Magda: Może moja wiara jest za mała

Witam wszystkich Moja pierwsza nowenna zaczęłam odmawiać w listopadzie. Modliłam się w intencji znalezienia pracy od 5 lat odkąd skończyłam studia nie mam stałej pracy. Moja prośba nie została wysłuchana, ale wiem że to nastąpi.Z dnia na dzień zaczęłam odmawiać. Na początku modlitwa szła mi dobrze, ale po jakimś czasie brak koncentracji na odmawianiu różańca, dziwne niepokojące myśli szatan przeszkadzał. Postanowiłam iść do spowiedzi w (godzinę łaski dla całego świata ) modliłam się do Mateńki aby dała mi siłę z rzuceniu balastu jaki w sobie nosiłam, spowiednikiem okazał się duszpasterz Odnowy w Duchu Świętym.

Pierwszy raz w swoim życiu poszłam na Odnowę w Duchu gdzie wczesniej się wzbraniałam. Na mszę niedzielną chodzę bo chcę, a nie muszę jak wcześniej bywało. Dziękuję Ci Matko Niebieska za okazane mi wsparcie i otrzymane łaski. Jeszcze długa droga przede mną módlcie się za mnie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magda: Może moja wiara jest za mała"

Powiadom o
avatar
kwach
Gość

Wróć do zaufania Bogu. Trzeba pokładac ufność w Bogu a nie w ilosci odmówionych modlitw. Bóg kocha nas takimi jacy jestesmy. To sa slowa kapłana który w czasie mszy z modlitwa uzdrowienia to przekazazał. Proście a będzie wam dane…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij