Barbara: Jest to moja pierwsza Nowenna, ale z pewnością nie ostatnia

Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Zaciekawiona, co zawiera kwartalnik „Królowa Różańca Świętego”, spróbowałam zamówić egzemplarz, jednak nastąpił problem z internetową płatnością, egzemplarza nie zamówiłam, ale byłam już zalogowana na „Rosemaria” . Myślę, że był to niewinny początek do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Wiele razy otrzymywałam maile z tej strony i czytałam zawartość ich z wielkim zainteresowaniem. Z niesamowitym zaciekawieniem czytałam o odmawianiu NP., jednak odmawianie 3 części różańca dziennie przerastało mnie.Myślę, że musiałam dojrzeć do tej modlitwy, a może mieć wielką motywację do podjęcia decyzji o rozpoczęciu Nowenny. Moja córka, która miała od długiego czasu problemy ze zdrowiem (bagatelizowane przez lekarzy), zaczęła coraz bardziej uskarżać się na jego zły stan i ponownie wizyty u lekarzy kończyły się brakiem diagnozy i rozkładaniem rąk, doszło do bardzo ciężkiego stanu fizycznego i psychicznego.

Stan zdrowia pogarszał się, a my zostałyśmy same robiąc we własnym zakresie badania i szukając ratunku. Przyszedł czas mojego i córki załamania. Szukałam pomocy w internecie czytając o podobnych przypadkach. Komputer dzień w dzień rozgrzany był do czerwoności.
Jednak, co otwierałam komputer i wyświetlała mi się poczta, pojawiała się informacja mailowa o Nowennie Pompejańskiej. Trwało to jakiś czas. Zaczęłam odczytywać to jako znak.
Był dzień 27.12.2013 r., kiedy trafiłam na świadectwo matki modlącej się w intencji syna. Był to tak silny bodziec, że ja już następnego dnia klęczałam z różańcem w ręku błagając Matkę Pompejańską o zdrowie dla mojej córki.

18.02.2014r. kończę Nowennę, ale pragnę dać świadectwo działania Matki Bożej w naszym życiu. W tym czasie wydarzyło się bardzo dużo dobrych rzeczy. Całkiem przez przypadek moja córka otrzymała propozycję bardzo spokojnej pracy co w jej sytuacji jest niezbędne (dotychczasowa praca to był jeden wielki stres). Trafiła również przez przypadek na cudowną Panią doktor, która na podstawie robionych przez nas badań postawiła właściwą diagnozę i pokierowała gdzie i do kogo się zwrócić o pomoc.

Jest już dużo lepiej z jej stanem zdrowia. Otrzymała leki i myślę, że z każdym dniem i pomocą Matki Bożej będzie jeszcze lepiej.

Ja sama w czasie modlitwy otrzymałam dużo wewnętrznego wyciszenia. Czuję , że staję się lepszym człowiekiem względem innych ludzi, którzy mnie otaczają. Daje mi to bardzo dużo radości.

Jest to moja pierwsza Nowenna, ale z pewnością nie ostatnia. Każdego dnia budząc się, już planuję w którym momencie dnia wygospodarować sobie czas tylko dla mnie i Matki Różańcowej, by nikt nam nie przeszkadzał.

Myślę już dziś co zrobię z czasem, który obecnie poświęcam na modlitwę. Wydaje mi się, że nie dam rady długo zwlekać i rozpocznę bardzo szybko następną Nowennę Pompejańską.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza za pomoc i za to, że sprawiłaś, iż ta cudowna modlitwa trafiła w moje ręce, i że dajesz mi siłę do jej odmawiania.

Magdalena: w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec

Szczęść Boże. Nazywam się Magdalena i mam 31 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 2 lata temu będąc na Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Obecnie jestem w trakcie odmawiania tej Nowenny już po raz trzeci. 3 miesiące temu zaczęłam odmawiać po raz drugi tą nowennę, ponieważ straciłam z dnia na...
Przeczytaj

Alicja: Podziękowanie

Dzisiaj rozpoczynam kolejną Nowennę. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski,jakie otrzymaliśmy od Ciebie.Módlmy się,bo Różaniec to potężna modlitwa.
Przeczytaj

Elżbieta: Łaski

Teraz chcę zacząć nowennę za zdrowie i rozwój mojego syna 13 latka który trochę się pogubił się w tym świecie dorastania. Wierzę że i tu Matka Boża dołoży starań aby syn postępował należycie jest jej wiernie oddany służąc panu Bogu do mszy świętej.
Przeczytaj

Rafał: Bóg zamieszkał w moim sercu

Juz dawno chcialem napisac te swiadectwo ale ciezko bylo mi sie zebrac. Ta nowenna jest niesamowita. Dala mi tyle wiary, milosci i nadzieji ze nie potrafie bez niej zyc. Nowenne odmawiam od 15 sierpnia 2017 roku w roznych intecjach. Za rodzine, zmarlych, moich bliskich i czuje naprawde opieke Matki Bozej.
Przeczytaj

Elżbieta: Dziękuję Ci Matko Boża za otrzymane łaski

To świadectwo powinnam napisać rok temu; przyczyną opóźnienia jest wyłącznie moje lenistwo za co Matkę Najświętszą bardzo przepraszam. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji poczęcia drugiego dziecka, gdyż nie tylko chciałam mieć drugie dziecko, gdyż wiedziałam jakim może być szczęściem dzięki pierwszemu ale uważałam też, że będzie rozwiązaniem moich problemów.Przeczytaj...
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aneta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Basiu, to nie sa przypadki, przeciez o tym sama wiesz. No, chyba ze przypadki gramatyczne 🙂