Czytelniczka: Czuje naprawdę przypływ siły, nadziei, optymizmu i wiary a także zdrowia ;-)

Zaczęłam mówić nowennę jak moja dwuletnia córeczka mi sie dusiła na rękach nie mogąc złapać oddechu przez atak astmy i w zasadzie nadawała sie do szpitala - ja byłam wlasnie dzień po terminie porodu i wlasnie wróciłam ze szpitala po nieudanym wywołaniu porodu ,nadal w ciąży wiec gdyby lekarz do którego cudem sie dostaliśmy skierował Anie do szpitala (a mówił ze w zasadzie powinien i tylko jego dobra wola sprawiła ze umówił sie z nami na domowe leczenie z konsultacjami telefonicznymi nie wiem co by było;-(
Przeczytaj całość

Kasia: Modlitwa deską ratunku

Chciałabym złożyć świadectwo, gdyż została wysłuchana modlitwa w intencji zdrowia mojego synka, u którego wykryto wadę nerki podczas badania prenatalnego. Czekało nas bardzo ciężkie i zarazem ważne badanie, które miało ocenić pracę jego nerek. Spędzało mi ono sen z powiek, jak tylko o nim myślałam, paraliżował mnie strach, łzy same napływały do oczu. Myślę, że...
Przeczytaj całość

Gosia: Warto odmawiać Nowennę Pompejańską

Maryjo, Matko mojego wezwania chce i pragnę idąc za Twym słowem czynić wszystko co powie mi Jezus, miłować Jego wole….
Przeczytaj całość

Agnieszka: Upragnione dzieciatko.

Jestem ogromnie wdzieczna. Kocham cie Maryjo. Mniej nas w swojej opiece☺
Przeczytaj całość

Kasia: Trudny czas w małżeństwie

Ponad rok temu wiodlam z moim mezem i dziecmi wspaniale zycie. Bez żadnych trosk,smutków. Ktoregos dnia przyszlam z pracy a moj maz, ktorego zawsze bardzo szanowalam i kochalam oznajmił mi ,ze to nie ma sensu . Nasze małżeństwo. Po prostu musimy sie rozstać. Nie wiedziałam co powiedzieć. Ale nie przyjęłam tego do wiadomości. Robilam swoje. Z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Kłóciliśmy się, ja caly czas sie modliłam.
Przeczytaj całość

Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennypojawiła się propozycja pracy. Już 6 miesiąc jak pracuję. Pracę mam bardzo dobrą, która daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję!!! Dziękuję Matce Bożej za dar łaski.

Oprócz tej łaski dostałam jeszcze wiele innych, które sprawiły, iż ze spokojem patrze w przyszłość 🙂 Polecam ją każdemu kto jest na zakręcie życiowym. Potrzeba tylko głębokiej wiary i ufności!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila
Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Jestem zrozpaczona. Szukam pracy już od momentu skończenia studiów (lipiec), a bardzo intensywnie poszukuję od września. Codziennie szukam ofert w internecie, wysyłam aplikacje mailowo, roznoszę podania o pracę osobiście, uruchomiłam wszystkie znajomości jakie są tylko możliwe, cała rodzina żyje szukaniem mojej pracy i też stara się pomóc jak tylko może. Skutek jednak zerowy, pracy jak nie było tak nadal nie ma. Jest mi ciężko głównie za sprawą tego, że brak mi doświadczenia gdyż jestem świeżo po studiach. A gdzie mam zdobyć to doświadczenie jak wszędzie go wymagają? Moja sytuacja finansowa w domu a zarazem sytuacja… Czytaj więcej »
E.
Gość

Nie wiem, w jakim kierunku skończyłaś studia, ale czasem doświadczenie mozna zdobyc w formie wolontariatu. Rozumiem, że wolałabyś pracę odpłatną, bo sytuacja finansowa, ale czasem może warto pomyslec i o takiej formie zdobycia doświadczenia, a przy okazji i „znajmości”.

Aneta
Gość

Ja też modlę się o dobrą pracę i nic. Cisza, może powinnam się po prostu modlić o jakąkolwiek pracę, a nie o dobrą? Sama nie wiem…

E.
Gość

Aneto, po prostu się módl, Mateńka sama zadba o szczegóły 🙂

Aneta
Gość

Dzięki E. Tak właśnie robię, chociaż jest trudno 🙂

E.
Gość

Domyślam się, że jest trudno, a próbowałaś nowenny do Josemarii Escrivy? Też słyszałam, że pomocny jest Św. Józef, o wstawiennictwo którego można prosic we wszystkich sprawach materialnych. No i również Św. Rita. Może ktoś jeszcze ma innego Świętego, do któego mozna się udac po wstawiennictwo w uzyskaniu łaski 🙂

Aneta
Gość

odmówiłam nowennę do św. Jose Maria Escriva i nic… Proszę św. Judę Tadeusza i św. Charbela, proszę o pomoc Dusze Czyśćcowe. Wierzę, że będzie dobrze, w swoim czasie… Dziękuję E.

Obrazki z nowenną pompejańską?