Karolina: boję się,że mój największy koszmar stanie się rzeczywistością

Witam Was wszystkich,mam dopiero 16 lat,ale zaczęłam modlić się nowenną pompejańską i innymi modlitwami za wstawiennictwem świętych.Dlaczego się modlę?Ponieważ boję się,że mój największy koszmar stanie się rzeczywistością,że moja ukochana mama może mieć raka.

Rodzina to jedyne dobro jakie posiadam w życiu,nie jestem typową nastolatką,raczej nie mam przyjaciół,nie chodzę na imprezy.Z każdym drobiazgiem chodzę do mojej mamy,kocham ją nad życie i moje życie oddałabym za nią.Tak bardzo się boję,że Bóg nie wysłucha,wszyscy piszecie o spokoju jakiego doznajecie w czasie trwania modlitwy,ja tego nie odczuwam,wciąż się boję,płaczę,każdy dzień to koszmar.

Nigdy nie poradzę sobie bez mojej mamusi,nigdy,nachodzą mnie najgorsze myśli,że jak ma odejść,to razem ze mną,ale właśnie chodzi o to,by nie odchodziła,by choroba okazała się po prostu błędnymi podejrzeniami.Błagam Was dlatego moi Drodzy,módlcie się za zdrowie cielesne mojej mamusi,tak bardzo chcę jej dobra.Nawet sobie nie wyobrażacie co przeżywam,już praktycznie nie sypiam,ciągle budzą mnie te złe myśli.

Dlaczego Ojciec miałby zostawić swoje zapłakane dziecko?Obiecał,że gdy będziemy prosić to będzie nam dane.Nie modlę się w złej intencji,nie robię nią nikomu krzywdy,dlaczego więc miałabym nie zostać wysłuchana?Błagam Was módlcie,im nas więcej tym lepiej!Wierzę,że się uda,że nie zostawi mnie ani Bóg ani Wy.Z góry dziękuję za wszelkie modlitwy,pozdrawiam.Przepraszam też za wszelkie błędy,to emocje i łzy tak działają.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
12 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
marcelaKamilaRenataEwaewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Pomodle sie za Ciebie i Twoja mame.

Sylwiaaa
Gość
Sylwiaaa

Jak modlilam sie za moich rodzicow to tez towazyszylo mi nieustanne wrazenie, ze stanie sie im najgorsze. Mam do nich podobny stosunek jak Ty, tez rodzina jest dla mnie najwiekszym oparciem. Te podszepty sa prosto od zlego, on wie czego sie najbardziej boisz, wiec to wykorzystuje. Mi pomogla bardzo modlitwa do sw. MichalaArchaniola, ten wstep do egzorcyzmow, czasami musialam odmawiac ja kilkanascie razy pod rzad, ale ale zawsze przychodzi z pomoca., tak ze polecam 😉

ewa
Gość
ewa

racja po kilka razy, az ten zły skapituluje i sobie odposci nasze nękanie.sw archanioł michał to tarcza .

Aneta
Gość
Aneta

Kochana choćby nie wiem co się działo zaufaj! Wiem, że nie łatwo sobie poradzić w takiej sytuacji, kiedy ktoś najbliższy może odejść. Zawierz Najświętszej Panience swoją mamę i siebie! Módl się nieustannie z wiarą a Maryja Cię nie zostawi. Te napady lęku, powątpiewania są wynikiem działania Szatana. On chcę Cię zniechęcić tym do zanoszenia swoich modlitwy do Maryi, chce, żebyś przerwała modlitwę, bo wie, że jak wytrwasz do końca to zostaniesz wysłuchana. To pewnego rodzaju próba, którą musisz przetrwać i przede wszystkim musisz z całego serca wierzyć! Nie bój się! Bądź oparciem dla Twojej mamy w tych trudnych chwilach, a… Czytaj więcej »

Nika
Gość
Nika

Moja Droga! Ja podczas nowenny mam dokładnie tak samo jak Ty – wszyscy w swoich świadectwach piszą, że odczuwają podczas nowenny takie wewnętrzny spokój, a u mnie zupełnie na odwrót – ciągły płacz, poczucie wielkiego niepokoju, rozdrażnienie, poczucie bezsensu – ale własnie najgorszy jest ten ciągły niepokój! Choć bardzo często mam poczucie bezsensu tej modlitwy, to nie ustaję – nie ustawaj i Ty!

Aleksja
Gość
Aleksja

U mnie sytuacja jest odwrotna, to ja bardzo cierpię z powodu, że zostawię moje dzieci. Serce mi pęka, kiedy o tym myślę. Błagam Maryję o wstawiennictwo, aby Bóg dał mi jeszcze trochę czasu. Módlmy się i ufajmy.

Barbara2
Gość
Barbara2

Aneta ma rację, to czas próby dla Ciebie, nie upadaj na duchu, jedyne co musisz teraz zrobić, to bezgranicznie zawierzyć Matce Przenajświętszej i Jezusowi Miłosiernemu. Módl się słowami: „Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij”. Poproś o modlitwę siostry zakonne (np. http://www.misericordiadei.eu), sama korzystałam z takiej pomocy, to bardzo pomaga. Nie martw się na zapas, mama potrzebuje Cię teraz bardzo, Twoja wiara i spokój tylko ją umocnią i dadzą nadzieję. Mam córkę w podobnym wieku i wiem ile problemów mają nastolatki z emocjami, a co dopiero taki problemy. Pamiętaj wiara góry przenosi a Matka Boża nie zostawia nikogo. Różaniec i… Czytaj więcej »

Krystian
Gość
Krystian

Witam.Być może komuś to pomoże. Bardzo dyskusyjne ale znam małżeństwo w którym żona została wyleczona tylko tą metodą. Po kilku latach wyleczyli też tak swojego psa który miał raka. Nie jest to reklama .Chcę po prostu pomóc.

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=18843

Piotrek
Gość
Piotrek

Ja rowniez sie pomodle, ale musisz wierzyć.

Ewa
Gość
Ewa

Bedzie dobrze. Modlcie sie nowenną razem Ty i Mama – bedziecie sie wspierac. Pomodlilam sie za Tobą

Renata
Gość
Renata

Karolinko, nie wymuszaj na Panu Bogu mówiąc Mu,że skoro obiecał…Ja tak robiłam modląc się i nic dobrego z tego nie wyniknęło. Po prostu rozmawiaj z Nim,zwracaj się jak do ukochanego Ojca i nigdy nie formułuj swoich słów roszczeniowo, radzę z dobrego serca. Będę pamiątać o Twojej mamie w modlitwie, szczególnie polecę Ją Najświętszemu Sercu Bożemu, które miłuję ponad wszystko i które spadło mi z nieba,dosłownie :). Ściskam mocno. R

Kamila
Gość
Kamila

Wiem doskonale co przeżywasz…Miałam w tym wieku, te same odczucia. Bardzo bałam się wręcz panicznie, że mama mnie i rodzeństwo zostawi…!!, że umrze, że zachoruje własnie na raka!!!. Pamiętam sytuację, gdzie u cioci byłyśmy i mama piła kawę, chciała wsypac sobie proszkowej śmietanki, a ja wyczytałam że od tego można zachorować na raka i prosiłam mamcię żeby nigdy tego nie robiła…do tego stopnia…wyobrażasz sobie???. Te obsesję, paniczny lęk o bliskie osoby to z doświadczenia Ci napisze swojego: podszepty złego, on zna nas bardzo dobrze, uderza w najczulsze, słabe punkty aby nas zniszczyć, złamać. Druga kwestia to ja miałam nerwicę natręctw-… Czytaj więcej »

marcela
Gość
marcela

trzymaj sie kochana …

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące