Nati: Znaki od Boga

Jestem dziewczyna z dystansem i poczuciem humoru, ale zranionej dziewczynie nie jest do śmiechu. Szczególnie w takich sprawach. Zaczęłam się szykować do wyjścia bardzo smutna i załamana. Zgubiłam zatyczkę od kolczyka wiec postanowiłam wziąć kawałek gumki do mazania i zatkać kolczyk. Jednak zamiast gumki znalazłam różaniec!
Przeczytaj całość

Konrad: Matka Boża jest PEŁNA ŁASKI

Witajcie! Chciałbym się podzielić niezwykłym świadectwem tego, jak w istocie Maryja jest "łaski pełna". Świadectwo jest długie, ale proszę, przeczytajcie je do końca, bo jest to sama prawda. Nowennę podjąłem w intencji mojej dziewczyny, którą bardzo kocham, a która odeszła ode mnie z dnia na dzień, w zasadzie z nieznanych...
Przeczytaj całość

Izabela: Nowe życie

Po raz kolejny wracam na stronę by dać świadectwo działania Nowenny Pompejańskiej. Moja koleżanka bardzo pragnęła drugiego dziecka. Gdy przekroczyła czterdzieści lat i nie udawało się zajść w ciążę straciła nadzieję. Odmówiła kilka NP w tej intencji. Również i ja podjęłam się tej modlitwy i ją odmówiłam prosząc o dzieciątko dla niej.
Przeczytaj całość

Joanna: Maryja daje znaki

Jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej nowenny pompejańskiej – 42 dzień. Obie niosą intencje związane z moim małżeństwem. To trudna sprawa i wciąż bardzo świeża, związana z separacją nie tylko od męża ale i córki… Do tej pory nowenna nie przyniosła jeszcze rozwiązania, ale chcę wierzyć że przyniesie, bo nie...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna o dobrego męża

Przyzwyczaiłam się do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Gdy jej nie odmawiam, bardzo mi jej brakuje. Podczas jej odmawiania czuję większą opiekę Matki Bożej i ufam, że kiedyś każda moja odmówiona nowenna obróci się w coś dobrego. Dziękuję Matko Najświętsza, że pomimo wielu trudów, mogę czuć Twoją opiekę i miłość. Kocham Cię i wierzę, że zawsze jesteś ze mną.
Przeczytaj całość

Bożena: jestem szczęśliwa z tego powodu

Listopad/ grudzień 2013 odmówiłam nowennę pompejańską w intencji dostania najpierw stażu, a potem pracy w swoich kwalifikacjach, czyli wykształceniu chemicznym, dla mnie i dla siostry. Już w trakcie nowenny otrzymałam wiele łask od Matki Bożej m.in. łaskę spokoju. Z pracą ciężko po tych studiach, a bez żadnego doświadczenia nie chcą przyjmować do pracy.

Przez 4 miesiące od obrony pracy magisterskiej bez rezultatu. Firmy czy instytucje nie chcą przyjmować nawet na staż albo PUP robi problemy. Więc postanowiłam zwrócić się do Maryji w tej intencji w nowennie pompejańskiej.

Po około następnych dwóch miesiącach, niedługo po skończeniu nowenny, na początku stycznia wszystko zaczęło się zmieniać. Przedzwoniłam do jednej instytucji, która się mną zainteresowała, także siostra w tym czasie znalazła instytut, który zgodził się ją przyjąć. Złożyłyśmy obie wnioski do PUPu i zostały pozytywnie rozpatrzone.

Wszystko, dzięki Matce Bożej, jestem szczęśliwa z tego powodu. Wierzę, że o pracę możemy być również spokojne. Matka Boża o wszystko się już zatroszczy

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?