Wioletta: Lekarz był bardzo zdziwiony

Z nowenną pompejańską zetknęłam się już jakiś czas temu, ale poprzestałam wówczas na przeczytaniu świadectw. Zaczęłam odmawiać ją 9 marca. Dzień wcześniej miałam badanie USG tarczycy i doktor znalazła dwa guzki. Lekarz rodzinny skierował mnie na biopsję, a na moje pytanie, czy guzki mogą zniknąć, odpowiedział, że niestety, nie! Cały tydzień czekałam na kolejne USG i biopsję. 17 marca, podczas badania USG pan doktor nie znalazł żadnego guzka, który mógłby podlegać biopsji, więc nie można było jej zrobić! Lekarz rodzinny był bardzo zdziwiony, a ja wiem, że to Maryja mi pomogła! Chwała Panu i Jego Matce!
Read More

A: Po modlitwie nowenną, mojej córce ustąpiły kołatania serca.

Matka Boża wstawiła się za nami. Chwała Panu!!!
Read More

Hubert: Modlę się i chcę już zawsze odmawiać Nowennę nie przerywać

Wcześniej rzadko chodziłem do kościoła tak jakby mnie coś wstrzymywało pokonałem to i zacząłem chodzić do kościoła, do częstszej spowiedzi i modlić się Nowenną.
Read More

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy. Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej...
Read More

Małgorzata: Maryjo dziękuję Ci za obfite łaski!

Pragnę złożyć świadectwo o wyjątkowości Nowenny Pompejańskiej.Parę dni temu ukończyłam, o ile mnie pamięć nie myli, 7 Nowennę. Moc płynąca z tej niezwykłej modlitwy jest wielka.Moja rodzina została obdarzona licznymi uzdrowieniami fizycznymi, niektóre z chorób ciągnęły się latami.

Maryja pobłogosławiła naszą pracę( mąż otrzymał nową, dużo lepszą pracę) oraz trud nauki naszego dziecka. Matczyne błogosławieństwo czujemy dosłownie na każdym kroku. Wszyscy jako rodzina przeszliśmy niesamowitą przemianę wewnętrzną. W naszym domu nikt nie podnosi głosu, czujemy niesamowity pokój w sercu.

Wcześniej byłam osobą bardzo nerwową. Teraz czuję wewnętrzną siłę, już nie boję się przyszłości, bo wiem, że jest ona w rękach Najwyższego.Maryja czyni cuda- od tych wielkich, w które ludziom trudno po ludzku uwierzyć po małe cuda dnia codziennego.

Czasami wydaje nam się,że nasza intencja została nie wysłuchana, jednak dopiero z perspektywy czasu widzimy, że tylko nasza Najukochańsza Mateńka wie kiedy jesteśmy gotowi na przyjęcie łaski. Po tylu Nowennach przekonałam się jak niezwykła jest miłość Boga do człowieka, nawet najtrudniejsze doświadczenie przynosi łaski, tylko my tu na ziemi tak mało rozumiemy…..Chwała Tobie Mateńko

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Małgorzata: Maryjo dziękuję Ci za obfite łaski!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Maryjo dziękuje CI za wszystkie łaski jakie na nas zsyłasz, nie sposób tego wyrazić, bo to są cuda.

Anka
Gość

Dziekuje za to swiadectwo.bardzo mi pomogło.

Danuta Albecka
Gość

Dziękuję Małgorzato za świadectwo. Ja cierpię od lat na lęki społeczne. Odmawiam moją pierwszą nowennę, jestem w 22 dniu części błagalnej, jest ciężko, ale jakoś daję radę. Pozdrawiam, Danka

Obrazki z nowenną pompejańską?