Anka: Dzięki nowennie zmieniała się moja wiara i modlitwa

W zasadzie już dawno powinnam napisać swoje świadectwo, ponieważ Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilkakrotnie a natknęłam się na nią zupełnie przypadkiem (jednak z perspektywy to raczej nie był przypadek tylko działanie Pana) mogę napisać że moje prośby zostały wysłuchane ale w taki sposób jak tego chce Maryja
Przeczytaj całość

Bożena: Wyspowiadałam się z grzechów które mnie uwierały

Maryjo dziękuję Ci za wiarę , nadzieję, miłość i za tę piękna modlitwę którą poznałam tak późno.
Przeczytaj całość

Marcin: Trwajmy w módlitwie ufajmy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica . Pragnął bym złożyć kolejne świadecto z odmawiania nowenny pompejanskiej .
Przeczytaj całość

Katarzyna: Praca i wiele innych łask.

Obiecałam sobie, że przynajmniej raz w roku będę odmawiać Nowennę Pompejańską. Bardzo wszystkich zachęcam, ja prosiłam tylko o lepszą pracę, w prawdzie nie otrzymałam jej od razu trzeba było troszkę poczekać, ale w zamian za to otrzymałam o wiele więcej i jednocześnie zbliżyłam się do Boga.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki Bogu nic się mojemu ojcu nie stało.

Szczęść Boże, zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałabym złożyć kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji osób zmarłych z mojej rodziny, niedawno ją skończyłam i na drugi dzień zaczęłam kolejną.
Przeczytaj całość

Aneta: Łaska od Królowej Różańca Świętego

Nowennę zakończyłam 19 lutego i w trakcie jej trwania otrzymałam upragniony spokój oraz pomoc. Usłyszałam o nowennie w chwili, gdy znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej. Mąż odszedł. Zostałam sama z niespełna 2-letnią córeczką. Nie podjęłam nowenny o uzdrowienie małżeństwa, ale z prośbą o opiekę Matki Bożej nad naszą rodziną.

Zwłaszcza obawiałam się trudnej sytuacji ekonomicznej (mamy kredyt hipoteczny na 19 lat), ale okazało się, że pojawiły się dodatkowe nadgodziny i inne źródła dochodu. Bałam się, że mąż kimś się zauroczył, zadręczałam samą siebie myślami pełnymi zazdrości o męża, a po zakończeniu nowenny doznałam olśnienia-zazdrość zniknęła, a to był główny zarzut męża i powód do jego odejścia- ciągłe posądzanie go o zdradę.

Jednak muszę przyznać, że przeciwnik nie ustępował mi, miałam chwile zwątpienia, nasze małżeńskie stosunki pogarszały się, wrzały w naszym środowisku plotki oczerniające mnie i męża, atakowaliśmy siebie nawzajem. Miałam wrażenie, że wszystko się sypie…

Teraz podejmę się kolejnej nowenny w intencji uzdrowienia małżeństwa, bo jestem na to gotowa. Stanę do walki o męża, bo jestem gotowa modlić się i czekać. Po ludzku-sprawa beznadziejna, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Maryja pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aneta: Łaska od Królowej Różańca Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyś
Gość
Justyś

Cudowne świadectwo! Znajomy ksiądz powiedział mi kiedyś, że nie byłoby danego małżeństwa, gdyby Bóg go nie chciał, bo mogłoby się wydarzyć mnóstwo rzeczy, sytuacji, nie dopuszczających do jego zawarcia. W dzisiejszych czasach mamy takie niesamowite ataki na rodzinę, że tylko pod płaszczem NMP można to przetrwać. Ufaj i módl się, całe Niebo jest z Tobą!

Dżes
Gość
Maryja na pewno Cie nie zostawi z tym samej. Ja jestem w trakcie drugiej NP w intencji nawrócenia byłego chłopaka. Mimo przeciwności nie poddaje sie i z dnia na dzień czuje się silniejsza, odczuwam taka pewność, że wszystko bedzie dobrze mimo ze nie wiem co bedzie dalej. Trzeba bezgranicznie zaufać Matce, powierzyc jej swoje zmartwienia i trwać w modletwie, choć czasem to bardzo trudne ( mnie nie odrazu to przyszło). Zauważyłam że co jakiś czas dzieją się małe rzeczy które potwierdzają obecnoć Matki Bożej, Np przedwczoraj przeglądałam świadectwa i znalazłam coś o zasnięciu w Duchu Świętym, zainteresowało mnie to bo… Czytaj więcej »
Dżes
Gość

Aha, zapomniałam dodać, że tego samego dnia wieczorem spotkałam tego chłopaka przypadkiem w galerii handlowej, po raz pierwszy od rozstania ( po pół roku), i odziwo nie popłakałm sie na jego widok, przeciwnie czułam spokój. Jestem pewna ,ze wszystko będzie dobrze:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!