Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny

We wrześniu ubiegłego roku minął rok,jak odmawiam nowennę pompejańską,ale nie tylko.To właśnie na tej stronie, czytając świadectwa i komentarze, dowiedziałam się o innych wspaniałych modlitwach, np. o różańcu rodziców za dzieci, czy Tajemnicy szczęścia.

Kilka nowenn odmawiałam w intencji syna.Wszystkie jego niełatwe sprawy zaczynają się stopniowo układać.Matka Boża wprowadza ład w jego życie i jednocześnie powoli, ale systematycznie mój syn zbliża się do Pana Boga.Jest to proces raczej powolny, ale są wyraźne zmiany na lepsze.

W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny, choć rzeczywiście były sytuacje,że brakowało czasu.Jednak przy dobrej woli, a czasem determinacji, udało mi się wszystkie nowenny zmówić do końca. Napisał tu ktoś, że modlił się do św. Ojca Pio i to Ojciec Pio wskazał mu NP.

Ja miałam podobne doświadczenie.Odmówiłam w przeszłości wiele nowenn i in. modlitw do tego świętego, prosząc Go o modlitwę.W tym właśnie czasie natrafiłam w internecie na tę właśnie stronę.Na zakończenie powiem tak: wszystko, co w moim życiu osobistym i rodzinnym jest najpiękniejsze, otrzymaliśmy od Matki Bożej, uprosiliśmy na różańcu.Pozdrawiam modlących się i czytających te strony.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Teresa.AKrysia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo.
Dziękuję .
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu następnych łask i błogosławieństw Bożych.
Najświętsze Serce Jezusa Zmiłuj się nad nami.
Niepokalane Serce Maryi Bądź naszym ratunkiem.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

U O.Pio modlitwa Różańcowa była ulubiona

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: