Uzdrowiona i szczęśliwa: Jak Maryja zaprowadziła mnie do Pana Jezusa

Szczęść Boże, chciałam się podzielić świadectwem jak Nowenna Pompejańska uzdrowiła mnie i odmieniła życie w mojej rodzinie. Razem z mężem i dziećmi zwykle chodziliśmy do kościoła w niedzielę, ale jak zdarzyło się małe zaziębienie, ból głowy to rezygnowaliśmy z niedzielnej Mszy Świętej i otwieraliśmy wtedy drzwi do naszego domu złym duchom. Często kłóciliśmy się o byle szczegół, obmawialiśmy innych ludzi i krytykowaliśmy księży. Myślę, że kuszenie przez szatana zaczyna się u wielu ludzi właśnie przez krytykę księży, bo wtedy nie chce się już chodzić do kościoła i człowiek zaczyna tonąć w ciężkich, śmiertelnych grzechach.
Przeczytaj całość

Lucyna: Prawo jazdy

Witam modlących się na różańcu. Chciałabym złożyć świadectwo łaski otrzymanej po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Otóż moja córka kilka lat temu próbowała zdać egzamin na prawo jazdy,niestety po kilku porażkach psychicznie nie wytrzymała i pięć następnych lat upłynęło jej na zbieraniu sił do ponownego podejścia do egzaminów. Przeczytaj Lucyna: Prawo jazdy
Przeczytaj całość

Marta: Małżeństwo

Długo zastanawiałam się czy umieścić moje świadectwo, ponieważ jest bardzo osobiste ale po przeczytaniu wielu innych postanowiłam napisać, może komuś pomoże. Żyjemy z mężem w związku niesakramentalnym i jak wiadomo nie mogliśmy przystępować do sakramentów św. tj. Spowiedzi i Komunii św. Bardzo nam tego brakowało i za każdym razem zwłaszcza...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Gdy Chrystus żyje w twoich rękach

Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w Wielki Czwartek. Modliłam się za mojego wujka o to aby został uwolniony z nałogu alkoholowego. Jak zazwyczaj można przeczytać w Waszych świadectwach także i ja trafiłam na tą modlitwę poprzez Boży przypadek. I będę wdzięczna za to Maryi już zawsze. Przeczytaj Małgorzata: Gdy Chrystus...
Przeczytaj całość

Monika: dostąpiłam niesamowitych łask

Mam 20 lat, jestem studentką. Odmawiałam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską do 8 czerwca.W NP prosiłam o dar miłości, o to bym nauczyła się prawdziwie kochać, bym potrafiła całkowicie zdać się na wolę Boga i nie rozpaczać z tego powodu, że już długi czas jestem sama. Już na samym początku odmawiania...
Przeczytaj całość

Karolina: Totus Tuus, cała Twoja – teraz, zawsze i na zawsze

Informację o Nowennie Pompejańskiej uzyskałam ok. 1,5 roku temu w sposób przypadkowy – z komentarzy na stronach internetowych. Wcześniej przez rok odmawiałam Modlitwę Szczęścia. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek przedtem odmówiła choć raz różaniec. Po kilku dniach czytania na temat Nowenny, wyznaczyłam początek modlitwy na poniedziałek. Jednak czułam wewnętrzny głos, abym nie czekała nawet tych kilku dni.

Zaczęłam swoją pierwszą Nowennę w piątek. Aktualnie jestem w trakcie odmawiania mojej siódmej Nowenny. Poprzednie odmawiałam w intencjach zawodowych oraz osobistych. Tę rozpoczętą tuż po zakończeniu poprzedniej, odmawiam w intencji łaski nieba dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących.

Kończąc szóstą Nowennę nie wiedziałam czy rozpocząć od razu kolejną. Zgodnie z sugestią zawartą w jednym ze świadectw, poprosiłam mojego Anioła Stróża o rozeznanie u Św. Ojca Pio w tej sprawie. Kolejnego dnia Opatrzność dała mi łaskę rozeznania obecnej intencji.

Nie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane, ale głęboko wierzę, wiem, że wszystko, co powierzamy opiece Matki Bożej znajdzie swój właściwy sposób i czas.

Chciałabym przy okazji bardzo serdecznie podziękować Wszystkim piszącym swoje świadectwa, Wszystkim naprowadzającym na modlitwy. Dzięki takim Osobom uzyskałam również m.in. wiedzę na temat wtorkowych modlitw do Św. Marty czy Litanii Dominikańskiej do Najświętszej Maryi Panny. Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Karolina: Totus Tuus, cała Twoja – teraz, zawsze i na zawsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Konstancja
Gość
Konstancja

My również dziekujemy za Twoje swiadectwo. Nie słyszałam o wtorkowych modlitwach do sw.Marty. Tak więc widzisz, że i Ty czegoś nas uczysz

gosia
Gość

Wszystko ma swoje miejsce i czas..dokładnie tak jest ! Tylko my się tak starsznie niecierpliwimy, bo chcemy tu i teraz, ale Bóg wie lepiej i pewnie nie raz Nas zaskoczy ! Wszystkiego dobrego Karolino !

Monika Makowska
Gość

Dziękuję Gosiu!

kwach
Gość
Modlitwa do Św. Marty Modlitwa, którą należy odmawiać przez 9 kolejnych wtorków. Modlitwa do Św. Marty O pomoc proszę, cały ufam Tobie, że pomożesz mi w moich potrzebach i w próbach życiowych mnie wspomożesz. Z wdzięczności przyrzekam Ci tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w moich zmartwieniach, troskach i trudnościach. Błagam Cię pokornie. W tak wielkiej radości, która wypełnia Twoje serce, gdy w domu swym udzieliłaś gościny Zbawicielowi Świata, błagam Cię wstaw się za mną i moją rodziną, abyśmy w naszych sercach zachowali Boga i zasłużyli na otrzymanie środków łaski w naszych potrzebach, a szczególnie w tym zmartwieniu, które mnie obecnie… Czytaj więcej »
joachim
Użytkownik
joachim

Witam wszystkich i Szczesc Boze,Nowenne przegladalem pare razy w internecie i po skonczeniu Tajemnicy Szczescia,rozpoczalem Nowenne 25.01.2014 tj.W swieto Nawrocenia Sw.Pawla(moj patron z biezmowania)a skoncze 19.03.w Sw.Jozefa,(to moje drugie imie).Bardzo prosze o wsparcie i wytrwanie,bo wiem ze dla mnie to dosc wielkie wyzwanie(mialem doswiadczenia z Tajemnica Szczescia do ktorej podchodzilem trzy razy).Prosze takrze o modlitwe za moje dzieci,wnuki i moja zone Marie.

Maria
Gość

Czwarty raz piszę to świadectwo- coś niesamowitego, trzy razy skasował mi się tekst przed chwilą.Chciałabym również podziękować za naprowadzanie na różne modlitwy.Czytając Wasze wpisy na stronach NP dowiedziałam się o modlitwie do św. Rity, Tajemnicy szczęścia i Litanii Dominikańskiej.Ostatnio znalazłam: 7 Ojcze nasz i 7 Zdrowaś Maryjo ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa oraz piękną modlitwę na stronie: zwiastowanie.alleluja /na końcu tej strony/.Z Panem Bogiem.

Obrazki z nowenną pompejańską?