Marta: Kto zaufa Matce Bożej będzie uratowany

Nie mogę powiedzieć, że łatwo odmawia się Nowennę Pompejańską. zły przeszkadza i wie doskonale jak uderzyć żeby bolało najbardziej. Najtrudniej podjąć decyzję, później mimo niepowodzeń i przeciwności czułam spokój płynący z obecności Maryi.
Read More

Ewelina: Pomoc w czasie egzaminów

Niedługo mam zamiar zacząć kolejną nowennę w tej samej intencji i wiem, że i tym razem Maryja będzie ze mną i zostanę wysłuchana.
Read More

Natalia: Choroba i leczenie siostry

Chcę się z Wami podzielić świadectwem mojej drugiej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałam w intencji spotkania na mojej drodze dobrego męża, niestety przerwałam ją w 50. dniu. Tej łaski nie otrzymałam, ale całkowicie się zmieniłam i ciągle zmieniam, coraz częściej dostrzegam swoje zalety i czuję się spełnioną kobietą. Drugą NP rozpoczęłam 15 sierpnia, odmawiał ją w intencji uzdrowienia siostry z padaczki. Od dłuższego czasu z siostrą działo się coś złego- była ciągle zamyślona, zapominała o wielu sprawach, powtarzała się, była czasami 'wyłączona' na świat.
Read More

Agnieszka: Świadectwo

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Stanisław: Życie z nowenną

Szczęść Boże. Z Nowenną Pompejańską jestem związany już od kilku lat. Kiedy kończę jedną, wkrótce zaczynam kolejną. Mimo iż moja modlitwa po ludzku nie jest doskonała, czasem pokusa niedokończenia Nowenny jest ogromna, ale dzięki Bożej Łasce zawsze udaje mi się dobrnąć do końca. Mogę powiedzieć, że Mateńka zawsze pomaga mi...
Read More

Kasia: modlitwa o nawrócenie męża

Modlilam sie nowenną pompejańską w intecji mego meza, a mianowicie o jego wyjscie z nalogow. Prosilam tez Matke Boza aby moj maz mogl spotkac w zuciu prawdziwego, zywego Chrystusa. To co zauwazyam to to, ze Maryja dala wilele tez innych lask.

Zaczelismy sie z mezem lepiej dogadywac, wczesniej nie potrafilismy rozmawiac o swoich uczuciach i bardzo ranilismy sie wzajemnie.

Teraz, krok po kroku idzie nam coraz lepiej. Z pewnosica pomodle sie kolejny raz, tym razem moze o nasze relacje, ktore sa troche poranione w tym ciaglym zabieganiu i obowiazkach. Nowenne skonczylam wczoraj a juz mi brakuje tej modlitwy.

Wydawalo mi sie ze to tak duzo jak na jeden dzien, a teraz czuje brak. Modlilam sie wszedzie w samochodzie, na spacerze, teraz sprobuje modlic sie w skupieniu i w domu. Nie do konca moj maz rzucil swoje nalogi ale widze juz duza poprawe, i dalej bede zawierzala go Bogu bo wiem ze bez niego i bez wstawiennictwa Matki Bozej nie bylabym w stanie niczego zmienic.

Chwala Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Kasia: modlitwa o nawrócenie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nina
Gość

Ja już odmówiłałam 3 nowenny w sprawie mojego meze, jego nałogu zachwytu złem odrzuceniem tego co boskie jego norm. Twierdzi że woli piekło i w Boga nie wierzy. wierze w moc modlitwy ale tutaj chyba jest dla mnie nauka cierpliwosci i wiary, że wszystko jest tak jak powinno być że własnie taka jest droga, dla mnie bolesna gdy patrze na meza który sie zatraca. Odrzucił rodzine, dzieci, woli alkohol , Pania z internetu…Proszę o modlitwę i za mnie i mojego meza i dziekuje że doswiadczacie łask uzdrowienia relacji . Wierze ze i ja kiedyś opiszę nawrócenie mojego męza.

Chwała Panu.

Agucha
Gość
Agucha

Nina, przeczytaj przypowieść o synu marnotrawnym i porozmawiaj podczas spowiedzi o swojej sytuacji z księdzem (ale właśnie podczas spowiedzi – to jest ważne), pomyśl też o wizycie w poradni rodzinnej a jeżeli masz daleko lub nie chesz to możesz skorzystać np. z poradnictwa telefonicznego KARANU odnośnie uzależnień – telefon to 71 349 15 56. Czasem to my musimy zrobić ten pierwszy krok w kirunku zmian 🙂 I pamiętaj że Twoje cierpienie przy tym cżłowieku to jest bałwochwalstwo bo cierpieć to można dla CHrystusa i wiary a nie po to by nas drugi człowiek swoim złem zamęczył.

Agucha
Gość
Agucha

Zapomniałam napisać, że pod tym numerem poradnictwo jest tylko w soboty i niedziele między 12.00 a 15.00 . Warto skorzystać 🙂

Agucha
Gość
Agucha

Kasiu, myślę że warto zamówić w tej intencji Mszę Świętą (jeżli moge zaproponować termin to w Święto MIłosierdzia Bożego tj. 27.04). Mogę Ci polecić stronę faustyna.pl – zajrzyj tam i poczytaj świadectwa 🙂 Gdybyś chciała porozmawiać o Twojej sytuacji napisz do mnie: aganvm@wp.pl. Zapewniam o pamięci w modlitwie!

Kasia
Gość

Dziekuje Agucha.
Z pewnoscia zajze na te strone 🙂 Dziekuje za modlitwe.

Maria i Mirosław
Gość

Mamy problem z synem księdzem którego uwiodła kobieta męzatka .Miesiąc wyciągnęła go z kapłaństwa. Nasza rozpacz i ból na myll jak teraz cierpi Chrystus doprowadza nas do obłędu. Modlimy się do Miłosierdzia Bożego o opamiętanie i powrót do kapłaństwa. Modlimy się za ta kobiete aby wróciła do męża. To straszne ze tak postępują kapłani. Jezu wysłuchaj naszych modlitw.Amen

Obrazki z nowenną pompejańską?