Anita: Modliłam się o uratowanie małżeństwa a się rozpadło

Odmawiając NP cały czas czuję się otoczona płaszczem opieki Matki Bożej i otrzymałam tak wiele sił i łask o które nawet nie prosiłam. Bez tej siły nie dałabym rady iść przez trudy życia codziennego.
Read More

Kasia: Matka Boża wspiera

W zeszłym roku modliłam się do Matki Bożej o zajście w ciążę. Niestety mam jakiś z tym problem. Jak na razie dziecka jeszcze nie mamy, ale zdarzyły się inne cuda i jestem pewna, że stały się za sprawą Matki Bożej.
Read More

Monika: Łaskawie obdarzona

Wydawało mi się,że dbam o siebie, o własne zdrowie.Nie myślałam,że może mnie jakieś choróbsko ogarnąć.A jednak, od jakichś 5,6 miesięcy miałam dolegliwości gastryczne.Badania wykazały nieprawidłowości.Czułam się źle, nie mogłam normalnie jeść, tabletki etc.Moje samopoczucie było fatalne, no bo niby taka błahostka,że żołądek, ale tak podziałała na psychikę...Wstydziłam się swojego problemu...
Read More

Aleksandra: Maryja dodała mi otuchy i siły

Chciałabym się podzielić z Wami swoim świadectwem, aczkolwiek pragnę zaznaczyć już na samym początku, że Nowennę odmówiłam tylko około 3-4 razy.... (mniej więcej "odbywało" się to co dwa dni). Byłam w strasznym stanie psychicznym przez chłopaka poznanego w internecie, cały czas płakałam, byłam wrakiem człowieka, zupełnie nieszczęśliwa, zawiedziona, odrzucona, "obdarta" z godności, honoru i poczucia własnej wartości, bez poczucia sensu życia i z towarzyszącymi myślami samobójczymi, po prostu zachowywałam się jakbym zwariowała lub jakby opętał mnie jakiś demon, szatan.
Read More

Łukasz: Nawrócenie

"Witam, mam naimie Łukasz , odmówiłem trzy nowenny w tej samej intencji . ABYM UMIAŁ KOCHAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKa, pewnie by pomyślec po co? A u mnie był z tym problem , bo sam byłem zamknięty na świat w swoim świecie.
Read More

Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała

Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna. Od wielu lat modlę się za niego, gdyż zmaga się on z pewnym problemem. Czasem traciłam już wiarę w to, że kiedykolwiek się ułoży jego życie, a tym samym życie jego żony i dzieci. Przez przypadek znalazłam w internecie informacje o Nowennie Pompejańskiej. Od razu zaczęłam się modlić i ofiarowałam z mojej strony Matce Bożęj to, że przez okres trwania modlitwy nie zapalę ani jednego papierosa. Zmiany jakie zaszły w życiu mojego syna i jego rodziny przeszły moje oczekiwania. Od trzech dni modlę się w kolejnej intencji. Dziękuję Ci Matko Różańca Św. z Pompejów!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Pięknie postąpiłaś, obiecując Matce Bożej, że nie zapalisz papierosa i dlatego zostałaś tak szybko wysłuchana, też chciałabym to obiecać ale nie udaje mi się a to na pewno jest blokada na odebranie łask. Pozdrawiam serdecznie.

Ana
Gość

nie paliłam 2 tyg i znowu popalam …..modlę się ale chyba za słabo ….

Klemens
Gość
Klemens

Piekne Swiadectwo. Poszukuje odwaznych I chetnych do poswiecen osob (chodzi O 5 minut dziennie przez 9 dni) aby odmowic dziesiatek ROZANCA W Nowennie przed Bozym Narodzeniem. Startujemy 15 gr

O to Intencje:

1) W intencjach Matki Bozej tzn W tych na ktorych Jej obecnie najbardziej zalezy aby ludzie sie modlili

2) O laske wyboru wlasciwej drogi zyciowej, malzenskiej lub konsekrowanej ludziom poszukujacych swego powolania oraz za dusze czyscowe te ktore jeszcze nie otrzymaly modlitwy od zyjacych

3) intencje prywatne modlacych sie

Na chwile obecna jest 5 osob idealnie byloby 15 lub 16, gdyz chcemy by to byl rozaniec 3 czesciowy.

Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo i cudowne łaski.
Jesteś silną i dzielną osobą .Gratuluję odcięcia się od nałogu palenia papierosów.
Wiadomo jakie to jest trudne,baaardzo trudne dla palacza.Wiem coś o tym.

Najświętsza Matka Boża Różańcowa jest naszą Najukochańszą Matką !
Jezu,ufamy Tobie.

Obrazki z nowenną pompejańską?