Bożena: Twoja Wola Panie

Różaniec

Witam Wszystkich, chciałam złożyć świadectwo o mojej nowennie. Skończyłam ją odmawiać 1 lutego. Moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że muszę poczekać. Jak ktoś kiedyś tu napisał „to nie koncert życzeń”. Pan wie, co jest dla nas najlepsze i w jakim czasie. Modliłam się o miłość.

Często czytam tu, że mało kiedy ktoś pisze, że odnalazł miłość. Mam nadzieję, ufam, że ja to za jakiś czas napiszę. Dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą nowennę. Modlę się za mojego brata.

Ta prośba, jest dla mnie bardzo ważna, chyba nawet ważniejsza niż moja własna intencja. I nawet wydaje mi się, że za kogoś łatwiej się modlić. Ciężko prosić o coś dla siebie. W czasie odmawiania pierwszej nowenny miałam różne przeszkody: rozkojarzenie, ból głowy, napady płaczu bez powodu…, ale wytrwałam i myślę, że teraz też tak będzie.

Bo w tym dniu przerwy między nowennami,który sobie zrobiłam, również dziwnie się czułam…, ale tym razem było mi smutno, że dzień minął bez odmawiania różańca. I wcale nie jest długi, jak mi się na samym początku wydawało. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

5 myśli na temat „Bożena: Twoja Wola Panie

  1. Ja 13 miesięcy temu modliłam się o miłość i dobrego męża dla córki . Pod koniec nowenny córka zaczęła spotykać się z chłopakiem ,którego znała ze szkoły. Nigdy wcześniej nie brała go pod uwagę jako ewentualnego partnera a w tej chwili są narzeczonymi i za rok planują ślub. Dla naszej kochanej Matki nie ma nic niemożliwego . Tak więc trzeba modlić się i całkowicie zaufać .

  2. Też modlę się o miłość, też modliłam sie o miłość dla kogoś. Wymodliłam chłopaka dla koleżanki, na swojego jedynego jeszcze czekam. Teraz dołączyłam 30 dniową nowennę do św. Józefa. W miejsce intencji odmawiam modlitwę o dobrego męża do św. Józefa. Nowenn w swojej intencji odmówiłam już chyba ok. 7. Nie straciłam nadziei, tym bardziej, że MB daje mi znaki kiedy mam gorsze chwile. Wczoraj skończyłam nowennę w intencji przemiany mojej osoby, wyzwolenie od różnych lęków i by dojrzeć jako kobieta- w sensie emocjonalnym. Teraz mogę powiedzieć, że właściwie od takiej nowenny powinnam była zacząć, bo dopiero w trakcie jej trwania dokonała sie we mnie przemiana i tak naprawde teraz czuje sie gotowa zeby być z kims blisko i stworzyć związek. Skonczyły się moje codzienne płacze bez powodu, przybicie z powodu szczęscia innych. Dopiero teraz dostrzegłam swoje problemy i to dlaczego jest w moim życiu tak a nie inaczej. Bożeno, polecam ci nowenne właśnie w tej intencji. Nie wiem ile masz lat, ale na zmianę swojej osoby nigdy nie jest za późno, tym bardziej że MB na pewno pomoże i dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Osobiście nigdy nie sądziłam, ze są rzeczy które mnie blokują przed związkami ale teraz to dostrzegłam. Moze w Tobie też jest coś co jest w tym przeszkodą? Pozdrawiam Cię i życzę dalszej wytrwałości 🙂

  3. Witaj Bożenko 🙂 Podobnie tak jak Ty modliłam się o ułożenie się moich spraw osobistych i o dobrego męża i zostałam wysłuchana ( złożyłam też świadectwo na forum). W trakcie trwania Nowenny odmówiłam także 30 dniowe Nabożeństwo do św. Józefa. Wspaniałego chłopaka poznałam 2-3 tygodnie po zakończeniu Nowenny. Tak więc daj Bogu i sobie odrobinę czasu 🙂 Bądź otwarta na ludzi i nowe znajomości…i nie skreślaj tych wydawałoby się nawet „najmniej rokujących”.
    Życzę Ci powodzenia. Będzie dobrze.

  4. Wiele lat temu modlilam sie o milosc. Myslalam, ze Pan mnie nie wysluchal. Obdatowal mnie jednak bardziej niz myslalam. Pan dal mi milosc Swoja. Kazdego dnia…..

A Ty co o tym myślisz? Napisz!