Marzena: Tyle zmian

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu,w wieku 51 lat;czemu dopiero teraz trafiłam na ta modlitwę ?widocznie dopiero teraz dojrzałam do Różańca....Pierwsza intencja pojawiła się zaraz :modlić się o uzdrowienie małżeństwa mojego brata (7 lat po rozwodzie),mój wielki wyrzut sumienia ,że w czas się nie modliłam ,nie odradzałam...
Read More

Agnieszka: Wysłuchana modlitwa i otrzymane łaski

W maju 2017 roku podjęłam modlitwę do Matki Bożej, Nowenną Pompejańską, prosząc o powrót do zdrowia dla bliskiej mi osoby. Moja prośba została wysłuchana dlatego pragnę podzielić się tym świadectwem i dodać otuchy i nadziei tym którzy jej poszukują.
Read More

Marta: Zdałam

Witam , dziekuje wszystkim zamieszcZajacym świadectwa. Czytam codziennie i modle sie w waszych intencjach.modle sie juz trzecia nowennę o poprawę moich małżeńskich relacji.w tej sprawie jeszcze nie moge napisać świadectwa.przy końcówce drugiej nowenny trzecia miałam odmawiać o zdanie egzaminu na prawo jazdy.kilka lat temu próbowałam zdawać nie udało mi sie sześć razy.wiec teraz wiedziałam ze bedzie cieżko,ze nadzieja tylko w trójcy świętej.
Read More

A: Nawrócenie naszego zięcia.

Nasza corka wyszla za maz za czlowieka niewierzacego,mimo ze mieli slub koscielny.. My z mezem modlilismy sie o jego nawrocenie,ale lata mijaly na swiat przyszedl Michalek potem Maja. Michalek w wieku 5 lat zachorowal na cukrzyce i celiakie .Corka zrozumiala ,ze on wymaga nie tylko ciaglej troski ale i modlitwy.W intencji Michalka ksiadz podjal modlitwe pompejanska i my wszyscyrowniez sie za niego modlimy.
Read More

Grażyna: Podziekowanie za wyzwolenie syna z mocy złego i jego pomocników

Ja nie jestem idealną matką uczę się wpatrując się w Twój wizerunek i naśladując Ciebie . Brakuje mi pokory . Modlitwą i zawierzaniem siebie , rodzinny ufam Tobie moja najukochańsza Matko. Prowadż i otaczaj mnie swoją opieką. Twoja córka Grażyna
Read More

Agnieszka: Otrzymana łaska pracy

Chciałabym złożyć świadectwo,że dzięki Nowennie pompejańskiej, którą zakończyłam 6 stycznia już 21 stycznia otrzymałam pracę. W intencji otrzymania pracy odbyłam jeszcze pielgrzymkę do Częstochowy. Potem wszystko zaczęło się układać i praca, której tak długo nie mogłam znaleźć pojawiła się.

W moim przekonaniu i zdaniem moich bliskich była to interwencja Najświętszej Marii Panny. Wcześniej zwracałam się o pomoc do innych ludzi, ale jej nie otrzymałam, dlatego myślę, że oddanie swoich problemów Matce Bożej jest zawsze najwłaściwszym wyjściem w każdym trudnym położeniu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: Otrzymana łaska pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Divine
Gość
Divine

Gratulacje! Chwała Naszej Matuchnie 🙂

caren
Gość

Ja dzisiaj skończyłam pierwszą cześć nowenny od jutra dziękczynna ,modlę się też w sprawie pracy bo sytuacja beznadziejna i kłody pod nogi wciąż rzucane ….dzisiaj miałam najtrudniejszy dzień

Anka
Gość

Agnieszko, dziękuję za Twoje świadectwo.Takie konkretne, nieprzegadane 🙂 Życzę Ci zadowolenia z nowej pracy i pomyślności.

weronika
Gość
weronika

Świadectwo Twoje da nadzieję, tym którzy bardzo długo modlą się i nie są wysłuchani.
Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego. Wszystkiego dobrego i dużo Łask Bożych w pracy i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie.

Aneta
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Szukam pracy i nie tracę nadziei.

Obrazki z nowenną pompejańską?