Leszek: Byłem zaślepiony swoim życiem.

Podczas tej Nowenny relacje z żoną są lepsze ja dużo stałem się spokojniejszy i bardziej zawierzyłem Matce Bożej Pompejańskiej bo cały czas czuję jej opiekę nad sobą.
Przeczytaj całość

Ewa: praca

Nie zawsze nasze prośby  są zgodne z planami Bożymi ale myślę że te modlitwy Dobry Bóg wynagrodzi.A tu proszę tydzień po skończeniu Nowenny prośba się spełnia,syn otrzymuje wezwanie w sprawie pracy.Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.Składam Dobremu Bogu za przyczyną Matki Boskiej z Pompejów z samego serca podziękowanie za ten...
Przeczytaj całość

Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !

23 lipca 2016 roku zakończyła się moja już 3 nowenna do Matki Boskiej Pompejańskiej .tej nowennie towarzyszyły mi e-maile od Państwa .Przeczytaj Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !
Przeczytaj całość

Anna: Uzdrowienie ze zranienia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chciałabym podziękować Maryi za wstawiennictwo i uzdrowienie ze zranienia. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy gdyż wiem, że w firmie nie otrzymam kolejnej umowy dla tego moją reakcją na sytuację była ucieczka do Matki Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Uratowana: Ocalone małżeństwo

Jestem żoną muzułmanina, przed ślubem oboje nie byliśmy zbyt wierzący jednak przyszła życiowa refleksja i każde z nas coraz bardziej zaczęło uciekać w swoją stronę. Mąż nie zaakceptował praktykowania mojej wiary, przestał mnie szanować, sprawiał wiele bólu.
Przeczytaj całość

Małgorzata: musimy Mu tylko zaufać

To już moja druga nowenna, o pierwszej pisałam, już jakiś czas temu, dała mi duży spokój wewnętrzny, zbliżyła mnie do Kościoła. Modliłam się intencji pracy, której nie mam od dawna. Praca jeszcze się nie znalazła ale ciągle wierze, że tylko Maryja może mi pomóc w tej kwestii. Widzę jak wiele łask spadło na mnie w czasie tych nowenn.

Może ja nie dostałam pracy, ale mój mąż dostaje coraz więcej zleceń dlatego jestem bardzo wdzięczna za ta łaskę.

Drugą nowennę odmawiałam w intencji po ludzku nie do spełnienia : pozbycie się kredytu hipotecznego . Modliłam się o cudowne pozbycie się zobowiązań lub o możliwość spokojnego spłacania kolejnych rat, w tej kwestii liczę tylko na cud ale dzięki nowennie jestem spokojna!!!

Pamiętajcie, że głównym zadaniem nowenny jest zbliżenie człowieka do Boga, ważna jest tylko wiara – nie ważne czy ominiemy jakąś część różańca, jeśli Bóg będzie chciał da nam wszystko my musimy Mu tylko zaufać

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Małgorzata: musimy Mu tylko zaufać"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Da na pewno…

adam
Gość

„Drugą nowennę odmawiałam w intencji po ludzku nie do spełnienia : pozbycie się kredytu hipotecznego ” tak mnie tknęło, że Bóg lubi czynić rzeczy niemożliwe, aby ukazać swoją Moc i Potęgę. Jezus przyszedł dać nam życie w obfitości i możemy je otrzymać jeśli oddamy się jemu bezgranicznie…
hmm… chyba podniosę poprzeczkę w swoich intencjach, tak bym mógł opowiadać jak wielka jest łaska Boża !! 🙂

Divine
Gość
Divine

Dla niektórych „tylko” to jest „aż” 🙁

Halina
Gość
Halina
dla mnie takze bylo az! a teraz z samego rana pierwsza rzecza jaka robie jest rozaniec. Jestem po 13 dniu odmawiania. Czuje sie bardzo spokojna wewnetrznie i pewna, ze ten rozaniec jest potrzebny. Namowilam meza do odmawiania tej nowenny! Znajomym porozdawalam (odbite z internetu) intormacje i nowenny do odmawiania. Ta nowenna mnie porwala! Wiem, ze Matka Boza mi pomoze. ps. w pierwsze dni odmawiania, nie moglam sie zupelnie skupic i ciagle mialam mysli: po co ja odmawiac, , nie ma sensu ja odmawiac, gdyz napewno zle to robie, nie moglam „przejsc” przez tajemnice bolesne ciagle cos mi przeszkadzalo a to… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!