Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennypojawiła się propozycja pracy. Już 6 miesiąc jak pracuję. Pracę mam bardzo dobrą, która daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję!!! Dziękuję Matce Bożej za dar łaski.

Oprócz tej łaski dostałam jeszcze wiele innych, które sprawiły, iż ze spokojem patrze w przyszłość 🙂 Polecam ją każdemu kto jest na zakręcie życiowym. Potrzeba tylko głębokiej wiary i ufności!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!"

Powiadom o
avatar
Kamila
Gość
Kamila
Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Jestem zrozpaczona. Szukam pracy już od momentu skończenia studiów (lipiec), a bardzo intensywnie poszukuję od września. Codziennie szukam ofert w internecie, wysyłam aplikacje mailowo, roznoszę podania o pracę osobiście, uruchomiłam wszystkie znajomości jakie są tylko możliwe, cała rodzina żyje szukaniem mojej pracy i też stara się pomóc jak tylko może. Skutek jednak zerowy, pracy jak nie było tak nadal nie ma. Jest mi ciężko głównie za sprawą tego, że brak mi doświadczenia gdyż jestem świeżo po studiach. A gdzie mam zdobyć to doświadczenie jak wszędzie go wymagają? Moja sytuacja finansowa w domu a zarazem sytuacja… Czytaj więcej »
E.
Gość

Nie wiem, w jakim kierunku skończyłaś studia, ale czasem doświadczenie mozna zdobyc w formie wolontariatu. Rozumiem, że wolałabyś pracę odpłatną, bo sytuacja finansowa, ale czasem może warto pomyslec i o takiej formie zdobycia doświadczenia, a przy okazji i „znajmości”.

Aneta
Gość

Ja też modlę się o dobrą pracę i nic. Cisza, może powinnam się po prostu modlić o jakąkolwiek pracę, a nie o dobrą? Sama nie wiem…

E.
Gość

Aneto, po prostu się módl, Mateńka sama zadba o szczegóły 🙂

Aneta
Gość

Dzięki E. Tak właśnie robię, chociaż jest trudno 🙂

E.
Gość

Domyślam się, że jest trudno, a próbowałaś nowenny do Josemarii Escrivy? Też słyszałam, że pomocny jest Św. Józef, o wstawiennictwo którego można prosic we wszystkich sprawach materialnych. No i również Św. Rita. Może ktoś jeszcze ma innego Świętego, do któego mozna się udac po wstawiennictwo w uzyskaniu łaski 🙂

Aneta
Gość

odmówiłam nowennę do św. Jose Maria Escriva i nic… Proszę św. Judę Tadeusza i św. Charbela, proszę o pomoc Dusze Czyśćcowe. Wierzę, że będzie dobrze, w swoim czasie… Dziękuję E.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij