Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny

Pani Maja napisała pod świadectwem Elżbiety, „nieco” ironicznie:

A gdyby sie pani ada nie modlila,to by biedak pracy do dzis nie mial,ludzie 21 wiek,srodek Europy

Cóż, same „przypadki”, jak ten poniższy, Kingi :))

Pragnę złożyć świadectwo znalezienia pracy. Otrzymałam ją w dniu, w którym skończyłam odmawiać część błagalną nowenny pompejańskiej. Wysłałam kilka CV ale nic nie wskazywało na to, że ktoś się do mnie odezwie. W ten dzień otrzymałam telefon z informacją o spotkaniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Tydzień później już pracowałam. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Pozdrawiam Was serdecznie!

Pamiętamy, że były tez takie świadectwa, kiedy pewna osoba otrzymała oferte pracy ZARAZ po skończeniu nowenny pompejańskiej. – Najpierw załamała się, ale za chwilę zadzwonił telefon i dostała pracę! 🙂

 

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 8
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

2 myśli na temat „Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny

  1. TERAZ O PRACE TRUDNIEJ JEST NA 100% NIŻ W SREDNIOWIECZU. MODLIC DROGA MĄDRALIŃSKA TO TRZEBA SIĘ ZAWSZE BO W NIEBIE NIKT NIE PATRZY NA TO JAKI JEST WIEK GDYŻ BÓG JEST ZAWSZE TEN SAM I JEGO ZASADY SIE NIE ZMIENIAJA;)

A Ty co o tym myślisz? Napisz!