Wojtek: SPOKÓJ

Maryjo, dziękuję Ci za tą możliwość szczerej, czasami pełnej bólu i łez, ale jakże oczyszczającej rozmowy, a mówię to ja, grzesznik i buntownik, dziękuję i przepraszam, że czasami bywam słaby.
Przeczytaj całość

Asia: Zostanę mamą

Moją nowennę zaczęłam odmawiać kiedy kolejny raz dostałam okres a staraliśmy się z mężem o drugie dzieciątko. Może nasze próby nie trwały bardzo długo ale tracilam już nadzieje. Mąż rownież odmawiał nowenne. Gdy skończyliśmy część blagalna zobaczylam dwie kreski na teście. Wiem ze to byl cud wyprosilismy łaskę u Najświętszej Marii Panny.
Przeczytaj całość

P: Powierzam tatę Maryi i wierzę, że będzie dobrze

witam Wszystkich, NP zaczęłam odmawiać 27 dni temu w dniu dzisiejszym zakończyłam część błagalna. o nowennie powiedziała mi siostra i razem z nią zaczęłyśmy odmawiać ja jednego dnia za zdrowie naszego taty u którego wykryto guza prawej nerki. tata miał już ustalony termin operacji a kilka dni wcześniej dostał atak, mama wezwała pogotowie i okazało się po badaniach, że tata ma jeszcze guza w mózgu, który powoduje już obrzęk.
Przeczytaj całość

Ola: świadectwo

Dzisiaj skończyłam swą drugą nowennę w życiu, na stronę tą trafiłam przypadkiem gdy szukałam pomocy bo już nie wiedziałam co robić i gdzie szukać  ratunku...Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji ratowania mojego 20-letniego małżeństwa, niestety rozwiedliśmy się z winy męża, zdradził ,twierdził ,że kocha inną ,strasznie się zmienił ,jakby go coś...
Przeczytaj całość

Maria: Maryja jest ze mną – czuję Jej obecność i wsparcie

Witam, dzisiaj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Dzięki Waszej stronie internetowej dowiedziałam się o istnieniu taj Nowenny. Gdy poznałam Nowennę i świadectwa osób Ją odmawiające uwierzyłam, że to potężna modlitwa – jednak nie widziałam siebie odmawiającą takie ilości modlitw. Dla mnie – odmówienie nawet jednej dziesiątki różańca było nie lada wyzwaniem, a cóż dopiero mówić o CAŁYM różańcu…

Jednak w kilka tygodni po „zapoznaniu” się z Nowenną moje toczące się od wielu miesięcy sprawy przybrały bardzo niekorzystny obrót – w desperacji podjęłam się odmawiać Nowennę. Bóg mi świadkiem, że robiłam to z wielkim trudem i wysiłkiem, brakowało mi cierpliwości, siły, chwilami zasypiałam a czasami bezmyślnie „klepałam” zdrowaśki. Ofiarowywałam chociaż czas spędzony na klepaniu zdrowasiek – skoro moje myśli uciekały…

Przez pierwszy miesiąc odmawiania Nowenny moje sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót ale gdy zaczęłam część dziękczynną moje „supełki” powolutku zaczęły się rozwiązywać. Nie osiągnęłam jeszcze celu ale już czuje wyraźną ulgę i poprawę mojej sytuacji. A ponad wszystko – otrzymałam inne łaski: wewnętrzny spokój, pewność, głębszą wiarę, łaskę spowiedzi św oraz… polubiłam modlitwę różańcową!

Od jutra kontynuuję odmawianie różańca – już w innych intencjach – nie swoich a innych bliskich mi osób.
Maryja jest ze mną – czuję Jej obecność i wsparcie. A różaniec noszę zawsze przy sobie aby w każdej chwili móc z Niego skorzystać.
Dziękuję bardzo za tę stronę i za świadectwa – nigdy nie myślałam że internet można tak pięknie wykorzystywać do szerzenia wiary!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maria: Maryja jest ze mną – czuję Jej obecność i wsparcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Mario, widzę, że mamy dośc podobne odczucia 🙂
Tak na marginesie, ja też dowiedziałam się o Nowennie z tejże strony (za co z całego serca dziękuję osobom, które ją stworzyły i nadal prowadzą)
Dziś zaczynam mój szósty dzień Nowenny, wszystko wydaje się, uległo pogorszeniu w sprawie o którą proszę, lecz staram się nie poddawać, ponieważ ta modlitwa daje mi ogromny spokój i nadzieję. Pokochałam modlitwę różańcową i tak jak Ty, zawsze przy sobie noszę różaniec. Życzę wytrwałości i nieustającej wiary.

Obrazki z nowenną pompejańską?