Jolanta: wiem, że ta modlitwa działa

Chciałabym złożyć świadectwo.Nowennę pompejańską znalazłam w internecie…postanowiłam modlić się w różnych intencjach. Moja pierwsza modlitwa była bardzo chaotyczna, nie odmawiałam jej prawidłowo. Modliłam się trochę jak „pijany we mgle”, a główny wątek, który się przewijał i główna intencja to była stabilizacja finansowa w firmie( prowadzę działalność), ja się modliłam, a sytuacja stawała się coraz gorsza, ponosiłam coraz większe straty –

wszystko się sypało…, ale się zaparłam, postanowiłam,że nie zwątpię i modliłam się dalej.Skończyłam całą nowennę i rozpoczęłam drugą i nagle mnie olśniło!!! Dotarło do mnie jak mam się modlić, poukładały mi się myśli i modliłam się dalej.

Po tygodniu modlitwy zaczęły układać mi się moje sprawy finansowe, nagle sprawy, które się wydawały nie do zrealizowania – się zrealizowały, modlę się dalej z wielką ufnością i wiem,że ta modlitwa działa. Matka Boska nie opuści nas jeżeli żarliwie się do niej modlimy.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
WojtekSylwiaWaldekB.P.Marek (adm.) Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Nika
Gość
Nika

„i nagle mnie olśniło!!! Dotarło do mnie jak mam się modlić, poukładały mi się myśli i modliłam się dalej.”

Rozwiń proszę tę myśl – myślę, że pomogłoby to wielu modlącym się:)

Waldek
Gość
Waldek

Myślę że istotą jest zastanowić się nad tym czym jest modlitwa? – wiemy że rozmowa z Bogiem. Teraz powstają kolejne pytania: Jak powinno wyglądać nasze życie? Bo przecież mamy tyle spraw na głowie, nie mając czasu dla siebie i innych a co mówić na rozmowę z Bogiem. Wydaje mi się że nowenna jest pewnego rodzaju zalążkiem prawdziwego życia każdego z nas w komunii z Bogiem. A co to konkretnie oznacza? Wystarczy przyjrzeć się wszystkim którzy piszą świadectwa. Nie tylko że zaczęli nowennę, ale po prostu nadzwyczajnie wprowadzili do swojego życia modlitwę, weszli w głębszą relację z Bogiem. Dla mnie nadzwyczajność… Czytaj więcej »

Waldek
Gość
Waldek

Można wiele powiedzieć, ale taka wskazówka dla wszystkich, szatan nienawidzi modlitwy różańcowej bo nienawidzi Matki Bożej której Dobry Bóg dał wszystko w posiadanie między innymi władzę nad istotami niebiańskimi, ziemskimi i podziemnymi (złymi duchami). Najlepszą ochroną dla nas jest odmawianie różańca całego i to codziennie. Do tego spowiedź (stan łaski) i komunia Święta i mamy zbroję. Potrzebna jest potem tylko wytrwałość. Czyli tak naprawdę życie nowenną nie przez 54 dni dla jakiegoś konkretnego celu a przez całe życie. Ale do tego każdy musi dojść sam w sercu. Amen

Sylwia
Gość
Sylwia

Drogi Waldku potrzebne mi były Twoje słowa

B.P.
Gość
B.P.

Ja proszę o pomoc w modlitwie Ducha św., aby pomógł mi się modlić, dzięki temu mogę się skupić, zmęczenie odchodzi natychmiast, czerpię dużą radość z modlitwy:) Pozdrawiam:)

Wojtek
Gość
Wojtek

Właśnie szukałem odpowiedzi na pytanie czy jeśli po pierwszej Nowennie nie ma rozwiązania problemu to czy można się modlić w tej samej intencji. Ty dałaś mi odpowiedź, że tak. Pierwsza nowenna była chaotyczna, zaborcza chciałem żeby stało sie tak jak ja chciałem. Byłem kuszony co noc o tej samej godzinie. Dziwne rzeczy się działy dziwne sny, podpowiedzi. Ale tego najważniejszego nie dostałem. Ostatni dzień nowenny był dniem moich imienin. Osoba o którą sie modliłem nawet nie napisała sms. Nie załamałem się choć było mi bardzo smutno. Zacząłem drugi raz. Jest spokojniej, nic się nie dzieje wiem że jestem mocniejszy i… Czytaj więcej »

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące