Bożena: Twoja Wola Panie

Witam Wszystkich, chciałam złożyć świadectwo o mojej nowennie. Skończyłam ją odmawiać 1 lutego. Moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że muszę poczekać. Jak ktoś kiedyś tu napisał „to nie koncert życzeń”. Pan wie, co jest dla nas najlepsze i w jakim czasie. Modliłam się o miłość.

Często czytam tu, że mało kiedy ktoś pisze, że odnalazł miłość. Mam nadzieję, ufam, że ja to za jakiś czas napiszę. Dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą nowennę. Modlę się za mojego brata.

Ta prośba, jest dla mnie bardzo ważna, chyba nawet ważniejsza niż moja własna intencja. I nawet wydaje mi się, że za kogoś łatwiej się modlić. Ciężko prosić o coś dla siebie. W czasie odmawiania pierwszej nowenny miałam różne przeszkody: rozkojarzenie, ból głowy, napady płaczu bez powodu…, ale wytrwałam i myślę, że teraz też tak będzie.

Bo w tym dniu przerwy między nowennami,który sobie zrobiłam, również dziwnie się czułam…, ale tym razem było mi smutno, że dzień minął bez odmawiania różańca. I wcale nie jest długi, jak mi się na samym początku wydawało. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KrysiaankaMonikalucynadulcia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
dulcia
Gość
dulcia

to prawda, za kogoś dużo łatwiej się modli niż za siebie, szczególnie gdy jest nam bliska i jest w potrzebie

lucyna
Gość
lucyna

Ja 13 miesięcy temu modliłam się o miłość i dobrego męża dla córki . Pod koniec nowenny córka zaczęła spotykać się z chłopakiem ,którego znała ze szkoły. Nigdy wcześniej nie brała go pod uwagę jako ewentualnego partnera a w tej chwili są narzeczonymi i za rok planują ślub. Dla naszej kochanej Matki nie ma nic niemożliwego . Tak więc trzeba modlić się i całkowicie zaufać .

Monika
Gość
Monika

Też modlę się o miłość, też modliłam sie o miłość dla kogoś. Wymodliłam chłopaka dla koleżanki, na swojego jedynego jeszcze czekam. Teraz dołączyłam 30 dniową nowennę do św. Józefa. W miejsce intencji odmawiam modlitwę o dobrego męża do św. Józefa. Nowenn w swojej intencji odmówiłam już chyba ok. 7. Nie straciłam nadziei, tym bardziej, że MB daje mi znaki kiedy mam gorsze chwile. Wczoraj skończyłam nowennę w intencji przemiany mojej osoby, wyzwolenie od różnych lęków i by dojrzeć jako kobieta- w sensie emocjonalnym. Teraz mogę powiedzieć, że właściwie od takiej nowenny powinnam była zacząć, bo dopiero w trakcie jej trwania… Czytaj więcej »

anka
Gość
anka

Witaj Bożenko 🙂 Podobnie tak jak Ty modliłam się o ułożenie się moich spraw osobistych i o dobrego męża i zostałam wysłuchana ( złożyłam też świadectwo na forum). W trakcie trwania Nowenny odmówiłam także 30 dniowe Nabożeństwo do św. Józefa. Wspaniałego chłopaka poznałam 2-3 tygodnie po zakończeniu Nowenny. Tak więc daj Bogu i sobie odrobinę czasu 🙂 Bądź otwarta na ludzi i nowe znajomości…i nie skreślaj tych wydawałoby się nawet „najmniej rokujących”.
Życzę Ci powodzenia. Będzie dobrze.

Krysia
Gość
Krysia

Wiele lat temu modlilam sie o milosc. Myslalam, ze Pan mnie nie wysluchal. Obdatowal mnie jednak bardziej niz myslalam. Pan dal mi milosc Swoja. Kazdego dnia…..

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące