Elżbieta: Na szczęście Matka Boża czuwa

Moje świadectwo o tym, co może zdziałać modlitwa różańcowa .O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej serdecznej przyjaciółki.To już moja czwarta nowenna za bliskich.Tę odprawiam w intencji córki, która jest w stanie błogosławionym, która po 10 latach ponownie oczekuje dzieciątka .
Read More

Milena: Zadziwiająca moc Różańca

Dziękuję Ci Matko ze uwolniłas mnie od tych myśli i od zadreczania sie , za polepszenie relacji z moim mężem, za to ze różaniec dla mnie stał się teraz codziennością, że w momencie gdy go odmawiam czuje pokój i cieplo w sercu, za to ze czuję Twoja opiekę nademna, za to ze dalas mi silna bron - RÓŻANIEC, którym mogę pokonać wszystko! DZIĘKUJĘ
Read More

Dorota: Matko Boża miej nas zawsze w swojej świętej opiece!

Zaczelam odmawiac rozaniec kiedy zrozumialam,ze tylko Pan Bog moze nam pomoc.Modlilam sie I blagalam Matke Boza o pomoc i Ona ulitowala sie nad nasza nedza.
Read More

Agnieszka: Tata wraca do zdrowia

Od dłuższego czasu czytuję wszystkie wpisy na stronie poświęconej nowennie pompejańskiej www.pompejanska.rosemaria.pl, co pozwala wzmocnić mi własną wiarę w skuteczność tej modlitwy. Rozpoczęłam nowennę w intencji taty, prosząc o jego zdrowie. Tato jest chory na rozedmę płuc, ta choroba jest nieuleczalna. Nie pamiętam dokładnie, jaki to był dzień, ale w trakcie odmawiania nowenny na stronie internetowej zamieściłam intencję modlitewną o zdrowie ojca. Pamiętam, że parę osób zadeklarowało modlitwę za mojego tatę. Kiedy przychodziłam w odwiedziny do ojca, widziałam, jak bardzo męczyło go oddychanie. Każdy wysiłek powodował ataki duszności. Tato zawsze był podłączony do tlenu, bez którego nie funkcjonował.
Read More

M.: Ciąża

Wlasnie skonczylam odmawianie pierwszej nowenny. Przyznam sie, było cieżko - rozproszone myśli, wątpliwości, nieraz 'odklepywanie'.... Ale wytrwalam. Nowenne odmawialam w intencji łaski rodzicielstwa, co w moim przypadku, po dwoch straconych ciazach, oznaczało nie tylko pozytywny test ciazowy, ale donoszenie ciazy. Jeszcze daleka droga, bo jestem dopiero w 3 miesiącu, ale...
Read More

Bartłomiej: Owoce nowenn pompejańskich

Szczęść Boże! Chciałbym podzielić się owocami nowenn pompejańskich. W 2013 roku odmówiłem pięć nowenn pompejańskich, a szóstą nowennę rozpocząłem 1 grudnia 2013 roku, a zakończyłem 23 stycznia 2014 roku. Pierwsza intencja dotyczyła otrzymania dobrej pracy dla mnie, którą zakończyłem… 19 marca 2013 roku w uroczystość Św. Józefa.

Jak wiadomo, że Św. Józef jest patronem ludzi pracy! W tych trudnych czasach jest bardzo trudno otrzymać dobrą pracę. Jednak wstawiennictwo Świętego Józefa wyprosiło u Pana, że pracowałem nieraz od czasu do czasu. Ostatecznie w tym roku podejmę stałą pracę w najbliższym czasie. CHWAŁA PANU!!!

Kolejną intencją jest zawarcie związku małżeńskiego z moją narzeczoną Magdaleną, którą ukończyłem… 13 maja 2013 roku w dzień… MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ. Nasze narzeczeństwo trwa blisko 2 lata i odczuwamy bliskość Matki Najświętszej jak na weselu w Kanie. Nasza relacja jest oparta na prawdziwej miłości i wierzymy, że Pan Bóg przygotował nam odpowiedni czas na zawarcie związku małżeńskiego.

Trzecia intencja nowenny dotyczyła otrzymania dobrej pracy dla Magdaleny. Nowenna zakończyła się 6 lipca 2013 roku w pierwszą sobotę miesiąca, a 3 dni wcześniej Magdalena obchodzi swoje urodziny. Był to jeden z prezentów urodzinowych dla niej! Po tak długim czasie Magdalena ma szansę otrzymać dobrą pracę, tylko potrzeba nieustannie wierzyć.

Czwarta nowenna miała intencję o dobrą i pobożną kobietę, która będzie żoną oraz matką dzieci dla mojego przyjaciela Rafała. Zakończyła się ona 2 października 2013 roku w dzień Świętych Aniołów Stróżów. Wierzę, że Święci Aniołowie Stróżowie wskażą Rafałowi tą wybrankę serca. Po tej nowennie Rafał wiele zmienił w swoim życiu i stał się bardziej dojrzalszym mężczyzną.

Piąta nowenna odnosiła się do wzrostu duchowego, moralnego i gospodarczego naszej UKOCHANEJ OJCZYZNY POLSKI. Zakończyła się ona 24 listopada 2013 roku w… uroczystość JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Myślę, że dzień zakończenia jest wielką miłością Pana Jezusa do naszego narodu. Wierzę, że Polska ma wielką misję na świecie w planach Bożych!!!

Ostatnia nowenna dotyczyła sprzedaży domu przez moich bliskich. Na chwilę obecną pojawiają się nieraz kupcy i wierzę, że jeden z nich będzie z woli Bożej, który postanowi kupić dom. Reasumując warto odmawiać nowennę pompejańską i być wytrwałym w odpowiedzi ze strony Pana Boga, przed którym klęczy Matka Najświętsza i zawierza te wszystkie prośby Panu. Pan Bóg wysłuchuje wszystkie prośby Matki Bożej! Dlatego Maryja jest Wszech pośredniczką łask. AVE MARIA!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Bartłomiej: Owoce nowenn pompejańskich"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dżes
Gość

Bardzo budujące i pozytywne śwadectwo, którego potrzebowałam:) wszystkiego dobrego Wam życze, szczęść Wam Boże:)

Anna
Gość

Ooooo! Ja swoja nowennę kończę 28 lutego i to też jest „jakiegoś” św. Józefa :))))

Nina
Gość

Bardzo dobre świadectwo, tyle intencji wysłuchanych! Twoja wiara i pokora jest wielka! Niech Cię nadal Bóg wspiera i błogosławi! Jeśli nie sprawi Ci kłopotu -pomódl się za mnie w intencji znanej Bogu.Dziękuję.

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo z wielkiej wiary. Św. Józef jest WIELKI. Życzę dużo radości i pokoju w Waszych sercach.

Monika Makowska
Gość

Bartku bardzo Ci dziękuję za to świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej za Polskę i także doświadczyłam niezwykłych znaków (trzeci dzień części dziękczynnej przypadł..w Święto Niepodległości 11 listopada!) – Jeszcze Polska nie zginęła, póki się za Nią modlimy! A Najświętsza Maria Panna, królowa Polskiej Korony szczególnie nad Nami czuwa.

Obrazki z nowenną pompejańską?