Małgorzata: Maryjo dziękuję Ci za obfite łaski!

Pragnę złożyć świadectwo o wyjątkowości Nowenny Pompejańskiej.Parę dni temu ukończyłam, o ile mnie pamięć nie myli, 7 Nowennę. Moc płynąca z tej niezwykłej modlitwy jest wielka.Moja rodzina została obdarzona licznymi uzdrowieniami fizycznymi, niektóre z chorób ciągnęły się latami.

Maryja pobłogosławiła naszą pracę( mąż otrzymał nową, dużo lepszą pracę) oraz trud nauki naszego dziecka. Matczyne błogosławieństwo czujemy dosłownie na każdym kroku. Wszyscy jako rodzina przeszliśmy niesamowitą przemianę wewnętrzną. W naszym domu nikt nie podnosi głosu, czujemy niesamowity pokój w sercu.

Wcześniej byłam osobą bardzo nerwową. Teraz czuję wewnętrzną siłę, już nie boję się przyszłości, bo wiem, że jest ona w rękach Najwyższego.Maryja czyni cuda- od tych wielkich, w które ludziom trudno po ludzku uwierzyć po małe cuda dnia codziennego.

Czasami wydaje nam się,że nasza intencja została nie wysłuchana, jednak dopiero z perspektywy czasu widzimy, że tylko nasza Najukochańsza Mateńka wie kiedy jesteśmy gotowi na przyjęcie łaski. Po tylu Nowennach przekonałam się jak niezwykła jest miłość Boga do człowieka, nawet najtrudniejsze doświadczenie przynosi łaski, tylko my tu na ziemi tak mało rozumiemy…..Chwała Tobie Mateńko

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Danuta AlbeckaAnkaAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Maryjo dziękuje CI za wszystkie łaski jakie na nas zsyłasz, nie sposób tego wyrazić, bo to są cuda.

Anka
Gość
Anka

Dziekuje za to swiadectwo.bardzo mi pomogło.

Danuta Albecka
Gość

Dziękuję Małgorzato za świadectwo. Ja cierpię od lat na lęki społeczne. Odmawiam moją pierwszą nowennę, jestem w 22 dniu części błagalnej, jest ciężko, ale jakoś daję radę. Pozdrawiam, Danka

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: