Danuta: Stan błogosławiony

To już moja kolejna Nowenna Pompejanska.Kiedy odmawiam zawsze jest to dla mnie osobiście bardzo dobry czas. Wiele spraw które mnie spotykają w tym czasie potrafię przyjąć z Bożym spokojem. Czy Matka Boza spełnia moje prośby. tak zawsze -może nie od razu i w tej formie jakiej oczekiwałam lecz często bardziej skutecznej.
Read More

Marzena: Chwyciłam za Różaniec

Na Nowenne Pompejanska natrafilam przypadkiem,przeszukujac strony internetowe. Zaczelam czytac swiadectwa I bardzo zaciekawila mnie ta modlitwa. Jak kazdy potrzebuje wiele Laski I Bozej pomocy w moim zyciu w roznych sprawach,jak rowniez moi bliscy,choc czasem nie zdaja sobie z tego sprawy,badz nie dostrzegaja problem.Jednak na tamten czas stwierdzilam,ze ta modlitwa raczej...
Read More

Agata: Kolejna nowenna i kolejne łaski

Chwała Ci Panie Jezu za wszystko!
Read More

Joanna: Nowa miłość

Udało mi się ukończyć całą część błagalną i kilka dni części dziękczynnej, potem niestety przerwałam, jednak mam zamiar odmawiać kolejne nowenny, ponieważ ta modlitwa ma wielką moc.
Read More

Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!Przeczytaj Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i...
Read More

Piotr: Trwajcie i nie bójcie się…

Witam Was bardzo serdecznie!
Długo zastanawiałem się, czy umieścić tutaj swoje świadectwo…ale czy można nazwać świadectwem intencję, która nie została wysłuchana? (przynajmniej w ludzkim mniemaniu)
Ale od początku…

Intencja nie była wyszukana…chciałem odbudować relację z pewną kobietą. Doszło do rozstania z mojej inicjatywy. Jakież było moje zdziwienie, gdy owa osoba nic sobie z tego faktu nie zrobiła, nie przejęła się tym wcale. Nie, nie chodziło mi o podbudowanie „ego” ani o próbę uczucia. Przestraszyłem się oszustwa w jakim tkwiłem, relacji panujących wśród niektórych „zakochanych”, relacji międzyludzkich…
Poczułem bliżej mi nieokresloną pustkę i totalny brak Miłości.

Przeglądając strony internetowe natknąłem się na Nowennę Pompejańską.
Stwierdziłem, że zacznę… najpierw trzy części, potem cztery. Dodatkowo zanosiłem modlitwy do Świętych, których liczba zwiększała się z dnia na dzień. A byli to: św. Archanioł Michał, św. Archanioł Rafał, św. Rita, św. Juda Tadeusz, św. Ekspedyt, św. Ojciec Pio, św. Walenty, św. Charbel oraz Błogosławiona Karolina, której święto przypadało w ostatni dzień części błagalnej. Imię Karolina jest w tym miejscu istotne…(przypadek?)
Parę razy chciałem przerwać, czułem bezsens modlitwy.Stwierdziłem jednak, że jeżeli coś zaczynam to muszę to skończyć.

A znaki? Jestem ostrożny, nie wiem od kogo pochodziły bo zły dał o sobie znać. Dysponuje Różańcem w postaci kółka (jedna dziesiątka), który nakładałem na mały palec u dłoni. Jakiś wewnętrzny głos mówił „utnę ci go, zobaczysz” Ponadto słyszałem w nocy kroki i wkładanie klucza w drzwi (przypadek już odnotowany wcześniej przez kogoś z forumowiczów).

W czasie któregoś ze snów jakaś kobieca postać zabroniła mi nawet umieścić wpis na tym forum (pragnę zaznaczyć, iż jestem stałym bywalcem tej strony i chciałbym podziękować za wszelkie świadectwa które dodawały mi otuchy). Niewiarygodne a jednak!
Wszystkie te nieprzyjemności ustąpiły, gdy zaczynałem od modlitwy do Św. Michała Archanioła, przystąpiłem do spowiedzi i Komunii Świętej.
Jakie wnioski? Posypało się wszystko, co mogło się posypać w sensie ludzkim.

Byłem rozżalony. Chyba nawet do teraz trochę jestem.
Czy coś zyskałem? Na dzień dzisiejszy nie widzę owoców modlitwy, ale ufam i wierzę, że KAŻDY zostaje wysłuchany choć nie zawsze w oczekiwany sposób.
Trwajcie i nie bójcie się.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Piotr: Trwajcie i nie bójcie się…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Tak to jest, nie od razu Ojciec nagradza swoje dzieci i jeszcze wie czy to dla nich dobre. Trwajmy i wierzmy…

Renata
Gość
Renata

do Piotra!
‚Poczułem bliżej mi nieokresloną pustkę i totalny brak Miłości….czy nie pomyślałeś,że ta kobieta nie była tą właściwą??Kiedyś,gdy byłam młodą dziewczyną byłam bardzo,bardzo zakochana…ten ktoś nie był mi pisany ale dziękuję panu Bogu za wspaniałego od 25 lat męża…Bóg Cię wysłuchał…On wie lepiej co dla nas dobre..z czasem sie przekonasz..pozdrawiam
Renata

Balbina
Gość
Balbina
Wiele osób pisze, że w trakcie odmawiania NP lub po całym jej odmówieniu wszystko się im sypie. Nie bójcie się, ponieważ to jest tak jak z porządkami w szafie – wyrzucamy z niej wszystko to, co niepotrzebne, żeby uzyskać ład. To samo Mateńka robi z naszym życiem. Odmawiam trzecią NP i miałam koszmarne przejścia, o których mam zamiar niebawem napisać. Minęło, a ja czuję się umocniona i szczęśliwa oraz pewna, że Mateńka mnie nie opuści.Modlę się o pokiereszowanego człowieka i pierwsze efekty były takie, że wprost wychodził z niego potwór, dosłownie miał ataki. Różaniec w moim ręku dokonał cudu. Mężczyzna… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

dziekuje Balbino

piotr
Gość

jestem w Pompejach ,zacznę wiec juz dzis tę nowenne , boje sie troche o swoją gorliwosc ale ufam Panu i Matuli iz mnie wzmocni , modlitwa to nasz kontakt z Niebem ,innego nie ma !

Obrazki z nowenną pompejańską?