Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Read More

Ela: Pragnę podziękować

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej nowenny - za moich synow, aby wybrali wlasciwa droge zycia. Mysle, ze otrzymalam ogromna laske - starszy syn dostal sie do wymarzonego liceum ( 106 kandydatow na 12 miejsc ). Jestem Mateczce ogromnie wdzieczna , zachecam wszystkich do odmawiania tej modlitwy. Prosmy o laski, ale...
Read More

Grazyna: Dzięki Bogu tato wraca do zdrowia.

Nowennę Pompejańską odmawiam bez przerwy od 01.01.2014r. Jest to moja 32 nowenna , a to dlatego że były takie momenty że odmawiałam czasami 2 a nawet był taki czas że mówiłam 3 nowenny na raz. Sama sobie nie dowierzam że dałam radę mówić 9 różańców na dzień. Było mi bardzo ciężko , ale z pomocą Bożą wszystko jest możliwe. Trzy lata temu mój tato zachorował na jelito grube.
Read More

Karolina: Rozpoczęłam nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości

Rozpoczęłam więc nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości. Maryja wysłuchała mojej prośby zmieniła moje serce, nauczyła mnie na nowo ufać i postawiła na mojej drodze dobrą osobę .
Read More

Ania: różaniec to dla mnie terapia

to moje drugie świadectwo, wcześniej modliłam się we własnej intencji prosząc o zdrowie, a teraz kończę drugie świadectwo w intencji mojego chłopaka.
Read More

Jolanta: wiem, że ta modlitwa działa

Chciałabym złożyć świadectwo.Nowennę pompejańską znalazłam w internecie…postanowiłam modlić się w różnych intencjach. Moja pierwsza modlitwa była bardzo chaotyczna, nie odmawiałam jej prawidłowo. Modliłam się trochę jak „pijany we mgle”, a główny wątek, który się przewijał i główna intencja to była stabilizacja finansowa w firmie( prowadzę działalność), ja się modliłam, a sytuacja stawała się coraz gorsza, ponosiłam coraz większe straty –

wszystko się sypało…, ale się zaparłam, postanowiłam,że nie zwątpię i modliłam się dalej.Skończyłam całą nowennę i rozpoczęłam drugą i nagle mnie olśniło!!! Dotarło do mnie jak mam się modlić, poukładały mi się myśli i modliłam się dalej.

Po tygodniu modlitwy zaczęły układać mi się moje sprawy finansowe, nagle sprawy, które się wydawały nie do zrealizowania – się zrealizowały, modlę się dalej z wielką ufnością i wiem,że ta modlitwa działa. Matka Boska nie opuści nas jeżeli żarliwie się do niej modlimy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Jolanta: wiem, że ta modlitwa działa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nika
Gość

„i nagle mnie olśniło!!! Dotarło do mnie jak mam się modlić, poukładały mi się myśli i modliłam się dalej.”

Rozwiń proszę tę myśl – myślę, że pomogłoby to wielu modlącym się:)

Waldek
Gość
Waldek
Myślę że istotą jest zastanowić się nad tym czym jest modlitwa? – wiemy że rozmowa z Bogiem. Teraz powstają kolejne pytania: Jak powinno wyglądać nasze życie? Bo przecież mamy tyle spraw na głowie, nie mając czasu dla siebie i innych a co mówić na rozmowę z Bogiem. Wydaje mi się że nowenna jest pewnego rodzaju zalążkiem prawdziwego życia każdego z nas w komunii z Bogiem. A co to konkretnie oznacza? Wystarczy przyjrzeć się wszystkim którzy piszą świadectwa. Nie tylko że zaczęli nowennę, ale po prostu nadzwyczajnie wprowadzili do swojego życia modlitwę, weszli w głębszą relację z Bogiem. Dla mnie nadzwyczajność… Czytaj więcej »
Waldek
Gość
Waldek

Można wiele powiedzieć, ale taka wskazówka dla wszystkich, szatan nienawidzi modlitwy różańcowej bo nienawidzi Matki Bożej której Dobry Bóg dał wszystko w posiadanie między innymi władzę nad istotami niebiańskimi, ziemskimi i podziemnymi (złymi duchami). Najlepszą ochroną dla nas jest odmawianie różańca całego i to codziennie. Do tego spowiedź (stan łaski) i komunia Święta i mamy zbroję. Potrzebna jest potem tylko wytrwałość. Czyli tak naprawdę życie nowenną nie przez 54 dni dla jakiegoś konkretnego celu a przez całe życie. Ale do tego każdy musi dojść sam w sercu. Amen

Sylwia
Gość

Drogi Waldku potrzebne mi były Twoje słowa

B.P.
Gość

Ja proszę o pomoc w modlitwie Ducha św., aby pomógł mi się modlić, dzięki temu mogę się skupić, zmęczenie odchodzi natychmiast, czerpię dużą radość z modlitwy:) Pozdrawiam:)

Wojtek
Gość
Wojtek
Właśnie szukałem odpowiedzi na pytanie czy jeśli po pierwszej Nowennie nie ma rozwiązania problemu to czy można się modlić w tej samej intencji. Ty dałaś mi odpowiedź, że tak. Pierwsza nowenna była chaotyczna, zaborcza chciałem żeby stało sie tak jak ja chciałem. Byłem kuszony co noc o tej samej godzinie. Dziwne rzeczy się działy dziwne sny, podpowiedzi. Ale tego najważniejszego nie dostałem. Ostatni dzień nowenny był dniem moich imienin. Osoba o którą sie modliłem nawet nie napisała sms. Nie załamałem się choć było mi bardzo smutno. Zacząłem drugi raz. Jest spokojniej, nic się nie dzieje wiem że jestem mocniejszy i… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?