Mamy już 1000 świadectw!

1000 Świadectw!

…nie do końca równe 1000, bo dokładnie to 1007 + ok. 25 czekających na publikację tutaj i w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego„! Tak czy owak – 1000 przekroczone.

To wszystko w niecałe trzy lata, co daje średnio jedno świadectwo na dzień. Lecz jeśli dobrze policzyć, tempo przyrostu jest bardzo dynamiczne, i o ile dawniej było to jedno świadectwo na kilka dni, tak teraz jest to kilka na dzień.

Wszystko to zawdzięczamy Maryi! 🙂

Ale co jest przyczyną tego szybkiego wzrostu? Jak myślę, wpływa na to wiele czynników:

  1. Przede wszystkim osoby, które otrzymały łaski poprzez nowennę pompejańską, zachęcają do nich innych. Czynią to z odruchu serca, jak i w obietnicy złożonej w nowennie dziękczynnej, że będą szerzyć różaniec i nowennę.
  2. Bardzo duża skuteczność ma akcja ulotkowa przez te obrazki, w której wspólnymi siłami przekazujemy nowennę pompejańską na obrazkach.
  3. Nie do przecenienia jest tu działalność Apostołów Nowenny Pompejańskiej, którzy nierzadko bardzo aktywnie uczestniczą w dziele propagowania różańca.
  4. Duży skutek przynosi też publikowanie świadectw w „Królowej Różańca Świętego„, na facebooku i innych mediach społecznościowych.

UWAGA UWAGA! 🙂

Czuję, że te 1000 świadectw do czegoś nas obliguje! 🙂 Co myślicie o tym, by zrobić z nich Księgę Łask, pięknie oprawić u introligatora i zawieźć do Sanktuarium Królowej Różańca Świętego przy okazji najbliższej pielgrzymki?

Proszę o opinie!

18 myśli na temat „Mamy już 1000 świadectw!

  1. Pewnie, że tak, ja np chętnie bym taką księgę kupiła, dla rodziców którzy nie maja Internetu,pomuślcie o tym proszę

  2. piekny, wspanialy pomysl z ta ksiega! Zamowilam ksiazki i brazki z nowenna pompejanska mimo tego drukuje i rozdaje swoim znajomym, zachecajac ich do odmawiania! Widze wsrod nich duze zainteresowanie.

    • Raczej wszystkie, które zbierzemy do września, tak, by introligator zdążył z pracą. Musimy teraz tylko to wycenić, ile kosztuje introligator, ile wyjdzie druk jednego egzemplarza. Oszacuję może dzisiaj, ile wyjdzie to stron. Tak czy owak, jeśli oszacujemy tempo nadchodzena świadectw, do pielgrzymki będą ich ze 2000! 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!