Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2014 r.

Msza św. w Pompejach

Najbliższa Msza św. przed obrazem Królowej Różańca Świętego w naszych zbiorowych intencjach odbędzie się 25 stycznia br. o 6.30 rano w  sanktuarium w Pompejach.

Osoby, które pragną dołączyć swoją intencję wraz z ofiarą, prosimy o zgłaszanie intencji najpóźniej do 20 stycznia, abyśmy mogli potwierdzić przelewy z ofiarami.

O terminie kolejnej Mszy św. poinformujemy w ciągu tygodnia.

Więcej o Mszach św. w Pompejach piszemy na tej podstronie.

 

 

Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

24 myśli na temat „Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2014 r.

 1. Witam 8 kwietnia wysłałem intencję na mszę wraz z ofiarą, ale nie mam jeszcze potwierdzenia. proszę o sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. pozdrawiam

 2. Witam, złożyłam intencję i wykonałam przelew, pewnie jutro rano zostanie zrealizowany. Spokojnie poczekam na potwierdzenie czy dotarł :).

 3. Panie Marku wyslalam prosbe o modlitwe w intencji mojej corki, natomiast ofiare za msze wysylam poczta 16 Maja 2014. Prosbe o potwierdzenie.

  • Jeśli intencja przyszła w e-mailu, potwierdzimy jak tylko dojdzie ofiara, by nie pisać dwóch e-maili. Teraz zrobiłem tak, że potwierdzenia wysyłam w ciagu 1-2 dni, nie jak wcześniej, 5 dni przed Mszą.

 4. Witam, dziś wysłałem swoją intencję, lecz nie dostałem potwierdzenia dostarczenia wiadomość. Chcę złożyć ofiarę ale nie wiem czy intencja dotarła?

 5. Dzien Dobry Panie Marku, intencje wraz potwierdzeniem przelewu ofiary wyslalem wczoraj droga mailowa tak aby zdazyc na najblizsza msze sw. w Pompejach 25 czerwca. Proszę o potwierdzenie. Z góry dziękuje. Lukasz

 6. Szczęść Boże, Panie Marku przesłałam intencję oraz ofiarę lecz nie otrzymałam potwierdzenia. Proszę o potwierdzenie. Zofia

  • Zawsze odsyłamy. W prawie pytań proszę o kontakt wyłącznie pod adres msza@rozaniec.info. Nie mam możliwości czytania wsyzskich komentarzy, na wiele z nich trafiam po czasie… Reguła jest taka, 20 rano musimy zamknąć liste i wysłać do Pompejów. Co przyjdzie potem, idzie na następną Mszę. Tego nie przeskoczymy i to jest od nas niezależne.

 7. Witam, czy składając ofiarę na Mszę Św. poprzez Pay Pal zza granicy jako e-mail osoby otrzymującej podajemy msza@rozaniec.info czy inny?.Po kliknięciu na „Przekaż darowiznę” przekierowuje mnie żeby zalogować się na konto Pay Pal, po zalogowaniu aby wysłać pieniądze należy podać e-mail osoby/podmiotu otrzymującej/jącego i tu nie wiem co wpisać. Proszę o odpowiedź bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć.

 8. Szczęść Boże Panie Marku!wysłałam wczoraj intencje Mszy św.za mojego tatusia i też przesłałam ofiarę. Proszę o potwierdzenie.Bóg zapłać! Dorota.

 9. Panie Marku,
  Wczoraj przesłałam intencję a ofiarę dopiero dzisiaj, przed chwilą. Czy to mnie eliminuje ze styczniowych intencji?

  Szczęść Boże

  Ewa

A Ty co o tym myślisz? Napisz!