Katarzyna: Świadectwo jak Maryja uzdrowiła męża z alkoholizmu

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się ze wszystkimi radością jakiej doświadczam przez wstawiennictwo Matki Bożej Pompejańskiej. Modliłam się Nowenną w intencji wyzwolenia męża z nałogu alkoholowego i nikotyny. Choć różańca świętego nie odmawiałam od lat Matka Boża w cudowny sposób sprawiła, że przez całe 54 dni nie miamla większych trudności w...
Read More

Ewelina: Odnaleźliśmy się na nowo

O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie od mojej cioci, bardzo dlugo zwlekalam z jej odmowieniem i tyle oczekiwalam od zycia, ze nie wiedzialam nawet jaka intencje wybrac. Balam sie, ze nie wytrwam. Az w koncu nawarstwilo sie w moim zwiazku wiele problemow, roznych ran, zaczelismy sie klocic o byle co, zatracilismy siebie i przestalismy miec do siebie szacunek jak to bylo dotychczas. Odsuwalismy sie od siebie kazdego dnia, a chwilami mialam do niego niezrozumiala(wtedy) odraze.
Read More

Ewelina: Uzdrowienie – duszy i ciała

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moje świadectwo jest podziękowaniem za wysłuchanie próśb, uzdrowienie jak i jest chęcią dania nadziei tym, którzy borykają się z problemami i modlą o pomoc. Módlcie się z pełnią wiary i oddajcie swoje problemy Bogu, Maryi, Józefowi, Jezusowi i Duchowi Świętemu.
Read More

Żona: Jestem dumna, że odmawiam różaniec

Chociaż jeszcze nie skończyłam odmawiać nowenny to postanowiłam napisać swoje przemyślenia, doświadczenia aby pomoc sobie, wzmocnić siebie i innych. Po około jednego miesiąca mój mąż stwierdził, że się odkochał, że już nie chce ze mną być, że nie chce spędzać ze mną już ani chwili ponieważ irytuje go na każdym kroku. Po jakimś czasie stwierdził, że się wyprowadza ponieważ nie chce już być ze mną. Był to dla mnie ogromny cios. Próbowałam na wszelkie sposoby jakoś temu zapobiec. Rozmawiałam, starałam się , prosiłam a nawet błagałam, żeby się nie wyprowadzał. Abyśmy spróbowali jakoś to naprawić. I dać sobie jakiś okres czasu na próbę bo przecież nawet nie mieliśmy czasu być tym małżeństwem. Dopiero po jakimś czasie postanowiłam się wybrać do naszego wikarego.
Read More

Katarzyna: Bóg daje więcej niż to, o co prosimy

Nowennę Pompejańską pierwszy raz odmówiłam w intencji znalezienia dobrej pracy- dobrej, czyli takiej, w której, jako lekarz, nie byłabym narażona na podejmowanie decyzji i działań niezgodnych z moim sumieniem. Niestety, znam siebie, wiem, ze jestem tchórzem i bałam się, że „ złamię się” w obawie przed konsekwencjami prawnymi itp.
Read More

Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny

We wrześniu ubiegłego roku minął rok,jak odmawiam nowennę pompejańską,ale nie tylko.To właśnie na tej stronie, czytając świadectwa i komentarze, dowiedziałam się o innych wspaniałych modlitwach, np. o różańcu rodziców za dzieci, czy Tajemnicy szczęścia.

Kilka nowenn odmawiałam w intencji syna.Wszystkie jego niełatwe sprawy zaczynają się stopniowo układać.Matka Boża wprowadza ład w jego życie i jednocześnie powoli, ale systematycznie mój syn zbliża się do Pana Boga.Jest to proces raczej powolny, ale są wyraźne zmiany na lepsze.

W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny, choć rzeczywiście były sytuacje,że brakowało czasu.Jednak przy dobrej woli, a czasem determinacji, udało mi się wszystkie nowenny zmówić do końca. Napisał tu ktoś, że modlił się do św. Ojca Pio i to Ojciec Pio wskazał mu NP.

Ja miałam podobne doświadczenie.Odmówiłam w przeszłości wiele nowenn i in. modlitw do tego świętego, prosząc Go o modlitwę.W tym właśnie czasie natrafiłam w internecie na tę właśnie stronę.Na zakończenie powiem tak: wszystko, co w moim życiu osobistym i rodzinnym jest najpiękniejsze, otrzymaliśmy od Matki Bożej, uprosiliśmy na różańcu.Pozdrawiam modlących się i czytających te strony.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Maria: W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo.
Dziękuję .
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu następnych łask i błogosławieństw Bożych.
Najświętsze Serce Jezusa Zmiłuj się nad nami.
Niepokalane Serce Maryi Bądź naszym ratunkiem.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

U O.Pio modlitwa Różańcowa była ulubiona

Obrazki z nowenną pompejańską?