Klaudia: Potężne orędownictwo!

Kochani nie można się załamywać, gdy wydaje nam się, że Bóg zamyka drzwi to otwiera okno
Read More

K: Dziekuję za pomoc Krolowo Rózanca Swiętego

Zaufalam Mateczce i sie nie zawiodlam. Mojemu mezowi przeszlo kompletnie, tamta kobieta znalazla sobie kogos innego.
Read More

Ewa: Prośba o uzdrowienie

Witam, dlugo nosilam sie z zamiarem napisania az dzis nastal ten dzien. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejanskiej. Pierwsza zaczelam 31 grudnia 2014 roku, gdyz wtedy zmagalam sie juz 2 tygodnie z choroba i bylam po szpitalu, modlilam sie o ustapienie szumu z mojej glowy, jednej czesci, gdyz po...
Read More

Beata: Matka wie najlepiej, kiedy obdarować dziecko słodyczami

Różaniec pamiętam z dziecieństwa. Nie kojarzę, by odmawianie go sprawiało mi jakieś większe problemy, ponieważ nie robiłam tego dokładnie. Do bierzmowania przygotowywał mnie bardzo wymagający ale łagodny ksiądz:) Pamiętam, że najwięcej trudności sprawiało mi nauczenie się poszczególnych tajemnic różańca, ponieważ przeważnie odmawiałam go bez ich wymieniania, skupiając się jednynie na...
Read More

Elżbieta: Doświadczyłam czegoś więcej…

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się z tej strony około rok temu. Od razu przyszła mi myśl, by zacząć ją odmawiać. Oczywiście ciągle Ją odkładałam pod pretekstem braku czasu, a nawet braku wyraźnej intencji, w której mogłabym się modlić. We wrześniu 2014 roku zaniepokoiłam się o swoje zdrowie, bowiem przed...
Read More

Ewa: Maryja wie, co dla nas najlepsze

Długo nosiłam się z zamiarem napisania swojego świadectwa. Odmówiłam do tej pory 4 nowenny, ale nie miałam na tyle odwagi i siły żeby napisać o swoich doświadczeniach związanych z tą modlitwą. 

Na razie intencje, o które prosiłam nie zostały wysłuchane. Raz było bardzo blisko, ale sprawa nie zakończyła się pomyślnie, a ja przeżyłam to wyjątkowo ciężko. Dokończyłam tamtą nowennę, mimo trudności i przeciwności. Szatan nie tylko utrudniał (i utrudnia) modlitwę, ale też nękał w snach i dręczył bliską mi osobę.

Przekonałam się jak zły nienawidzi różańca i co jest w stanie zrobić, żebyśmy zrezygnowali z tej modlitwy. Mimo tego wszystkiego czułam obecność Matki i wiedziałam, że nie zostawi mnie tak na pastwę losu. Mam wrażenie, że to o co prosiłam nie było mi pisane w danym momencie, może była to próba, a może nie było to dla mnie dobre.

Mam nadzieję i wierzę, że przyjdzie odpowiedni czas na rozwiązanie spraw, które teraz wydają się niemożliwe do osiągnięcia. Najpiękniejszym owocem tej modlitwy jest wspólna modlitwa różańcowa z moim mężęm! codziennie razem klękamy i odmawiamy różaniec i on sam to zaproponował!

Polecam wszystkim dręczonym modlitwę do św. Michała Archanioła, codzienne odmawianie chroni przez atakami złego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Ewa: Maryja wie, co dla nas najlepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Pięknie, że odmawiacie różaniec razem, na pewno otrzymacie dużo łask od Mateczki.
Pozdrawiam

Marta
Gość

Modlę się codziennie tą modlitwą, kupiłam też różaniec św. Benedykta na rękę (przepiękna historia, znak krzyża odpychał od Niego pokusy, różaniec ten stanowi swego rodzaju ochronę), który w niedzielę poświęcę 🙂 Piękna historia, trzymaj się ciepło! Z Bogiem!

gosia
Gość
Po przeczytaniu wielu świadectw, a zwłaszcza z własnych doświadczeń mogę tylko potwierdzić, że szatan nienawidzi różańca nieprzeciętnie. Ja także przeżyłam dręczenie strasznymi koszmarami, coś niesamowitego..I do teraz daje się we znaki nie tylko poprzez sny, ale i działania. Drugiego dnia odmawiania nowenny oprócz koszmarów pojawił się u mnie nieziemski ból pod lewym żebrem. Byłam u lekarzy, na prześwietleniach i nic. Z medycznego punktu widzenia nic mi nie dolega. Dodam tylko, że nie miałam żadengo urazu w tym miejscu wcześniej. Do św. Michała Archanioła modlę się codziennie przed snem. Pomaga! Dziękuję za świadectwo ! Wszystko ma swój czas Ewo. Ci tam… Czytaj więcej »
M.
Gość

Ja miałam podobnie jak Ty, też było bardzo ciężko, ale miejmy nadzieję, że to wszystko toruje drogę do sukcesu 😉

katarzyna mikołajczyk
Gość
katarzyna mikołajczyk

Witam ja odmówiłam do tej pory jedną nowenne i musze powiedzieć że ze skutkiem ponieważ mimo tego że bylo to prawie niemożliwe to jednak wychodzimy pomału z długów finansowych,zaczęłam odmawiać dziś drugą nowenne o zdrowie dla mojej rocznej córeczki Marii myśle że i w tej nowennie zostane wysłuchana przez naszą MATKĘ bo tylko w niej pokładam całą nadzieje pozdrawiam i prosze o modlitwe Kasia. Aha jeszczez jedno bardzo chciałabym kupić różaniec pompejański lecz nie wiem czy jest możliwa wysyłka za pobraniem i ile ona kosztuje? czy ktoś mógłby mi powiedzieć?

maria
Gość
Witam cudowna modlitwa różańcowa odmówiłam kilka nie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane,ale zrozumiałam ,że Bóg ma dla nas swoje plany.Każdy z nas ma problemy,jeden mniejsze drugi większe modlitwa różańcowa zawsze ulży w cierpieniu.Jestem już nie młoda wiele przeżyłam,od najmłodszych lat zawsze modliłam się na różańcu w trudnej chwili klękałam z różańcem po gorliwej modlitwie wstawałam i problem mój był mniejszy,byłam spokojniejsza,przecież Bóg,ani Matka Różańcowa nie załatwi za nas naszych spraw,musimy sami ,ale otrzymamy wiele pomysłów,wiele rad jak załatwić dany problem.Szczera rozmowa ,swoimi słowami od serca z Mateńką Najświętszą pomoże przecież jest Matką Dobrej Rady,Matką Pocieszycielką zaufajmy Jej nie zostawi nas… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Dzisiaj jest 35 dzien nowenny która odmawiam, w dniu zakończenia części blagalnej sytuacja znacznie sie pogorszyła. Odebralam to jako znak , ze modlitwa działa a przeciwności wynikają z walki dobra ze złem , ze komuś sie nie podoba to iż tak gorliwie sie modlę. W tej chwili odmawiam cześć dziwkczynna i jest naprawę tragicznie . Bardzo sie boje . Ale wiem na pewno , ze modlitwę dokończę i żyje nadzieja ze zostanę wysłuchana . Ze dokona sie cud .

Obrazki z nowenną pompejańską?