Mirka: Dziękuję Mateczko za Twoją opiekę.

Panie Jezu Chryste, Panienko Najświętsza kocham Was i dziękuję za wszystko.....
Read More

grażyna: Wiele łask

Wszystkim dziękuję za świadectwa ponieważ podtrzymują mnie w wytrwałości modlitwy. Jest to moja szósta Nowenna Pompejańska i nie ostatnia . Wszystkie dotyczyły rodziny oraz jedna w intencji dusz czyśćcowych. Odmawiam też Koronki do Miłosierdzia Bożego , Do Ran Chrystusa , Do Najdroższej Krwi i różaniec za ojczyznę oraz podjęłam Duchową...
Read More

Łukasz: Nadzwyczajnie dobrze

Jestem w trakcie odmawiania nowenny, ze łzami w oczach to pisze gdy pomyśle ile już łask dostałem. Podczas odmawiania nowenny wszystko dookoła zaczęło się układać nadzwyczajnie dobrze. Po kilku porażkach miłosnych postanowiłem że spróbuje. Nieco wcześniej poznałem cudowna dziewczynę, ale nie widziałem czy kogoś ma, co myśli o mnie itp. łączyły nas sprawy zawodowe.
Read More

Monika: Podziekowanie za łaski

Po tych pięciu nowennach widzę jak zmieniła się moja wiara, jak wzrosła,jak nauczyła mnie pokory i zaufania. Dopiero teraz widzę ile mam pracy sama nad sobą.Dziękuję Ci za to Maryjo.
Read More

Joanna: tak wiele łask!

Odmawiam już drugą nowennę pompejańską, a co do pierwszej jeszcze nie otrzymałam to o co prosiłam. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam wiele łask: pozytywną ocenę z egzaminu, dołączyłam do katolickiego stowarzyszenia młodzieży.Dziękuje wszystkim za świadectwa umieczone tuta,gdy się je czytało zawsze dodawały nadziei.
Read More

Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny

Pani Maja napisała pod świadectwem Elżbiety, „nieco” ironicznie:

A gdyby sie pani ada nie modlila,to by biedak pracy do dzis nie mial,ludzie 21 wiek,srodek Europy

Cóż, same „przypadki”, jak ten poniższy, Kingi :))

Pragnę złożyć świadectwo znalezienia pracy. Otrzymałam ją w dniu, w którym skończyłam odmawiać część błagalną nowenny pompejańskiej. Wysłałam kilka CV ale nic nie wskazywało na to, że ktoś się do mnie odezwie. W ten dzień otrzymałam telefon z informacją o spotkaniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Tydzień później już pracowałam. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Pozdrawiam Was serdecznie!

Pamiętamy, że były tez takie świadectwa, kiedy pewna osoba otrzymała oferte pracy ZARAZ po skończeniu nowenny pompejańskiej. – Najpierw załamała się, ale za chwilę zadzwonił telefon i dostała pracę! 🙂

 

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 8
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

TERAZ O PRACE TRUDNIEJ JEST NA 100% NIŻ W SREDNIOWIECZU. MODLIC DROGA MĄDRALIŃSKA TO TRZEBA SIĘ ZAWSZE BO W NIEBIE NIKT NIE PATRZY NA TO JAKI JEST WIEK GDYŻ BÓG JEST ZAWSZE TEN SAM I JEGO ZASADY SIE NIE ZMIENIAJA;)

coż
Gość

A ja biedna się modliłam a pracy jak nie było tak nie mam

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?