Nawrócona: Łaska odzyskania wiary

Okazało się, że Nowennę Pompejańską w mojej intencji odmawiała bliska mi Osoba. Dzięki temu nawróciłam się, odzyskałam wiarę i zbliżyłam się do Boga, a także do Maryi.
Read More

Krzysztof: Łaska pracy

Szczęść Boże, Zgodnie z obietnicą daną Najświętszej Panience chciałbym przedstawić swoje świadectwo. O nowennie dowiedziałem się rok temu od mojego kuzyna. On wraz ze swoją najbliższą rodziną modlili się o szczęśliwe poczęcie dziecka i ich modlitwa została wysłuchana – urodziła im się piękna, zdrowa córeczka. Przyznam, że nic dalej z wiedzą o nowennie nie robiłem. Jednak nadszedł taki moment w moim życiu, w którym przypomniałem sobie o nowennie. Mianowicie bardzo żałowałem dokonania pewnego wyboru zawodowego. Było to pod koniec lutego. Wpadłem w wielki marazm, nic mnie nie cieszyło a wręcz przeciwnie – byłem bardzo zły na siebie i cały świat. Pod koniec marca postanowiłem zacząć odmawiać nowennę w intencji zawodowej.
Read More

Monika: dzięki NP nie tracę nadziei

Jestem w trakcie odmawiania swojej 2 NP, dokładnie 17 dzień, intencja jest dużo większej wagi. Jak na razie nie widać większych rezultatów. Modlę się o nawrócenie swojego chłopaka. Odkąd zaczęłam NP, mam wrażenie, jakby wszystko działo się nie tak, bym przestała się za niego modlić. Kłóciliśmy się częściej niż wcześniej,...
Read More

Barbara: świadectwo łaski

Nowenne,ktora odmawialam z mezem zaczelismy 14 lutego w walentynki.Czesto braly tez udzial nasze dzieci,odmawialy czasami czesc nowenny,co sprawialo nam wielka radosc.W trzy dni przed zakonczeniem Nowenny nastapil kryzys ,doszlo do wielkiej klotni miedzy ´mna a mezem.Przeczytaj Barbara: świadectwo łaski
Read More

Marta: Dobra praca

To już moje drugie świadectwo, tym razem będzie krótsze. W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć dobrą pracę, dlatego postanowiłam modlić się o dobrą pracę za pomocą Nowenny Pompejańskiej. Już w trakcie odmawiania Nowenny pojawiła się propozycja dobrej pracy! Dziękuję ukochanej Matce Bożej Pompejańskiej!
Read More

Bożena: Twoja Wola Panie

Witam Wszystkich, chciałam złożyć świadectwo o mojej nowennie. Skończyłam ją odmawiać 1 lutego. Moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że muszę poczekać. Jak ktoś kiedyś tu napisał „to nie koncert życzeń”. Pan wie, co jest dla nas najlepsze i w jakim czasie. Modliłam się o miłość.

Często czytam tu, że mało kiedy ktoś pisze, że odnalazł miłość. Mam nadzieję, ufam, że ja to za jakiś czas napiszę. Dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą nowennę. Modlę się za mojego brata.

Ta prośba, jest dla mnie bardzo ważna, chyba nawet ważniejsza niż moja własna intencja. I nawet wydaje mi się, że za kogoś łatwiej się modlić. Ciężko prosić o coś dla siebie. W czasie odmawiania pierwszej nowenny miałam różne przeszkody: rozkojarzenie, ból głowy, napady płaczu bez powodu…, ale wytrwałam i myślę, że teraz też tak będzie.

Bo w tym dniu przerwy między nowennami,który sobie zrobiłam, również dziwnie się czułam…, ale tym razem było mi smutno, że dzień minął bez odmawiania różańca. I wcale nie jest długi, jak mi się na samym początku wydawało. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Bożena: Twoja Wola Panie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dulcia
Gość
dulcia

to prawda, za kogoś dużo łatwiej się modli niż za siebie, szczególnie gdy jest nam bliska i jest w potrzebie

lucyna
Gość
lucyna

Ja 13 miesięcy temu modliłam się o miłość i dobrego męża dla córki . Pod koniec nowenny córka zaczęła spotykać się z chłopakiem ,którego znała ze szkoły. Nigdy wcześniej nie brała go pod uwagę jako ewentualnego partnera a w tej chwili są narzeczonymi i za rok planują ślub. Dla naszej kochanej Matki nie ma nic niemożliwego . Tak więc trzeba modlić się i całkowicie zaufać .

Monika
Gość
Monika
Też modlę się o miłość, też modliłam sie o miłość dla kogoś. Wymodliłam chłopaka dla koleżanki, na swojego jedynego jeszcze czekam. Teraz dołączyłam 30 dniową nowennę do św. Józefa. W miejsce intencji odmawiam modlitwę o dobrego męża do św. Józefa. Nowenn w swojej intencji odmówiłam już chyba ok. 7. Nie straciłam nadziei, tym bardziej, że MB daje mi znaki kiedy mam gorsze chwile. Wczoraj skończyłam nowennę w intencji przemiany mojej osoby, wyzwolenie od różnych lęków i by dojrzeć jako kobieta- w sensie emocjonalnym. Teraz mogę powiedzieć, że właściwie od takiej nowenny powinnam była zacząć, bo dopiero w trakcie jej trwania… Czytaj więcej »
anka
Gość

Witaj Bożenko 🙂 Podobnie tak jak Ty modliłam się o ułożenie się moich spraw osobistych i o dobrego męża i zostałam wysłuchana ( złożyłam też świadectwo na forum). W trakcie trwania Nowenny odmówiłam także 30 dniowe Nabożeństwo do św. Józefa. Wspaniałego chłopaka poznałam 2-3 tygodnie po zakończeniu Nowenny. Tak więc daj Bogu i sobie odrobinę czasu 🙂 Bądź otwarta na ludzi i nowe znajomości…i nie skreślaj tych wydawałoby się nawet „najmniej rokujących”.
Życzę Ci powodzenia. Będzie dobrze.

Krysia
Gość
Krysia

Wiele lat temu modlilam sie o milosc. Myslalam, ze Pan mnie nie wysluchal. Obdatowal mnie jednak bardziej niz myslalam. Pan dal mi milosc Swoja. Kazdego dnia…..

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.