Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2014 r.

Najbliższa Msza św. przed obrazem Królowej Różańca Świętego w naszych zbiorowych intencjach odbędzie się 25 stycznia br. o 6.30 rano w sanktuarium w Pompejach.

Osoby, które pragną dołączyć swoją intencję wraz z ofiarą, prosimy o zgłaszanie intencji najpóźniej do 20 stycznia, abyśmy mogli potwierdzić przelewy z ofiarami.

O terminie kolejnej Mszy św. poinformujemy w ciągu tygodnia.

Więcej o Mszach św. w Pompejach piszemy na tej podstronie.

 

 

24
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
annaRenataEwaBanachMichał B. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

dzisiaj zamowilam intencje z ofiara na msze św, kiedy odbedzie sie Msza św.

Piotrek
Użytkownik
Piotrek

Witam 8 kwietnia wysłałem intencję na mszę wraz z ofiarą, ale nie mam jeszcze potwierdzenia. proszę o sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. pozdrawiam

Anna
Gość
Anna

Witam, złożyłam intencję i wykonałam przelew, pewnie jutro rano zostanie zrealizowany. Spokojnie poczekam na potwierdzenie czy dotarł :).

Helena
Gość
Helena

Panie Marku wyslalam prosbe o modlitwe w intencji mojej corki, natomiast ofiare za msze wysylam poczta 16 Maja 2014. Prosbe o potwierdzenie.

Mateusz
Gość
Mateusz

Witam, dziś wysłałem swoją intencję, lecz nie dostałem potwierdzenia dostarczenia wiadomość. Chcę złożyć ofiarę ale nie wiem czy intencja dotarła?

lu
Użytkownik
lu

Dzien Dobry Panie Marku, intencje wraz potwierdzeniem przelewu ofiary wyslalem wczoraj droga mailowa tak aby zdazyc na najblizsza msze sw. w Pompejach 25 czerwca. Proszę o potwierdzenie. Z góry dziękuje. Lukasz

Zofia Lisek
Gość
Zofia Lisek

Szczęść Boże, Panie Marku przesłałam intencję oraz ofiarę lecz nie otrzymałam potwierdzenia. Proszę o potwierdzenie. Zofia

Michał B.
Gość
Michał B.

Witam, czy składając ofiarę na Mszę Św. poprzez Pay Pal zza granicy jako e-mail osoby otrzymującej podajemy msza@rozaniec.info czy inny?.Po kliknięciu na „Przekaż darowiznę” przekierowuje mnie żeby zalogować się na konto Pay Pal, po zalogowaniu aby wysłać pieniądze należy podać e-mail osoby/podmiotu otrzymującej/jącego i tu nie wiem co wpisać. Proszę o odpowiedź bo nigdzie nie mogę tej informacji znaleźć.

Banach
Gość
Banach

Szczęść Boże Panie Marku!wysłałam wczoraj intencje Mszy św.za mojego tatusia i też przesłałam ofiarę. Proszę o potwierdzenie.Bóg zapłać! Dorota.

Ewa
Gość
Ewa

Panie Marku,
Wczoraj przesłałam intencję a ofiarę dopiero dzisiaj, przed chwilą. Czy to mnie eliminuje ze styczniowych intencji?

Szczęść Boże

Ewa

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

%d bloggers like this: