Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny

różaniec za dzieci

We wrześniu ubiegłego roku minął rok,jak odmawiam nowennę pompejańską,ale nie tylko.To właśnie na tej stronie, czytając świadectwa i komentarze, dowiedziałam się o innych wspaniałych modlitwach, np. o różańcu rodziców za dzieci, czy Tajemnicy szczęścia.

Kilka nowenn odmawiałam w intencji syna.Wszystkie jego niełatwe sprawy zaczynają się stopniowo układać.Matka Boża wprowadza ład w jego życie i jednocześnie powoli, ale systematycznie mój syn zbliża się do Pana Boga.Jest to proces raczej powolny, ale są wyraźne zmiany na lepsze.

W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny, choć rzeczywiście były sytuacje,że brakowało czasu.Jednak przy dobrej woli, a czasem determinacji, udało mi się wszystkie nowenny zmówić do końca. Napisał tu ktoś, że modlił się do św. Ojca Pio i to Ojciec Pio wskazał mu NP.

Ja miałam podobne doświadczenie.Odmówiłam w przeszłości wiele nowenn i in. modlitw do tego świętego, prosząc Go o modlitwę.W tym właśnie czasie natrafiłam w internecie na tę właśnie stronę.Na zakończenie powiem tak: wszystko, co w moim życiu osobistym i rodzinnym jest najpiękniejsze, otrzymaliśmy od Matki Bożej, uprosiliśmy na różańcu.Pozdrawiam modlących się i czytających te strony.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

2 myśli na temat „Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny

  1. Piękne Świadectwo.
    Dziękuję .
    Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu następnych łask i błogosławieństw Bożych.
    Najświętsze Serce Jezusa Zmiłuj się nad nami.
    Niepokalane Serce Maryi Bądź naszym ratunkiem.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!