Anonim: Tata wrócił do pełni sił

Z krytycznego stanu zdrowia tata wrócił do pełni sil! Wiem, że to Matka Boska prowadziła tatę przez ten okres pobytu w szpitalu. Dziekuje, kocham, ufam! Cuda dzieją się naprawdę, trzeba tylko zaufać Matence Boskiej!
Przeczytaj całość

Elżbieta: DOSTAŁAM PRACĘ

Witajcie może nie uwierzycie ale modliłam się do Matki Boskiej o to żeby dostać pracę w konktetnej firmie i na 6 dni przed końcem DOSTAŁAM PRACĘ,dziekuje Bogu za to że mnie wysłuchał,tego dnia co się dowiedziałam.poszłam na mszę i ją wraz z komunią ofiarowałam jako podziękowanie,módlcię się to jak oddychanie...
Przeczytaj całość

Asia: W poszukiwaniu Miłości

Popłaczę sobie przy tym czasami, nie powiem, ale nie poddaje się
Przeczytaj całość

Ewelina: Kolejny raz dziękuję!

Wlasnie skonczylam moja 7 nowenne pompejanska. Ta modlitwa daje mi spokoj i sile. Matka Boza towarzyszy mi codziennie w drodze do pracy i z pracy, wczesnym rankiem kiedy sie obudze i wieczorem kiedy klade sie spac. Wysluchala wszystkich moich prosb! Ostatnia nowenna o powrot mojego Meza do formy po ciezkiej...
Przeczytaj całość

Paulina: Nie wiem jak mam dziękować

Moje świadectwo będzie krótkie :) obecnie odmawiam 4 nowennę w intencji powrotu do zdrowia bardzo bliskiej mi osoby , łaski tej jeszcze nie otrzymałam , ale wiem ,że wszystko w swoim czasie bowiem wyniki ostatnio już się poprawiły . Przeczytaj Paulina: Nie wiem jak mam dziękować
Przeczytaj całość

Magdalena: w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec

Szczęść Boże. Nazywam się Magdalena i mam 31 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 2 lata temu będąc na Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Obecnie jestem w trakcie odmawiania tej Nowenny już po raz trzeci. 3 miesiące temu zaczęłam odmawiać po raz drugi tą nowennę, ponieważ straciłam z dnia na dzień pracę.

Jestem osobą osamotnioną i samą siebie utrzymuję. Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Straciłam pracę w przedszkolu, więc modliłam się usilnie, abym znalazła pracę zgodną z Wolą Bożą. W między czasie odwiedziłam parę przedszkoli i szkół podstawowych w moim mieście, aby zostawić swoje CV. Już po 5 dniach odmawiania nowenny dostałam telefon w sprawie pracy.

Miała to być praca w przedszkolu. Zaproponowano mi, żebym za 2 miesiące zaczęła pracę w zastępstwie, gdyż obecna pani przedszkolanka jest w ciąży i niedługo pójdzie na zwolnienie lekarskie. Ucieszyłam się, że Mama tak szybko wysłuchała moich próśb i dalej trwałam w odmawianiu nowenny.

Od 4 lat jestem nauczycielem w przedszkolu lecz moim marzeniem było zawsze, aby pracować w szkole – co się wiązało z korzystniejszymi warunkami pracy. Dzięki wstawiennictwu naszej Matki moje marzenie się spełniło. W ostatnim tygodniu odmawiania nowenny dostałam telefon ze szkoły podstawowej, że szukają nauczyciela do klasy I na zastępstwo. Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

Kiedy jechałam autobusem na rozmowę, to w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec i prosiłam Pana Boga aby Jego Wola spełniła się w moim życiu. Przeszłam rozmowę pozytywnie i dostałam wymarzoną pracę w szkole. Dziękuję Matce Przenajświętszej, że zatroszczyła się o mnie i w dodatku znalazła mi aż dwie oferty pracy, pomagając jednocześnie przy odpowiednim wyborze. Bóg zapłać.

Magdalena z woj. pomorskiego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magdalena: w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Wspaniale swiadectwo;-)

Józef
Gość
Józef

Bogu niech będą dzięki i Maryi Najświętszej Pośredniczki łask!

Ryszard
Gość
Ryszard

Chwała Pana, aż dreszczy dostałem u mnie też dzieją się nie samowite cuda ale o tym innym razem odmawiam już 3 NP…

Marzena
Gość
Marzena

Ja już nic nie rozumiem, ślepa jestem czy co, NP odmawiam od ponad roku, jedną kończę, to zaczynam następną i nie widzę żadnych cudów, tylko piętrzące się problemy. Jest coraz gorzej.

Obrazki z nowenną pompejańską?