Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała

Modlitwa za dzieci

Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna. Od wielu lat modlę się za niego, gdyż zmaga się on z pewnym problemem. Czasem traciłam już wiarę w to, że kiedykolwiek się ułoży jego życie, a tym samym życie jego żony i dzieci. Przez przypadek znalazłam w internecie informacje o Nowennie Pompejańskiej. Od razu zaczęłam się modlić i ofiarowałam z mojej strony Matce Bożęj to, że przez okres trwania modlitwy nie zapalę ani jednego papierosa. Zmiany jakie zaszły w życiu mojego syna i jego rodziny przeszły moje oczekiwania. Od trzech dni modlę się w kolejnej intencji. Dziękuję Ci Matko Różańca Św. z Pompejów!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

4 myśli na temat „Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała

 1. Pięknie postąpiłaś, obiecując Matce Bożej, że nie zapalisz papierosa i dlatego zostałaś tak szybko wysłuchana, też chciałabym to obiecać ale nie udaje mi się a to na pewno jest blokada na odebranie łask. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Piekne Swiadectwo. Poszukuje odwaznych I chetnych do poswiecen osob (chodzi O 5 minut dziennie przez 9 dni) aby odmowic dziesiatek ROZANCA W Nowennie przed Bozym Narodzeniem. Startujemy 15 gr

  O to Intencje:

  1) W intencjach Matki Bozej tzn W tych na ktorych Jej obecnie najbardziej zalezy aby ludzie sie modlili

  2) O laske wyboru wlasciwej drogi zyciowej, malzenskiej lub konsekrowanej ludziom poszukujacych swego powolania oraz za dusze czyscowe te ktore jeszcze nie otrzymaly modlitwy od zyjacych

  3) intencje prywatne modlacych sie

  Na chwile obecna jest 5 osob idealnie byloby 15 lub 16, gdyz chcemy by to byl rozaniec 3 czesciowy.

 3. Piękne Świadectwo i cudowne łaski.
  Jesteś silną i dzielną osobą .Gratuluję odcięcia się od nałogu palenia papierosów.
  Wiadomo jakie to jest trudne,baaardzo trudne dla palacza.Wiem coś o tym.

  Najświętsza Matka Boża Różańcowa jest naszą Najukochańszą Matką !
  Jezu,ufamy Tobie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!