Agnieszka: Otrzymana łaska pracy

Chciałabym złożyć świadectwo,że dzięki Nowennie pompejańskiej, którą zakończyłam 6 stycznia już 21 stycznia otrzymałam pracę. W intencji otrzymania pracy odbyłam jeszcze pielgrzymkę do Częstochowy. Potem wszystko zaczęło się układać i praca, której tak długo nie mogłam znaleźć pojawiła się.

W moim przekonaniu i zdaniem moich bliskich była to interwencja Najświętszej Marii Panny. Wcześniej zwracałam się o pomoc do innych ludzi, ale jej nie otrzymałam, dlatego myślę, że oddanie swoich problemów Matce Bożej jest zawsze najwłaściwszym wyjściem w każdym trudnym położeniu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: Otrzymana łaska pracy"

Powiadom o
avatar
Divine
Gość
Divine

Gratulacje! Chwała Naszej Matuchnie 🙂

caren
Gość

Ja dzisiaj skończyłam pierwszą cześć nowenny od jutra dziękczynna ,modlę się też w sprawie pracy bo sytuacja beznadziejna i kłody pod nogi wciąż rzucane ….dzisiaj miałam najtrudniejszy dzień

Anka
Gość

Agnieszko, dziękuję za Twoje świadectwo.Takie konkretne, nieprzegadane 🙂 Życzę Ci zadowolenia z nowej pracy i pomyślności.

weronika
Gość
weronika

Świadectwo Twoje da nadzieję, tym którzy bardzo długo modlą się i nie są wysłuchani.
Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego. Wszystkiego dobrego i dużo Łask Bożych w pracy i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie.

Aneta
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Szukam pracy i nie tracę nadziei.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij