Iwona: Oto dowód na to, że ma Nowenna na moc i to nie podoba się szatanowi

Odmówiłam w moim życiu już kilka nowenn pompejańskich i dziękuję za wszystko co otrzymałam. Czuję nieustanną opiekę, i wiem, że dalsze moje prośby nie zostaną przez Matkę Bożą pominięte. Zawsze mi pomagała, w najdrobniejszych problemach mogłam i mogę nadal na nią liczyć. Im bardziej się martwię i rozpaczam tym bardziej nieoczekiwane rozwiązanie przychodzi ze strony Maryi.
Read More

Kasia: Nowe życie

Szczęść Boże, witam Wszystkich czytających i składających tutaj swoje świadectwa. Na wstępie chcę za nie podziękować, bo są budujące, dają nadzieję i wszystkie mówią właściwie o tym samym – że nie najważniejsze jest, czy otrzymaliśmy to o co prosiliśmy konkretnie, ale to co otrzymaliśmy oprócz tego. Mam na myśli całe morze innych łask od Boga, które Maryja nam przynosi. Do każdego modlącego się różańcem Matka Najświętsza przychodzi, już z nim zostaje i cały czas prowadzi do swego Syna. I to jest najpiękniejsze. Każdy z nas otrzymuje przez jej wstawiennictwo nieopisany wprost pokój w sercu, nadzieję i przede wszystkim zaufanie Bogu Ojcu.
Read More

MBM: To nie jest koncert życzeń

Ciągle uczę się ufać całkowicie.
Read More

Marcin: dostałem to o co prosiłem

Jakiś czas temu po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej, która jak mi się wtedy wydawało nie została wysłuchana zawiedziony i rozczarowany napisałem tu w zasadzie antyświadectwo, ale Jezus wie najlepiej kiedy dać to o co prosimy :-) Przeczytaj Marcin: dostałem to o co prosiłem
Read More

Basia: pojednanie

Matko przenajswiedcza z Pompejow dziękuje. Modlę sie do Maryji w intencji naprawienia relacji z byłym chłopakiem. Modlitwa została wysluchana choć nadal zły jest obecny. Wszystko co dostałam to dzięki wstawienictwu Maryji u Syna milosiernego. Przeczytaj Basia: pojednanie
Read More

Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2014 r.

Najbliższa Msza św. przed obrazem Królowej Różańca Świętego w naszych zbiorowych intencjach odbędzie się 25 stycznia br. o 6.30 rano w  sanktuarium w Pompejach.

Osoby, które pragną dołączyć swoją intencję wraz z ofiarą, prosimy o zgłaszanie intencji najpóźniej do 20 stycznia, abyśmy mogli potwierdzić przelewy z ofiarami.

O terminie kolejnej Mszy św. poinformujemy w ciągu tygodnia.

Więcej o Mszach św. w Pompejach piszemy na tej podstronie.

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

24 komentarzy do "Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2014 r."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

dzisiaj zamowilam intencje z ofiara na msze św, kiedy odbedzie sie Msza św.

Piotrek
Użytkownik
Piotrek

Witam 8 kwietnia wysłałem intencję na mszę wraz z ofiarą, ale nie mam jeszcze potwierdzenia. proszę o sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. pozdrawiam

Anna
Gość

Witam, złożyłam intencję i wykonałam przelew, pewnie jutro rano zostanie zrealizowany. Spokojnie poczekam na potwierdzenie czy dotarł :).

Helena
Gość
Helena

Panie Marku wyslalam prosbe o modlitwe w intencji mojej corki, natomiast ofiare za msze wysylam poczta 16 Maja 2014. Prosbe o potwierdzenie.

Mateusz
Gość
Mateusz

Witam, dziś wysłałem swoją intencję, lecz nie dostałem potwierdzenia dostarczenia wiadomość. Chcę złożyć ofiarę ale nie wiem czy intencja dotarła?

lu
Użytkownik

Dzien Dobry Panie Marku, intencje wraz potwierdzeniem przelewu ofiary wyslalem wczoraj droga mailowa tak aby zdazyc na najblizsza msze sw. w Pompejach 25 czerwca. Proszę o potwierdzenie. Z góry dziękuje. Lukasz

Zofia Lisek
Gość
Zofia Lisek

Szczęść Boże, Panie Marku przesłałam intencję oraz ofiarę lecz nie otrzymałam potwierdzenia. Proszę o potwierdzenie. Zofia

Michał B.
Gość
Michał B.

Witam, czy składając ofiarę na Mszę Św. poprzez Pay Pal zza granicy jako e-mail osoby otrzymującej podajemy msza@rozaniec.info czy inny?.Po kliknięciu na „Przekaż darowiznę” przekierowuje mnie żeby zalogować się na konto Pay Pal, po zalogowaniu aby wysłać pieniądze należy podać e-mail osoby/podmiotu otrzymującej/jącego i tu nie wiem co wpisać. Proszę o odpowiedź bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć.

Banach
Gość
Banach

Szczęść Boże Panie Marku!wysłałam wczoraj intencje Mszy św.za mojego tatusia i też przesłałam ofiarę. Proszę o potwierdzenie.Bóg zapłać! Dorota.

Ewa
Gość

Panie Marku,
Wczoraj przesłałam intencję a ofiarę dopiero dzisiaj, przed chwilą. Czy to mnie eliminuje ze styczniowych intencji?

Szczęść Boże

Ewa

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?