Karolina: Totus Tuus, cała Twoja – teraz, zawsze i na zawsze

Jezus

Informację o Nowennie Pompejańskiej uzyskałam ok. 1,5 roku temu w sposób przypadkowy – z komentarzy na stronach internetowych. Wcześniej przez rok odmawiałam Modlitwę Szczęścia. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek przedtem odmówiła choć raz różaniec. Po kilku dniach czytania na temat Nowenny, wyznaczyłam początek modlitwy na poniedziałek. Jednak czułam wewnętrzny głos, abym nie czekała nawet tych kilku dni.

Zaczęłam swoją pierwszą Nowennę w piątek. Aktualnie jestem w trakcie odmawiania mojej siódmej Nowenny. Poprzednie odmawiałam w intencjach zawodowych oraz osobistych. Tę rozpoczętą tuż po zakończeniu poprzedniej, odmawiam w intencji łaski nieba dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących.

Kończąc szóstą Nowennę nie wiedziałam czy rozpocząć od razu kolejną. Zgodnie z sugestią zawartą w jednym ze świadectw, poprosiłam mojego Anioła Stróża o rozeznanie u Św. Ojca Pio w tej sprawie. Kolejnego dnia Opatrzność dała mi łaskę rozeznania obecnej intencji.

Nie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane, ale głęboko wierzę, wiem, że wszystko, co powierzamy opiece Matki Bożej znajdzie swój właściwy sposób i czas.

Chciałabym przy okazji bardzo serdecznie podziękować Wszystkim piszącym swoje świadectwa, Wszystkim naprowadzającym na modlitwy. Dzięki takim Osobom uzyskałam również m.in. wiedzę na temat wtorkowych modlitw do Św. Marty czy Litanii Dominikańskiej do Najświętszej Maryi Panny. Bóg zapłać!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

6 myśli na temat „Karolina: Totus Tuus, cała Twoja – teraz, zawsze i na zawsze

 1. My również dziekujemy za Twoje swiadectwo. Nie słyszałam o wtorkowych modlitwach do sw.Marty. Tak więc widzisz, że i Ty czegoś nas uczysz

 2. Wszystko ma swoje miejsce i czas..dokładnie tak jest ! Tylko my się tak starsznie niecierpliwimy, bo chcemy tu i teraz, ale Bóg wie lepiej i pewnie nie raz Nas zaskoczy ! Wszystkiego dobrego Karolino !

 3. Modlitwa do Św. Marty
  Modlitwa, którą należy odmawiać przez 9 kolejnych wtorków. Modlitwa do Św. Marty
  O pomoc proszę, cały ufam Tobie, że pomożesz mi w moich potrzebach i w próbach życiowych mnie wspomożesz. Z wdzięczności przyrzekam Ci tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w moich zmartwieniach, troskach i trudnościach. Błagam Cię pokornie. W tak wielkiej radości, która wypełnia Twoje serce, gdy w domu swym udzieliłaś gościny Zbawicielowi Świata, błagam Cię wstaw się za mną i moją rodziną, abyśmy w naszych sercach zachowali Boga i zasłużyli na otrzymanie środków łaski w naszych potrzebach, a szczególnie w tym zmartwieniu, które mnie obecnie trapi: ——————

  Błagam Cię wspomożycielko w każdym strapieniu, zwycięż wszystkie trudności, tak jak zwyciężyłaś smoka, który padł u Twych stóp.

  Ojcze nasz…
  Zdrowaś Maryjo…
  Chwała Ojcu…
  3x Święta Marto módl się za nami.

 4. Witam wszystkich i Szczesc Boze,Nowenne przegladalem pare razy w internecie i po skonczeniu Tajemnicy Szczescia,rozpoczalem Nowenne 25.01.2014 tj.W swieto Nawrocenia Sw.Pawla(moj patron z biezmowania)a skoncze 19.03.w Sw.Jozefa,(to moje drugie imie).Bardzo prosze o wsparcie i wytrwanie,bo wiem ze dla mnie to dosc wielkie wyzwanie(mialem doswiadczenia z Tajemnica Szczescia do ktorej podchodzilem trzy razy).Prosze takrze o modlitwe za moje dzieci,wnuki i moja zone Marie.

 5. Czwarty raz piszę to świadectwo- coś niesamowitego, trzy razy skasował mi się tekst przed chwilą.Chciałabym również podziękować za naprowadzanie na różne modlitwy.Czytając Wasze wpisy na stronach NP dowiedziałam się o modlitwie do św. Rity, Tajemnicy szczęścia i Litanii Dominikańskiej.Ostatnio znalazłam: 7 Ojcze nasz i 7 Zdrowaś Maryjo ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa oraz piękną modlitwę na stronie: zwiastowanie.alleluja /na końcu tej strony/.Z Panem Bogiem.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!