Grazyna: Dzięki Bogu tato wraca do zdrowia.

Nowennę Pompejańską odmawiam bez przerwy od 01.01.2014r. Jest to moja 32 nowenna , a to dlatego że były takie momenty że odmawiałam czasami 2 a nawet był taki czas że mówiłam 3 nowenny na raz. Sama sobie nie dowierzam że dałam radę mówić 9 różańców na dzień. Było mi bardzo ciężko , ale z pomocą Bożą wszystko jest możliwe. Trzy lata temu mój tato zachorował na jelito grube.
Read More

J: Ufam Bogu

Już kilka razy próbowałem odmówić nowennę ale za każdym razem coś mi przeszkadzało. Mam nadzieję że tym razem szatan nie da rady sięgnąć mnie swoją mocą, a was proszę o zdrowaske w tej intencji.
Read More

Joasia: Zobaczyłam w sobie wielką zmianę

Kochani! Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Na początku, kiedy usłyszałam o mocy nowenny pompejańskiej, postanowiłam poznać jej treść,zasady odmawiania. Pomyślałam: nie ma szans żebym znalazła czas na odmawianie takiej ilości różańca codziennie. Dzisiaj myślę, jak można mieć czas na tyle różnych nieistotnych i bezużytecznych zajęć A nie znaleźć chęci na odmawianie modlitwy. Modlitwy,która przynosi tyle łask.
Read More

Matka: Pomoc w uzdrowieniu z choroby

Zaczęłam odmawiać nowenne w intencji córki która szła do szpitala na operację, choroba w stadium przednowotworowym. Ciągle żyłam w strachu nie spałam po nocach trafiłam na nowenne w internecie Zaczęłam odmawiać 9 maja część blagalna i przed jej ukończeniem nawiedziła nas łaska , operacja udała się i wyniki po operacji...
Read More

A: W Wigilie kończę Nowennę.

W Wigile koncze Nowennę. Prosilem Matke Boza o rozwiazanie problemow finansowych z ktorymi sie borykam od dluzszego czasu co przekladalo sie na nasze zycie rodzinne. Maryja rozwiazala wszystkie moje problemy. Chwala Ci Najswietsza Panienko! Nigdy nie tračcie nadzieji ona zawsze przychodzi z pomoca! Bede zawsze wychwalal nasza Kochana Królowa!
Read More

Monika: dar macierzyństwa

Chciałabym podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymaliśmy z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od czterech lat staraliśmy się bezskutecznie o dziecko, w tym cza­sie odwiedziliśmy trzech specjalistów i żaden z nich nie dał nam nawet cienia nadziei na naturalne poczęcie. W kwietniu tego roku zostaliśmy skierowani do kliniki leczenia niepłodności ze wskazaniem na przeprowadzenie zabiegu in vitro, ponieważ, jak określali lekarze, była to jedyna szansa na to byśmy mogli stać się rodzicami. Jako osoby wierzące nie dopuszczaliśmy w ogóle takiej możliwości i tym sposobem zawierzając całkowicie Maryi zaczęliśmy oboje modlić się w intencji po ludzku niemożliwej do spełnienia, czyli poczęcia naszego dziecka. Pisząc to świadectwo jestem w czwartym miesiącu ciąży… zupełnie naturalnej. Już w części dziękczynnej nowenny, czyli miesiąc po tym jak lekarze nam powiedzieli, że nie będziemy mieli dziecka, na teście pojawiły się dwie upragnione kreski. Myślę, że moim obowiązkiem jest napisać do tych wszystkich, którzy przeżywają jakiekolwiek wątpliwości i tracą nadzieję. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, On naprawdę wysłuchuje nasze prośby a szczególnie kiedy mamy tak wspaniałą Orędowniczkę i Matkę, jaką jest Maryja.

Mottem, które prowadziło nas przez całą nowennę, były słowa: „Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich (Mt 18, 19-20)”. Są to dla nas bardzo ważne słowa, ponieważ po ich przeczytaniu mój mąż zdecydował się odmawiać ze mną nowennę mówiąc, że skoro sam Bóg obiecuje, to na pewno nas wysłucha. Zaufaliśmy im całkowicie i na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

19 komentarzy do "Monika: dar macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K
Gość

Cudowne świadectwo!

Ryszard
Gość
Ryszard

Wspaniały jest nasz Bóg-Ojciec.

Gosia
Gość

Wspaniałe świadectwo, daje dużo wiary i nadziei!!!

Agata
Gość

Wspaniałe i piękne swiadectwo. Siła w modlitwie i wierze!!!

marcielo
Gość

wiara czyni cuda .

Marta
Gość

Chwała Panu! Macie wiarę, więc otrzymaliście o co prosicie, wszystkiego dobrego! Piękne świadectwo

Sylwia
Użytkownik

Bogu niech będą dzięki!!! Dziękuję Wam za to świadectwo!

Barbara2
Gość
Barbara2

Gratuluję, cieszę się, że Pan Bóg obdarzył was dzieciątkiem, to prawdziwy cud.
Pamiętam jak wiele lat temu znajomi, młode małżeństwo, bezskutecznie kilka lat starało się o dziecko, myśleli już o in vitro, a ja mówiłam im, żeby nie tracili nadziei, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych a lekarze nie wiedzą przecież wszystkiego. Dziś mają dwójkę cudownych dzieci.

Samotna
Gość
Samotna

Piękne świadectwo, przykładem głębokiej wiary i zaufania oraz dobroci Boga, dowodem dla wszystkich, którym już brak nadziei i wiary, gratulacje.

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech będą dzięki, piękne świadectwo, wiara to wszystko co mamy najdroższego!

Marzena
Gość
Marzena
Piękne świadectwo, bardzo podniosło mnie na duchu. Ja też wiele przeszłam, lekarze, inseminacje, na in vitro się nie zgodziliśmy i dalej nie mamy dzieciątka, ale modlę się cały czas, to dopiero trzecia nowenna, ale już mi nic nie pozostało tylko prośba do Boga i Mateńki. Czasem jest mi ciężko, gdy czytam jak wiele małżeństw otrzymuje łaskę macierzyństwa od Mateńki, to i może ja w niedalekiej przyszłości też będę się dzielić z Wami wszystkimi takim cudem. Czasem dopadają mnie myśli,że gdybym miała zostać mamą to już bym została, a czasem myślę, że trzeba być cierpliwym i czekać mimo wszystkich trudności w… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Marzenko, jestem z Tobą i codziennie modlę się za Ciebie! Ja również modlę się o dar macierzyństwa. Proszę o modlitwę!

anna
Gość

Gratuluję 🙂

renata
Gość
renata

Bardzo się ciesżę z Waszego szczęścia-Bogu i Maryi niech będą dzieki!
Do Marzeny -nie trać nadziei,zachęć męza do modlitwy! Módlcie się też do św.Dominika-szturmujcie niebo bo powiedziano,że „proście a otrzymacie,kołaczcie a otworzą Wam”!
Do Joanny-masz rację-wiara to wszystko co najcenniejsze,tak też myślę,że człowiek czasem wiele traci ale póki ma wiarę-to nie zginie-pozdrawiam Wszystkich tutaj! Niech Bóg Wam błogosławi..ja niedługo chcę zacząć moją pierwszą nowenne,chcę się do niej dobrze przygotować…

Marysia
Gość
Marysia

Moniko, gratuluję, wspaniała wiadomość i piękne świadectwo. Ja także odmawiam w tej intencji Nowennę, niedługo ją skończę. Bywają różne momenty, lepsze, gorsze. Nam również biologia nie daje już żadnych szans na naturalne poczęcie, a 2 próby IVF się nie powiodły 🙁 Powiedziano nam, żę mamy się spieszyć na IVF, bo kiedyś i i na nie będzie za późno.Mogę tylko wyprosić łaski u Matki….ja odmawiam Nowennę sama, mąż mnie wspiera. Bardzo boję się rozczarowania. Odmawiam tę Nowennę 1 raz w życiu, ale chyba sama niedowierzam, że modlitwa może mieć taką moc.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na kolejne miesiące.

Kasia
Gość

Gratuluję 🙂 cudownie 🙂 Ps. mąż okazał się prawdziwą głową rodziny, wspólna modlitwa to bardzo wiele,wzajemne wsparcie, siła i więź szczególna 🙂

Moinika
Gość
Moinika

Wielkie Gratulacje:))My też z mężem pragniemy maleństwa.
Z tym,że u nas jest problem z pożyciem małżeńskim(jesteśmy ponad rok po ślubie).Przeszłam 6 operacji ginekologicznych i mam bóle.
Składałam świadectwo,że miałam policzone dni(guz macicy itp ale dzięki Nowennie malał i znikł).
Teraz proszę o potomstwo a w sumie to nawet odmawiałam 9-12 różancy, bo 3 intencje.Łatwiej mi było gdy maż mi pomagał w modlitwie,ale teraz sama odmawiam:(((mimo różnych chwil.Proszę o modlitwę

Ania
Gość

Ja rowniez prosze o dar macierzynstwa czytajac swiadectwa sxybko osoby xostaly wysluchane i spelnilo sie ich marzenie ….ja modle sie juz 5 nowenne obecnie cx.blagalna i wierze ze zostane wysluchana bo proscie a bedzie Wam dane i zamierzam odmowic 6 nowenn tak jak Maryja przekazala w objawieniu chorej F.i mam nadzieje ze prosba zostanie wysluchana

Monika
Gość
Monika

Przepiękne świadectwo! Chwała Panu i Przenajświętszej Panience! My również z mężem staramy się o dzieciątko od blisko 4 lat i jak do tej pory bezskutecznie. Jednak tym razem postanowiliśmy odmawiać NP wspólnie i wierzymy, że Pan Bóg i Matka Boska wysłuchają naszych gorących modlitw i próśb.

Obrazki z nowenną pompejańską?