Elżbieta: Bóg wie

Pierwszą nowennę w życiu odmówiłam za mojego męża. Miał niewyjaśnione problemy zdrowotne, co skutkowało trudnościami natury psychicznej. Poza tym od długiego już czasu mąż próbuje napisać pracę magisterską i to się nie udawało. Nie wiedząc, o co prosić, jednak widząc, że jest kryzysowo, modliłam się w nowennie po prostu za mojego męża, dodając „Bóg wie, czego mu potrzeba”.
Read More

Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny

We wrześniu ubiegłego roku minął rok,jak odmawiam nowennę pompejańską,ale nie tylko.To właśnie na tej stronie, czytając świadectwa i komentarze, dowiedziałam się o innych wspaniałych modlitwach, np. o różańcu rodziców za dzieci, czy Tajemnicy szczęścia. Przeczytaj Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny
Read More

A: Maryja sprawiła, że czuję się lepiej

Pragnę złożyć świadectwo dotyczące odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Przede wszystkim chcę Wam wszystkim powiedzieć, że naprawdę WARTO! Kochani Bracia i Siostry, dziś skończyłam odmawiać moją trzecią Nowennę. Chociaż przerwałam ją jednego dnia (byłam zmęczona i zasnęłam podczas modlitwy), to postanowiłam ją kontynuować i odmówić jeden dzień dodatkowo. Dziękuję Matce Bożej ponieważ odnalazłam spokój. Maryja sprawiła, że czuję się lepiej.
Read More

Magda: Największe błogosławieństwo

O dar macierzyństwa odmówiłam nowennę już trzy lata temu. Był to dla mnie trudny czas. Nie mogąc znaleźć pracy w wymarzonym zawodzie, zatrudniłam się w sklepie, ale ciągła presja, bardzo wymagające kierownictwo i stres przyczyniły się do tego, że chciałam jak najprędzej stamtąd uciec. Wtedy ciąża była dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Moja mama między czasie odmawiała też Nowennę pompejańską w intencji mojej wymarzonej pracy,a ja modliłam się o dar macierzyństwa.
Read More

Małgosia: Uzdrowienie męża

Dwa miesiące temu mój mąż dostał skierowanie do szpitala z podejrzeniem nowotworu, dużego guza trzustki ,i wtedy 24 lutego zaczęłam się modlić o uzdrowienie męża Nowenną Pompejańską i Maryja wysłuchała mojej modlitwy, błogosławiłam jego chorobę ,mąż jest już po operacji zmiana okazała się łagodna i wraca do zdrowia Dziękuję Maryjo...
Read More

Magda: nieudane nowenny

Witam, odmówiłam 2 nowenny jedną w intencji pracy dla mnie drugą dla męża. Żadna się nie spełniła, nie mamy oboje pracy, a długi na życie rosną.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

28 komentarzy do "Magda: nieudane nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Użytkownik
Sylwia
Proszę, zaufaj Panu ! Wiem dobrze, że „łatwo się mówi”, ja też jestem po nowennie… i Czekam. Trzeba Panu dać czas 🙂 Co prawda moja intencja dotyczyła zupełnie czego innego (uzdrowienie)… ale za każdym razem kiedy jestem na Eucharystii i przychodzi moment Ofiarowania powtarzam Bogu: oddaję Ci Tatusiu, mój Panie moje sprawy WSZYSTKIE! I zrób z tym co uznasz: bądź wola Twoja. Widzę, doświadczam, czuję jak Wszechmocny mnie dotyka, przemienia… i wiem, że dzięki Najświętszej Maryi Pannie moje modlitwy trafiły przed Tron Boga!!! Bóg nas kocha czy nam to się podoba, czy nie 🙂 Pozdrawiam Cię gorąco – głowa do… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

Moje tez nowenny nie zostaly wysluchane…

Agucha
Gość
Agucha

Słowa Ewangelii według świętego Jana
W Kanie Galilejskiej odbywało się wesele i była tam matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, matka Jezusa mówi do Niego: „Nie mają już wina”.
Jezus jej odpowiedział: „Czyż to moja lub twoja sprawa, niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła moja godzina?”.
Wtedy matka Jego powiedziała do sług: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”.
Prosząc Maryję o pomoc w każdej sprawie pamiętajmy te słowa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”…

Kasia
Gość

Może nie robisz czegoś co pomoże się jej spełnić. Ja odmawiam 47 dzień o zdrowie dla mojej córki. Przez caly okres było tylko gorzej, przestalam wierzyć ale się nie poddalam. Chodziłam od lekarza do lekarza, ciągle nowe przerażające diagnozy….astma, refluks i inne zero poprawy. W końcu Maryja mnie natchnela i zrobiłam prywatnie badanie kału a tam…glista ludzka. Jest to straszne ale wiem z czym teraz mam walczyć. Wiem że kochana Matka mi pomoże. Chodzi mi oto że nie uzdrowila odrazu mojej córki ale pomogła mi odnaleźć przyczynę. Może zacznij szukać wiecej ofert. Napewno się uda.

krzyżak
Gość
krzyżak

najważniejsze to nie poddawać się, trwać w modlitwie jedną skończyć drugą zacząć. Mateczka Święta wysłucha naszego błagania

Aneta
Gość

w tej samej intencji?

Ilona
Gość

Przepraszam z góry bo nie chcę nikogo urazić. Moim zdaniem – modlitwa to nie koncert życzeń. Możemy prosić o coś ale to co nam daje nowenna to pewną dojrzałość, że nie konkretnie o NASZ cel chodzi ale o pełne zaufanie i oddanie się Bogu i jego woli. Może ten stan bezrobocia i długów ma Was oboje skłonić do jakiejś refleksji, przemiany? Nie wiem ale wiem, że jak zaufasz i z głębi serca oddasz się woli Bożej to życie się zmieni. Zaufaj Bogu.

ula
Gość
do Magda- widzę że Nowenny zmówione przeze mnie jakiś czas temu, zostają dopiero teraz wysłuchiwane ( nowenna się nie spełnia, może być wysłuchana:)), więc nie poddawajcie się, nie zrażajcie nigdy do modlitwy różańcowej, bo ona pochodzi od Maryi, a Ona nigdy nie zawodzi, nie są to puste słowa, ale tak jest wiem, że trudno gdy nie ma pracy, czy inne problemy, ale czasem tylko modlitwa nam pozostaje Dodatkowo polecam Ci modlitwy do Ducha Św, jeśli będziesz odmawiać z wiarą na pewno Duch Św. da CI odpowiedź na Twoje pytania, nie wątpię w to Byłaś kiedyś na Mszy z modlitwą o… Czytaj więcej »
Czesław
Gość
Czesław

Ja też potwierdzam, spowiedź i uczestnictwo we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie czyni cudowną przemianę, z niemożliwego w możliwe! Duch Święty przemienia nasze serca i całe życie obraca w stronę świętości do Niebios Bram.

ZDZISŁAW
Gość
ZDZISŁAW
Do Magdy. Ja jestem już w połowie 9 nowenny licząc w kolejności od 20. pażdziernika 2012 roku. Nie wiem co dalej. Tak po ludzku patrząc to nie ma spektakularnych efektów na jakie bym liczył i chciałbym tak po ludzku już. Teraz tą 9 nowennę odmawiam od 24 stycznia. Jeżeli Pan Bóg pozwoli to planowany termin zakończenia tej nowenny wypada 18 marca, a więc w wigilię uroczystości Świętego Józefa, więc zaprosiłem do tej nowenny także Świętego Józefa. 19 lutego otrzymałem od księży Marianów z Warszawy tekst Nowenny do Świętego Józefa i kartkę na której można przesyłać intencje na Msze święte nowennowe… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

Przykro patrzec na slowo -nieudane-obok slowa nowenna, zadna nowenna nie jest nieudana, jesli zmawia sie ja w goracej ufnosci, czasem nie od razu otrzymujemy to o co prosimy a nawet wogole ale na pewno otrzymujemy laski, z ktorych moze nie zdajemy sobie sprawy, Mnie praca znalazla, tak praca znalazla mnie, a nie ja prace juz po tygodniu modlitwy Nowenna Pompejanska, prace, ktora moze byc tylko od Matki Bozej, bo lepiej nikt by tego nie ulozyl. pozdrawiam

Kasia
Gość
Do Magda-Kiedyś od osób z pracy dostałam Koronkę Wyzwolenia i przez chwilę zaczęłam się Nią modlić,jednak stwierdziłam,że to nie dla mnie,ponieważ nie ma określonego czasu,tak jak np.w NP,gdzie jest przewidziane 54dni,więc przestałam Ją odmawiać… NP już odmawiałam od dłuższego czasu,dwie o prace dla męża i za każdym razem dostawał coraz gorszą,ale był to czas kiedy zostałam wysłuchana i zaszłam w upragnioną ciąże,także z pracą moją było ciężko,pracowałam na czarno i nie powiem strasznie złościłam się na Pana Boga,nie miałam sił,za każdym razem kiedy zaczynałam kolejną Nowenne powtarzałam,że to już ostatnia,ale nie przestawałam jej jednak odmawiać…Tak jak pisałam wcześniej,mąż w ciągu… Czytaj więcej »
Dominika
Gość
Dominika
Droga Magdo. Nie załamujcie rąk z mężem. Proponuje nadać Mszę Św. w Waszej intencji najlepiej w jakimś sanktuarium Maryjnym. Poza tym spróbujcie modlić się razem . Poza tym spowiedź i przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej ratuje każdego. Proście o pomoc swoich Aniołów Stróżów , w sprawach finansowych pomocny jest mój patron św. Ekspedyt oraz św. Rita i św. Juda Tadeusz. Droga Magdo po to mamy świętych patronów, żeby prosić ich o wstawiennictwo. Ja również modlę się do nich i NP ale na cuda trzeba czasem poczekać. I z ufnością i pokorą błagać Maryję o pomoc. Nie załamujcie rąk, bo… Czytaj więcej »
ewa
Gość

Droga Magdo o co kolwiek bedziesz sie modlia musisz całkowicie bezgranicznie zaufaćMaryi
zaufać Bogu i nie poddawać sie po prostu zakochac się w bogu.To jest wspolny pacież
codzienna eucharystia czytanie pisma św i nigdy nie zwatpić.Szatan tylko czeka abyś zwątpiła.
bo wtedy po prostu przestaniesz się modlić.Otrzymójesz każdego dnia tyle łask że sobie nawet nie wyobrażasz;Zacznij od podziękowania chociaż by za to że jesteś no i pokora pozdrawiam

Marta
Gość

Pragnę podzielić się swoją ogromną radością,moja nowenna o dobrą pracę dla mojego syna została wysłuchana.Matko Święta bardzo,bardzo dziękuję za tę łaskę.Jesteśmy tacy szczęśliwi.Nowennę Pompejańską polecam każdemu .

Aneta
Gość

Magda, czy Twoja sytuacja zmieniła się? Czy Twoje intencje zostały wysłuchane?

marta275
Gość

Magda mam nadzieję że wszystko się poukładało. Świeta Rita Pomogła naprawdę wielu osobą trzymam kciuki i modlę się w Twojej intencji.

Marta

Obrazki z nowenną pompejańską?