Sandra: O cudzie dowiedziałam się w 36 dniu nowenny

Witajcie, Chciałabym podzielić się świadectwem z cudu, które dokonało się dzięki NMP. Od ponad trzech lat staramy się o dzidziusia.. Zarówno w Polsce jak i w Londynie zostałam zakwalikowana jako bezpłodna, a szansę na naturalne poczęcie określili równe 2%.
Read More

Monika: Wciąż mam nadzieję

Witam. Dopiero po odmówieniu czterech razy Nowenny Pompejańskiej w różnych intencjach piszę to świadectwo. Czekałam, bo chyba nie otrzymałam łask, o które się modliłam. Piszę "chyba", bo może być też tak, że Pan Bóg mi je dał, a ja ich nie dostrzegam.
Read More

Barbara: pokorne podziękowanie

Pragnę złożyć moje trzecie świadectwo (tak jak obiecałam Królowej Różańca świętego). W wigilię Bożena Narodzenia ukończyłam moją 12 Nowennę Pompejańską, którą odmawiam od 2015 roku. Przez 9 Nowenn modliłam się w jednej intencji - o dobrego męża dla córki (prośba ta nie została jeszcze wysłuchana), dziesiątą odmówiłam za moją siostrzenicę u której zdiagnozowany został czerniak skóry, jedenastą NP odmówiłam za dusze cierpiące w czyśćcu a 12 jako pokutę - wynagrodzenie za grzechy popełnione w mojej rodzinie.
Read More

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej 3 i 4 nowenny.Do nowenny zachęciłam też moją mame - tez odmawia 3 i 4 nowenne . O tej wspaniałej modlitwie dowiedziałam się dzięki księdzu Piotrowi Glasowi.
Read More

Janina: Wynajem mieszkania

Dziękuję Panu Bogu i Królowej Różańca Świętego z Pompei za otrzymana łaskę dla córki: szybkie wynajęcie mieszkania dla niej i jej rodziny. Z Londynu musieli się przeprowadzić do Niemiec (Bawaria). Nie mogli znaleźć mieszkania, bo nikt nie zgłaszał ofert, albo właściciele nie chcieli wynająć rodzinie z dziećmi, lub było bardzo drogie, nawet 2000 eur. za wynajęcie na 1 miesiąc.
Read More

Mamy już 1000 świadectw!

…nie do końca równe 1000, bo dokładnie to 1007 + ok. 25 czekających na publikację tutaj i w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego„! Tak czy owak – 1000 przekroczone.

To wszystko w niecałe trzy lata, co daje średnio jedno świadectwo na dzień. Lecz jeśli dobrze policzyć, tempo przyrostu jest bardzo dynamiczne, i o ile dawniej było to jedno świadectwo na kilka dni, tak teraz jest to kilka na dzień.

Wszystko to zawdzięczamy Maryi! 🙂

Ale co jest przyczyną tego szybkiego wzrostu? Jak myślę, wpływa na to wiele czynników:

  1. Przede wszystkim osoby, które otrzymały łaski poprzez nowennę pompejańską, zachęcają do nich innych. Czynią to z odruchu serca, jak i w obietnicy złożonej w nowennie dziękczynnej, że będą szerzyć różaniec i nowennę.
  2. Bardzo duża skuteczność ma akcja ulotkowa przez te obrazki, w której wspólnymi siłami przekazujemy nowennę pompejańską na obrazkach.
  3. Nie do przecenienia jest tu działalność Apostołów Nowenny Pompejańskiej, którzy nierzadko bardzo aktywnie uczestniczą w dziele propagowania różańca.
  4. Duży skutek przynosi też publikowanie świadectw w „Królowej Różańca Świętego„, na facebooku i innych mediach społecznościowych.

UWAGA UWAGA! 🙂

Czuję, że te 1000 świadectw do czegoś nas obliguje! 🙂 Co myślicie o tym, by zrobić z nich Księgę Łask, pięknie oprawić u introligatora i zawieźć do Sanktuarium Królowej Różańca Świętego przy okazji najbliższej pielgrzymki?

Proszę o opinie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Mamy już 1000 świadectw!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Pomysł z księgą piękny, wspaniały 🙂

teresa
Gość
teresa

pomysł dobry z ta księgą:-)

Kasia
Gość

Bardzo dobry pomysł , zróbmy zrzutkę na to dzieło 🙂

Renata
Gość
Renata

Tak,tak,tak! Bo to się po prostu dzieje…Pompejańska Pani dziękuję i kłaniam się Tobie…

Aneta
Gość

Swietny pomysl!

Marta
Gość

Tak Wspaniały pomysł !

Ola
Gość

Na pewno jest za co dziękować!

gosia
Gość

świetny pomysł ! Jest za co dziękować i to wręcz nasza powinnosc ! 🙂

teresa
Gość
teresa

Tak- wspaniały pomysł.

anczarka
Gość
anczarka

Pewnie, że tak, ja np chętnie bym taką księgę kupiła, dla rodziców którzy nie maja Internetu,pomuślcie o tym proszę

Halina
Gość
Halina

piekny, wspanialy pomysl z ta ksiega! Zamowilam ksiazki i brazki z nowenna pompejanska mimo tego drukuje i rozdaje swoim znajomym, zachecajac ich do odmawiania! Widze wsrod nich duze zainteresowanie.

Anna
Gość

Do pielgrzymki chyba uzbiera się więcej świadectw :), czy wydrukujecie wszystkie czy tylko pierwsze 1000?

julia25
Gość
julia25

Cieszę się, że Maryja pomogła tylu ludziom

Waldi
Gość

Można by było książkę wydać z tymi świadectwami.

WIESIA
Gość
WIESIA

Kochana Maryjo, to na TWOJĄ CZEŚĆ!

Obrazki z nowenną pompejańską?