Iwona: Odzyskałam córkę

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Nowenne odmówiłam czterokrotnie. Ta cudowna modlitwa pozwoliła mi odzyskać córkę. Nasze realacje nie były poprawne. W dużej mierze, wina była po mojej stronie. Kiedy moja corka miała 5 lat zmarł jej tata a moj mąż. Relacje z mężem nie były dobre, był alkoholikiem. Nie mniej jednak, jego smierć była bolesna.
Read More

Dominika: Świadectwo zauroczenia

Modliłam się w intencji chłopaka który mi się podoba,niestety bez wzajemności (m inn. żeby był szczęśliwy ,często się uśmiechał ,o odpowiednią partnerkę życiową a nawet i o czystość przedmałżenską itd. ) .Nie mogłam sobie poradzić ze swoim zauroczeniem,więc modlitwa za niego była moją ostatnią deską ratunku .Na początku wątpiłam w...
Read More

Honorata: Cudowne laski

Modlitwa uzaleznia w pozytywny sposob. Jak sie uda z Boza pomoca to na swieta odwiedze mateczke w Pompejach, bowiem wybieramy sie do Rzymu po raz kolejny na dluzej. Widocznie Bog ma plan dla nas i probuje nas naprowadzic mimo, ze jestesmy grzeszni. Warto zaufac.
Read More

Barbara: Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Read More

Anka: Z pokorą zawierzcie siebie Matce

Długo zastanawiałam się nad złożeniem tego świadectwa, ale po 3 odmówionych Nowennach i łaskach płynących obficie przez wstawiennictwo Matki Boskiej twierdzę, że jest ono konieczne na chwałę Królowej Nieba ;)
Read More

Agnieszka: Ja będę wierzyć modlić się aż wymodlę tą pracę i inne łaski.

Szczęś Boże, od 4 lat odmawiam nowenne oczywiście z przerwami. Dużo łask otrzymałam ale i otrzymuje ale główna intencja nie sprawdziła się ,ale czuję obecność Mateczki, Od tych kilku lat modle się o lepszą prace,wtedy myślałam że to jest dla mnie najlepsze,i jak kończyła się nowenna nie dostałam upragnionej pracy złościłam się,obrażałam na Boga na Mateczkę. Dopiero ta nowenna którą kończę 24 lutego dała mi tak naprawdę spokój wewnętrzny,przebaczenie .

Oprócz tego Mateczka mi powiedziała mi w części błagalnej jak pomyślałam ,że i tak nie dostanę tej pracy-usłyszałam głos Mateczki ,,wszystko zależy ode mnie czy dostaniesz tą pracę”.Potem jak mnie zły atakował i byłam zła poszłam do kościoła w środę 2 tyg temu i uczestniczyłam na mszy ale prawie płakalam i zła byłam,jak patrzyłam na księdza który prowadził mszę jakbym widziała Pana Jezusa aż oczy przecierałam i kilka razy tak miałam.

W myślach miałam tylko myśl czy dostanę pracę i znowu usłyszałam głos -Pan Jezus powiedział,, przecież dostaniesz tą pracę”. Pan Jezus powiedział to jakbym Mu nie wierzyła. Potem Mateczka kazała mi jechać na mszę uzdrawiającą do kościoła św Śtanisława Kostki i pomodliłam się przed grobem Bł, Księdza Popiełuszko. Poczułam się lepiej spokojniejsza.

Teraz 15 lutego koleżanka powiedziała mi o mszy uzdrawiającej przez internet który prowadził O Daniel. i wtedy poczułam że P Jezus mnie uzdrowił. Czuje się lepiej. Wszystko powierzyłam Mateczce i P. JEZUSOWI. Naprawdę warto zawierzyć Mateczce, jeszcze nie dostałam pracy,ale dostałam informację od znajomej że potrzeba będzie kogoś do pracy do znajomej koleżanki. Ja będę wierzyć modlić się aż wymodlę tą pracę i inne łaski.Mateczka wie co dla nas jest dobre.Ja zawsze złościłam się i modliłam się bez wiary. Naprawdę warto zawierzyć się Mateczce i odmawiać tą nowennę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?