Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennypojawiła się propozycja pracy. Już 6 miesiąc jak pracuję. Pracę mam bardzo dobrą, która daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję!!! Dziękuję Matce Bożej za dar łaski.

Oprócz tej łaski dostałam jeszcze wiele innych, które sprawiły, iż ze spokojem patrze w przyszłość 🙂 Polecam ją każdemu kto jest na zakręcie życiowym. Potrzeba tylko głębokiej wiary i ufności!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

7 myśli na temat „Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

  1. Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Jestem zrozpaczona. Szukam pracy już od momentu skończenia studiów (lipiec), a bardzo intensywnie poszukuję od września. Codziennie szukam ofert w internecie, wysyłam aplikacje mailowo, roznoszę podania o pracę osobiście, uruchomiłam wszystkie znajomości jakie są tylko możliwe, cała rodzina żyje szukaniem mojej pracy i też stara się pomóc jak tylko może. Skutek jednak zerowy, pracy jak nie było tak nadal nie ma. Jest mi ciężko głównie za sprawą tego, że brak mi doświadczenia gdyż jestem świeżo po studiach. A gdzie mam zdobyć to doświadczenie jak wszędzie go wymagają? Moja sytuacja finansowa w domu a zarazem sytuacja rodzinna bardzo zmusza mnie do jak najszybszego podjęcia pracy. Poza tym chcę pracy. Mój kierunek studiów zawsze mnie interesował i chcę pogłębiać swoją wiedzę również zawodowo. Miałam kilka rozmów o pracę jednak w większości przypadków okazywało się, że te rozmowy były fikcją ponieważ już ktoś był na to stanowisko wcześniej przygotowany, po znajomości. Inne rozmowy to rozmowy z pracodawcami, którzy mi proponowali pracę zupełnie nie w mojej branży. I tak w kółko. Wierzę, ze praca sie znajdzie prędzej czy później. Tylko obawiam się jednak, że znajdzie się „te później” aniżeli prędzej… A ja na prawdę potrzebuję pracy prawie, że na cito. Jestem osobą wierzącą. Wiadomo, popełniam grzechy, mam swoje słabości z którymi staram się walczyć, jednak zawsze staram się być blisko Pana Boga i wiem, że zawsze mi on pomaga. Całe studia modliłam się do Św. Józefa z Kupertynu oraz Św. Rity. Wysłuchali każdą moją prośbę. Każdą. NIekiedy nie od razu, niekiedy prośba była wysłuchana, ale jej skutek był nieco odmienny niż ten o który prosiłam, jednak zawsze modlitwa do tych swiętych sprawiała, że byłam szczęśliwa i jeszcze bardziej utwierdzałam się w tym jaką mają wielką moc. Od kilku dni odmawiam Nowennę do Św. Josemarii w intencji znalezienia pracy. Nowenna jest krótka bowiem 9 dniowa. Mam wielką nadzieję, że wystarczy mi cierpliwości i wytrwałości do tego aby do Nowenny do Św. Josemarii dołączyć również Nowennę Pompejańską.

    • Nie wiem, w jakim kierunku skończyłaś studia, ale czasem doświadczenie mozna zdobyc w formie wolontariatu. Rozumiem, że wolałabyś pracę odpłatną, bo sytuacja finansowa, ale czasem może warto pomyslec i o takiej formie zdobycia doświadczenia, a przy okazji i „znajmości”.

  2. Ja też modlę się o dobrą pracę i nic. Cisza, może powinnam się po prostu modlić o jakąkolwiek pracę, a nie o dobrą? Sama nie wiem…

  3. Domyślam się, że jest trudno, a próbowałaś nowenny do Josemarii Escrivy? Też słyszałam, że pomocny jest Św. Józef, o wstawiennictwo którego można prosic we wszystkich sprawach materialnych. No i również Św. Rita. Może ktoś jeszcze ma innego Świętego, do któego mozna się udac po wstawiennictwo w uzyskaniu łaski 🙂

    • odmówiłam nowennę do św. Jose Maria Escriva i nic… Proszę św. Judę Tadeusza i św. Charbela, proszę o pomoc Dusze Czyśćcowe. Wierzę, że będzie dobrze, w swoim czasie… Dziękuję E.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!