle rożańców dziennie, ale Maryja tak ten czas mi zagospodarowała, że się udało.
Read More

Renata: Wystarczyła nowenna pompejańska

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac we wrzesniu 2016 roku. Jestem w trakcie 7 nowenny i pelna wiary i zaufania, bo wszystko o co prosilam w nowennach poprzednich otrzymalam, w nadmiarze i doswiadczylam ogromu laski Krolowej Rozanca Swietego. Przyszlo mi do glowy, ze napisze swiadectwo po slubie. Zaczelam modlic sie ta nowenna, na ktora natknelam po przeczytaniu pewnego świadectwa, gdyz ja i rodzina bylismy w bardzo trudnej sytuacji, bardzo skonfliktowani i pelni wrogosci. Bezposrednio zaczelo sie to, gdy moja mama bardzo chorowala. Modliłam sie, zeby stalo sie to co najlepsze dla mamy.
Read More

Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe – Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o