Marzena: Moje nowenny

Witam Was wszystkich. Nie wiem ile już odmówiłam Nowenn. Odmawiam je od ponad 2 lat z przerwami. Na Nowennę natrafiłam po tym jak bez słowa z dnia na dzień zostawił mnie chłoapak. Szukałam pomocy. A poniżej treść niektórych moich intencji i rozwiązanie.
Read More

Sylwia: Nowenna moją nadzieją

Z całego serca zachęcam wszystkich do tej modlitwy, wymaga ona czasu i skupienia w moim przypadku też nie była zawsze idealnie odmawiana, ale postanowiłam wytrwać i dziś widzę jak Matka Boża mi pomaga, ta modlitwa była dla mnie ostatnia nadzieją w trudnych chwilach i została wysłuchana
Read More

Monika: Siła nowenny Pompejanskiej

Modliłam się wiele Razy i wiara mi pomogła, dziś wiara jest mocniejsza
Read More

Anna: Powrót do normalnego życia

Wróciło moje stare życie! Pełne szczęścia i optymizmu bez jakichkolwiek oznak złych myśli. Pokochałam modlitwę na różańcu, która działa naprawdę cuda! Święta Panienko dziękuję za wszystko!
Read More

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży
Read More

Łucja: Stał się CUD BOSKI!

Dzielę się z czcicielami Matki Bożej Pompei radosną nowiną! Bliska mi Osoba modliła się o zdrowie dla mojej córki Nowenną Pompejańską. Wczoraj byłam z dzieckiem w klinice
na badaniach. Ostatnio było źle z Nią.

Wyniki fatalne, byłam nastawiona na leżenie na oddziale. Miałyśmy ze sobą rzeczy do szpitala. Stał się CUD BOSKI!! Wyniki są idealne! Osoba modląca się za moją córkę, dowiedziała się o tym wczoraj, w PRZEDOSTATNIM DNIU odmawiania NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ!!!!! Wcześniej nie wiedziała, że jestem z dzieckiem w klinice! Lekarka czytała wyniki TRZY RAZY, zawołała studentów i powiedziała, że to po ludzku NIEMOŻLIWE!!! Ale po Bożemu TAK!

Dzięki Ci Pani POMPEJAŃSKA!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Łucja: Stał się CUD BOSKI!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

Chwała Panu!

Sylwia Jaworek
Gość

Uwielbiajmy Pana!

ula
Gość

niesamowite, to jest cud, wspaniałe świadectwo

Sylwia
Gość

Boże uwielbiam Cię i Matkę naszą

Mira
Gość

Chwała Tobie, Jezu. Chwała Tobie, Maryjo- Mateńko nasza.

Agata Hrycaj
Gość

Bogu niech będą dzięki!!!!

Ewa
Gość

Maryjo, jesteś WIELKA!

Iwona
Gość

Cieszę się z Tobą z całego serca!!!!!
Ja odmawiam nowennę w intencji chorej nienarodzonej córeczki – na razie pomaga mi się wyciszyć… Jeśli nasze dzieciątko otrzyma łaskę uzdrowienia – będę o tym śpiewać i krzyczeć na cały świat!

Obrazki z nowenną pompejańską?