Prośba o Twój głos!

Jak uważasz, czy należy poprawić wygląd tej strony?

[poll id=”4″]

30 myśli na temat „Prośba o Twój głos!

 1. Proponuje zmienić cały wygląd i wszystko poukładać bo teraz wszystko się wydaje rozrzucone- musimy walczyć o każdego chrześcijanina i ateiste- strona musi trafiać bezpośrednio do internauty a nie zmuszać go do szukania tematów bo będzie go to zniechęcać. Nie jest źle- tylko zmienić kolory, układ wpisów- czytelne i proste Menu . Pozdrawiam 🙂 Dodam że to tylko moja sugestia 🙂

 2. Strona jest OK, ale proponuję w różnych postach na facebook czy propagowanych wizerunkach Maryi nie przesładzać Jej wizerunku, a dobierać raczej skromne ikony, stare malowidła. Ktoś już krytykował pomysły ubierania w piękne suknie figurek, myślę, że mamy dobre intencje Jej obdarowywania, ale choć o gustach się nie dyskutuje, łatwo otrzeć się o tandetę co niestety odstrasza i nie wpływa na wyraz nowej ewangelizacji

 3. Mi się strona bardzo podoba. Co prawda jestem tu od nie bardzo długiego czasu, ale nie mam problemu ze znalezieniem tego co chcę, bardzo mi się podoba właśnie po prawej taka forma przedstawionych tagów do wyboru. Kolory też mi bardzo leżą i układ. Kiedy wchodzę na tę stronę odczuwam klimat ciepła i przytulności. Jedno tylko co mi przeszkadza, jak latają gwiazdki czy baloniki po stronie. To przeszkadza coś czytać. Ja jestem za tym by nic nie zmieniać.

 4. Dla mnie strona jest również w porządku.Jestem tu codziennie i nic mi nie przeszkadza.Fajny był pomysł z dodaniem codziennej liturgii,nie trzeba wchodzić na inne strony i szukać.Reszta w moim odczuciu jest w porządku.

 5. Moje uwagi bardziej dotyczą lepszego opracowania treści niż formy

  Z Mojej strony zasugesrowałbym tak: Większą ilość ostatnich komentarzy i może, dać wzmiankę na głównej stronie o dacie i godzinie wystawienia (każdemu łatwiej byłoby zidentyfikować czy czytał go czy nie.

  Jeśli ktoś mialby życzenie to założyć sobie staly login i identyfikować bardziej użytkowników forum, by widniały Jego komentarze, świadectwa dodane – wtedy widać jak na dłoni jak zmienia się życie danej osoby pod wpływem Matki Bożej Pompejańskiej, w jakich intencjach się modli.

  Solidnie posegregować świadectwa w kilku kategoriach np dotyczących: Miłości, Zdrowia, Pracy, Edukacji, Macierzyństwa i Modlitwy za inne osoby (obecnie tych kategorii jest bardzo dużo a zdecydowanie można je upakować w kilku tylko kategoriach).

  • Dobry pomysł, zaraz zwiększę liczbę widocznych komentarzy.
   Postaram się, żeby była data (jeśli przeskoczę to technicznie).
   Login można założyć – tak samo awatar, tu jednak potrzebna będzie poprawka w szablonie, co raczej da się szybko zrobić.
   Jeśli zaś chodzi o segregację swiadectw, to jest to zrobione: zobacz: tagi w ramce „Świadectwa o”

 6. Szczerze? Strona jest nieczytelna i niestety bardzo dużo tu chaosu. Im mniej tym lepiej. Zostawicie to co niezbędne a resztę wrzućcie w zakładki i powinno być super.

 7. Nie, serio – straszny tu bałagan. już 10 minut szukam jakiegoś odnośnika do różańców które sprowadziliście i nie widzę… Dużo pracy was czeka – liczę że się jej podejmiecie.

 8. Gdyby byl slownik, ktory by poprawial bledy ortograficzne… Przepraszam, ale jestem na tym punkcie czula i czasami nie jestem w stanie czytac swiadectw wlasnie przez bledy ortograficzne…

 9. Gdy się ma wątpliwości co do tego, jak coś napisać, można uruchowmić nową kartę i sprawdzić poprawność pisowni w słowniku j. polskiego, ale rzeczywiście nie zawsze je mamy w momencie pisania, a dopiero wyłapujemy przy czytaniu tekstu już opublikowanego. Trudno wymagać od administratora, by poprawiał wszystkie błędy, chociaż kiedyś sama o to w jakimś przypadku poprosiłam, bo zdaje się Bóg – napisałam przez małe „b” i też mnie to raziło, a co dopiero ortograficze błędy. Jest to dyskomfort i dla czytającego, i tym bardziej wstydliwa sprawa dla piszącego. Więc dobry pomysł-można by było uniknąć kompromitacji piszących i poprawić komfort czytającym, żeby przed opublikowaniem, jak to ma miejsce przed upublicznieniem linków, przepuścić przez sito poprawności ortograficznej.
  Ale wymagania !?- A do słowników !- Nieuki-mówię to również do siebie. Od dzieci wymagamy, żeby dyktanda pisały poprawnie, a sami się asekurujemy. Ale faktycznie niezdrowo jest czytać , być może komentarze, czy tym bardziej świadectwa ludzi z zagranicy, których polszczyzna jest słabsza lub z innych powodów, np. typu dysleksja, dysortografia, czy jakieś tam jeszcze i męczyć się ze zrozumieniem. Pożyjemy, zobaczymy co się P. Markowi uda wyczarować.

 10. ja sugerowałabym zmienić układ w miejscu, gdzie pojawiają się intencje, na 2 kolumny na stronie, aby intencje nie były tak szybko spychane na kolejna stronę i żeby więcej osób mogło omadlać te intencje, które zostały zepchnięte na kolejną stronę przez np. jakąś dluższą intencje. Poza tym podoba mi się wszystko, każdego dnia coś mnie tutaj ciągnie i nawet jeśli nie planuje to i tak czytam, omadlam itp:) pozdrowienia dla osób, które robią wszystko, aby ta strona była taka ładna i dobrze działała:) Karolina

A Ty co o tym myślisz? Napisz!