Aneta: Łaska od Królowej Różańca Świętego

Nowennę zakończyłam 19 lutego i w trakcie jej trwania otrzymałam upragniony spokój oraz pomoc. Usłyszałam o nowennie w chwili, gdy znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej. Mąż odszedł. Zostałam sama z niespełna 2-letnią córeczką. Nie podjęłam nowenny o uzdrowienie małżeństwa, ale z prośbą o opiekę Matki Bożej nad naszą rodziną.

Zwłaszcza obawiałam się trudnej sytuacji ekonomicznej (mamy kredyt hipoteczny na 19 lat), ale okazało się, że pojawiły się dodatkowe nadgodziny i inne źródła dochodu. Bałam się, że mąż kimś się zauroczył, zadręczałam samą siebie myślami pełnymi zazdrości o męża, a po zakończeniu nowenny doznałam olśnienia-zazdrość zniknęła, a to był główny zarzut męża i powód do jego odejścia- ciągłe posądzanie go o zdradę.

Jednak muszę przyznać, że przeciwnik nie ustępował mi, miałam chwile zwątpienia, nasze małżeńskie stosunki pogarszały się, wrzały w naszym środowisku plotki oczerniające mnie i męża, atakowaliśmy siebie nawzajem. Miałam wrażenie, że wszystko się sypie…

Teraz podejmę się kolejnej nowenny w intencji uzdrowienia małżeństwa, bo jestem na to gotowa. Stanę do walki o męża, bo jestem gotowa modlić się i czekać. Po ludzku-sprawa beznadziejna, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Maryja pomoże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aneta: Łaska od Królowej Różańca Świętego"

Powiadom o
avatar
Justyś
Gość
Justyś

Cudowne świadectwo! Znajomy ksiądz powiedział mi kiedyś, że nie byłoby danego małżeństwa, gdyby Bóg go nie chciał, bo mogłoby się wydarzyć mnóstwo rzeczy, sytuacji, nie dopuszczających do jego zawarcia. W dzisiejszych czasach mamy takie niesamowite ataki na rodzinę, że tylko pod płaszczem NMP można to przetrwać. Ufaj i módl się, całe Niebo jest z Tobą!

Dżes
Gość
Maryja na pewno Cie nie zostawi z tym samej. Ja jestem w trakcie drugiej NP w intencji nawrócenia byłego chłopaka. Mimo przeciwności nie poddaje sie i z dnia na dzień czuje się silniejsza, odczuwam taka pewność, że wszystko bedzie dobrze mimo ze nie wiem co bedzie dalej. Trzeba bezgranicznie zaufać Matce, powierzyc jej swoje zmartwienia i trwać w modletwie, choć czasem to bardzo trudne ( mnie nie odrazu to przyszło). Zauważyłam że co jakiś czas dzieją się małe rzeczy które potwierdzają obecnoć Matki Bożej, Np przedwczoraj przeglądałam świadectwa i znalazłam coś o zasnięciu w Duchu Świętym, zainteresowało mnie to bo… Czytaj więcej »
Dżes
Gość

Aha, zapomniałam dodać, że tego samego dnia wieczorem spotkałam tego chłopaka przypadkiem w galerii handlowej, po raz pierwszy od rozstania ( po pół roku), i odziwo nie popłakałm sie na jego widok, przeciwnie czułam spokój. Jestem pewna ,ze wszystko będzie dobrze:)

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij