Ola : wiara ponad wszystko!

Pragnę złożyć świadectwo wiary. Nowennę Pompejańską potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku w swojej długiej, bolesnej walce o dziecko. Niedługo się zastanawiając, zaczęłam odmawiać nowennę codziennie wieczorem i od razu przyniosła mi spokój duszy, choć na wyproszone łaski przyszło mi czekać pół roku.Przeczytaj Ola : wiara ponad wszystko!
Przeczytaj całość

Agata: Najgorętsze pragnienie mojego serca

To już prawie 3 lata z Nowenną Pompejańską. Świadectwo powinnam napisać już dawno temu. Moja historia będzie troszkę długa. Na nowennę natknęłam się w noworoczny wieczór. Spędzając go z mężem przy kominku i jakimś filmie. Było tak przytulnie lecz moje serce rozrywał ból. Gdy mąż zasnął, ja płakałam cichutko… znowu okres, znów moja nadzieja bycia mamą legła w gruzach, 2 lata starań o maleństwo i ciągle nic, jak możesz mi to robić Boże, czym zasłużyłam sobie na taką karę, żaliłam się w duchu. Wtedy przyszła mi pewna myśl do głowy, aby włączyć laptopa, bo tam znajdę pocieszenie. Nie mam pojęcia jak ale wyświetliły mi się jakieś świadectwa o nowennie pompejańskiej. Zaczęłam czytać, odnalazłam stronę z N.P. Słowa obietnicy Matki Bożej poraziły mnie dogłębnie. Całe moje serce wypełniła nadzieja… Przeczytałam instrukcję odmawiania i pomyślałam, że na 3 różańce to zejdzie mi jakieś 3 godziny, ale cóż może dam radę.
Przeczytaj całość

Aleksander: wielka jest moc modlitwy

Warto być wytrwałym w modlitwie i pokornie godzić się na wszystko co Bóg ma dla nas przecież wie lepiej co dla nas najlepsze.
Przeczytaj całość

Marta: Zostałam wyleczona z alergii

atko Boska z Pompejów Ty wiesz że czekam jeszcze na spełnienie moich intencji.
Przeczytaj całość

Sylwia: Nadzieja na wymarzoną pracę

Witam, mam 22 lata. Od kogo dowiedziałam się o nowennie nie pamiętam. Od zawsze byłam związana z Bogiem ( pielgrzymki, Eucharystia), szczególnie związana czuje się z Matką Boską Częstochowską oraz św. Ritą. Kilka razy w życiu pobłądziłam, ale na szczęście dzięki ich pomocy wyszłam na prostą.
Przeczytaj całość

Jadwiga: polecam każdemu odmawianie tej modlitwy

Szczęść Boże !Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria zawsze dziewica .Postanowiłam napisać lis by dać świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymane łaski podczas odmawiani 9 Nowenny .O Nowennie dowiedziałam się z prasy katolickiej pt. Cuda i łaski Boże .Jak tylko przeczytałam od razu mnie zainteresowała ,ale żeby się modlić musiał trochę minąć czasu .

W końcu zabrałam się za modlitwę intencji nie brakuje i tak do dzisiejszego dnia się modlę .Wiadomo bywa różnie bo są chwile radości i załamania czasami jak się modle to coś rozprasza ktoś w tym momencie dzwoni lub przychodzi ale nie martwię się tym tak .Na modlitwę zawsze jest czas jeśli tylko się chce .To teraz napiszę jakie łaski otrzymałam bo intencji było trochę więc nie będę wymieniać .podczas całej modlitwy do tej pory.Udało mi się być na pielgrzymce w Sokółce z czego bardzo się cieszę po drodze były inne święte miejsca gdzie była możliwość dotknięcia relikfi księdza Sopoćko ,Święta Woda i spotkanie z Matką Bożą w tym miejscu.

Miałam możliwość dwa razy uczestniczyć w mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie z tego też bardzo się c cieszę że mogłam być osobiście ,dodatkowo słucham takiej mszy z modlitwą o uzdrowienie 2 razy w miesiącu z Czatachowy Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa ,przeczytałam tez kilka książek katolickich ostatnio .Święty Charbel ,święta Joanna Beretta Molla ,Cud Eucharystyczny z książek to tyle co pamiętam polecam do czytania .

W tym czasie też otrzymałam różaniec z Pompejów niebieski bardzo mi się podoba .Może wspomnę o takiej sytuacji która miała kiedyś miejsce .miałam iść na wizytę do dentysty i siostra mnie zapisała do takiej Pani wizyta miała być za 3 dni ale się nie odbyła bo siostra poleciła mi kogoś innego i na kolejną wizytę musiałam poczekać ok.1,5 tygodnia dla mnie to była nowa Pani o której nie słyszałam .Jakie było moje zdziwienie gdy siedziałam w poczekalni a na ścianie zobaczyłam mały obraz Matki Bożej ucieszyłam się z tego jakoś tak mi się zrobiło lżej na sercu a jeszcze bardziej się ucieszyłam jak zobaczyłam w samym gabinecie duży obraz Matki Bożej .a Pani dentystka okazała się przesympatyczna dla mnie to na pewno było pokierowanie przez Matkę Bożą .

Poprawiło też się trochę zdrowie mojej babci za którą się modliłam ,relacje w rodzinie wiele taki jest duchowych łask ze swoje strony polecam każdemu odmawianie tej modlitwy z podziękowaniem za otrzymane wszystkie dary i łaski dla Królowej Różańca Świętego. Jadwiga.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jadwiga: polecam każdemu odmawianie tej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kolega X.
Gość
kolega X.

a ja urodziłem się w Sokółce:) i też słucham O. Daniela z Czatachowy przez internet. i jakiś czas temu natrafiłem na nowennę.. w sumie raz wspominał że pewne osoby szczególnie sobie upodobają modlitwę różańcem. pewnego dnia może też napiszę swoje świadectwo… ta strona robi ogrom dobra, kiedyś trzeba to jeszcze moooocnieeej rozpowszechnić, bo jest to świetna rzecz.

Obrazki z nowenną pompejańską?