Barbara: Moc nowenny pompejańskiej!

Szczęść Boże. Pragnę dać świadectwo o mocy różańca świętego. Nowenna pompejańska to modlitwa prawdziwie nie do odparcia, wierzcie i módlcie się wytrwale! Najukochańsza Matko Różańcowa z Pompejów, żadne słowa nie wyrażą mojego dziękczynienia za łaski jakie uprosiłaś dla mojej córki u swego Syna Jezusa Chrystusa.Przeczytaj Barbara: Moc nowenny pompejańskiej!
Read More

Basia: Chwała Panu! :)

Szczęść Boże.Prosiłam Matkę Boską Pompejańską o to ,aby mój synek stał się szybszy,bystrzejszy i miał łatwość w uczeniu się nowych rzeczy-już w trakcie odprawiania nowenny zostałam wysłuchana.
Read More

Urszula: Toksoplazmoza w ciąży

Drugą nowennę odmawiałam w intencji ciąży mojej siostry i o to aby urodziła zdrowe dziecko. Na początku jej ciąży wykryto toksoplazmozę. Siostra całą ciąże przyjmowała mnóstwo lekarstw. W styczniu tego roku urodziła piękną dziewczynkę.
Read More

Anonim: Dziękuję za otrzymane łaski

Witam serdecznie.Odmawialam 2 nowenny pompejanskie jednoczesnie i nowenny rozwiazujace wezly do Maryi.Modlilam sie po kilka godz.dziennie.Jak skonczylam 1na zaczynalam 2ga.Ciagle przychodzily mi nowe mysli za co mam sie modlic kolejna nowenna.Latwo nie bylo,zly przeszkadzal
Read More

Tomek: Jak każdy człowiek czuje silną potrzebę kochania i bycia kochanym

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od cioci. Minęło jednak sporo czasu nim rozpocząłem modlitwę. Początkowo twierdziłem, że nie dam rady.
Read More

Małgorzata: Działanie Matki Bożej

Witam!
Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji nawrócenia byłego chłopaka, który odwrócił się ode mnie i Boga. Nie mamy ze sobą kontaktu jednak pod koniec nowenny czułam spokój i radość a dzięki temu myślę, iż intencja spodobała się Niebiosom.

Drugą nowennę odmówiłam za swój powrót do zdrowia, gdyż borykam się z licznymi schorzeniami. W trakcie odmawiania nowenny trafiłam na naturalny specyfik, którego właściwości odpowiadają leczeniu moich dolegliwości, wierzę, że to sprawiła cudowna moc modlitwy. Dziękuję Maryjo i proszę o dalszą opiekę.
Pozdrawiam
Gosia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Działanie Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Ja moja pierwsza np koncze jutro i tak jak Ty, przede wszystkim czuje spokoj, spokoj i jeszcze raz spokoj. Po prostu wiem, ze wszystko bedzie dobrze, bo nie jestem sama.

Obrazki z nowenną pompejańską?