Magdalena: Wyzwolenie z nałogu

O nowennie dowiedziałam się w Częstochowie, będąc na Mszy Świętej o uzdrowienie. Ze strony internetowej dowiedziałam się, jak ją odmawiać, przeczytałam kilka świadectw i w niedługim czasie, w czerwcu 2015 r., zaczęłam swoją pierwszą nowennę pompejańską.Przeczytaj Magdalena: Wyzwolenie z nałogu
Read More

Anna: Wiem że Pan Bóg nigdy nas nie zostawi

Szczęść Boże! Przepraszam kochana Matenko, ze zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam od października 2016 z niewielkimi przerwami. Modlitwę poznałam dzieki pewnej osobie, która Pan Bóg postawił na mojej drodze w pracy. Modliłam sie głównie w intencji pracy, która jest bardzo stresująca. Dzieki opiece Matenki sytuacja sie poprawiła DIAMETRALNIE! To jest wręcz niesamowite.
Read More

Edyta: Egzamin maturalny syna

Matko Boża. Dzisiejszy dzień jest jednym z piękniejszych w moim życiu. Dzięki Nowennie Pompejańskiej pokochałam modlitwę różańcową. Dałaś mi siłę, by przebrnąć przez szkołę średnią mojego syna, by zmagać się z trudnościami i przeciwnościami.
Read More

Agnieszka: Dziękuję za tą modlitwę

o Nowennie dowiedziałam się zupełnie przypadkiem, nie szukałam modlitwy , żyło mi się dobrze- w dostatku i duchowym uśpieniu. Na pierwszy rzut oka- zwykła chrześcijańska rodzina. Z jakiegoś jednak powodu gdy tylko usłyszałam o tej modlitwie zapragnęłam ją odmówić- no bo skoro Maryja sama obiecuje wysłuchanie to chyba musiałabym być głupia żeby się nie pomodlić.
Read More

T: Zawierzajmy Maryi całe nasze życie

Odmowilem druga juz w zyciu nowenne pompejska i zostalem wysluchany. Moze nie do konca po mojej mysli ale z perspektywy czasu widze ze Matka Boza rozwiazala moj problem w sposob inny, lepszy niz ja to widzialem.
Read More

Kasia: Wiem, że Maryja nikogo nie opuści w potrzebie

Niedawno skończyłam odmawiać moją pierwszą nowennę. Wpadłam na nią przypadkowo, chociaż pewnie Pan tak pokierował moimi drogami, żebym na nią trafiła. Na początku myślałam, że nie dam rady. Zawsze z trudnością przychodziło mi odmówienie jednej dziesiątki różańca, a co dopiero 15 ale udało się, chociaż nie było łatwo. Na razie czekam na spełnienie intencji, ale wiem, że Maryja i Bóg są ze mną. Wszystko wokół mnie zaczyna się powoli układać, są to zwykłe, codzienne sprawy, ale przynoszą mi wiele radości i spokoju. Na razie nie rozpisuję się za bardzo, ponieważ chciałabym Wam opisać moje świadectwo bardziej szczegółowo, kiedy otrzymam łaskę od Matki.

Chcę zwrócić się do tych, którym nie udało się jeszcze otrzymać spełnienia intencji. Wiem, że Maryja nikogo nie opuści w potrzebie, dla każdego ma wiele miłości, jednak czasem trzeba oddać się Jej woli i poczekać cierpliwie, bo Ona najlepiej pokieruje naszym losem.

Patrzę z optymizmem na przyszłość, bo wiem, że nie jestem sama i Wy też nie
Odezwę się za niedługo z moim świadectwem:)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?