Małgorzata: Dziwne drogi Łaski

W październiku 2013 roku, po poważnej i przykrej awanturze z mężem byłam w tak złym stanie psychicznym, że prosiłam Pana Boga, by zabrał mnie z tego świata, bo dał mi tyle talentów, łaski a ja do niczego się nie nadaję; nie potrafię wychowywać dzieci (12 i 4 lata ); żyć...
Read More

Ewelina: Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami

To już moje drugie świadectwo. Trochę dawno odmawiałam Nowennę, ale ciągle chodziła mi po głowie myśl, że muszę złożyć świadectwo z dwóch ostatnich Nowenn.
Read More

Zuzanna: Zdrowie dzieci

Gdy starszy syn zaczął chodzić do przedszkola zaczął niestety "przynosić" wirusy do domu i zarażać młodszego brata. Mój młodszy syn (miał wtedy 5 miesięcy) zaczął chorować na zapalenie oskrzeli. W ciągu 3 miesięcy miał wielokrotne nawroty. Był bardzo malutki i strasznie się męczył chorobą. Za pierwszym razem pomógł antybiotyk, za...
Read More

Tomasz: Pomoc w trudnym i ważnym egzaminie

Szczęść Boże!!! Pragnę dziś podzielić się łaską , jaką otrzymałem od Maryi po odprawieniu Nowenny Pompejańskiej.
Read More

A.: Choroba mamy

Witam wszystkich. Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2016 r. W lipcu tego roku zaczęłam Nowennę za mojego nastoletniego syna, ale po dwóch tygodniach zmieniłam intencję. Spadła na nas straszna wiadomość, że u mojej mamy, po dziesięciu latach, nastąpił nawrót choroby nowotworowej (rak piersi).
Read More

Magda: Jestem innym człowiekiem

Witajcie Kochani,jutro kończę swoją piątą NP,czy moja intencja została spełniona? nie, jeszcze nie, a modlę się o dar macierzyństwa. Postanowiłam, że to ostatnia NP w tej intencji. Ale wiem że przede mną jeszcze wiele innych NP,bo długo bez niej nie wytrzymam. Odmawiałam je z przerwami, a jutro zamyka się pełny rok jak zaczęłam odmawiać pierwszą.

Jestem innym człowiekiem, już nie pamiętam jak to było wcześniej, już nie wyobrażam sobie jak to jest mieć co innego w sercu jak nie spokój, radość i nadzieję. Wierzę, że intencja zostanie spełniona, że Bóg nie chciałby żebym nie miała dzieci, przecież powiedział „Tylko Ja, a nie ty wraz ze wszystkimi twoimi poczynaniami stworzę nowe dzieci, które zrodzą się ze Mnie. Stworzę ich tym więcej, im bardziej będziesz chciał się stać moim prawdziwym synem, jak mój Jednorodzony.

Albowiem wiesz, że „jeśli wypełnisz Moją wolę, będziesz Mi bratem, siostrą i matką”, pozwalając mi, abym zrodził się w innych, bo Ja stworzę nowe dzieci, posługując się prawdziwymi dziećmi. Twoje poczynania dążące do osiągnięcia celu to tylko pozory w stosunku do tego, czego Ja dokonuję w tajemnicy serc tych, którzy kochają.”(Z pism sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo „Jezu ufam Tobie”)

Piękne,prawda? Czasem chce mi się płakać, ale coś mi nie pozwala, łzy nie napływają. Próbuję się zmusić, ale za chwile ogarnia mnie spokój i płacz odchodzi zanim się wogóle mógł zacząć. Ofiarowałam Jezusowie swoje serce, swoją duszę i swoje życie. Często mu to powtarzam.

Powierzyłam też życie mojego jeszcze niepoczętego dziecka, bo wiem że to najlepsze co może je spotkać, będę się za nie modlić od pierwszego dnia kiedy dowiem się, że jest już we mnie. A żeby się wogóle pojawiło, to już chyba więcej nie mogę zrobić.. Od listopada odmawiam Tajemnicę Szczęścia.To moje świadectwo…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: Jestem innym człowiekiem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Poproś Siostry zakonne o przesłanie Ci paska św. Dominika!

teresa
Gość
teresa

Trwaj w modlitwie i bądź cierpliwa.

Ania
Gość

Nie trać nadziei, na pewno zostaniesz wysłuchana.
Modliłam się w NP o dar macierzyństwa dla mojej córki już 34 letniej i Matka Boża mnie wysłuchała…nawet w modlitwie błagalnej dowiedziałam się, że moja córka jest w stanie błogosławionym, będzie miała synka, nasza radość i podziękowanie nie ma granic. Dla Boga nie ma nic niemożliwego !!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?