Anna: dziękuje za pracę !

Nowennę odmawiałam ok 2 miesiące temu. Nie udało mi się jej ukończyć, w zasadzie to odmówiłam tylko cześć błagalną. Odmawiałam ją w intencji znalezienia wymarzonej pracy.
Read More

Mariusz: Zięć zagraniczny był w sekcie

4 wykształconych dzieci. Pierworodna -studia za granicą.Głupota.Zięć zagraniczny był w sekcie. Cóż że z niej wyrzucony. Dzieci córki i zięcia ochrzciłam potajemnie chrztem z wody.Modlę się o nawrócenie dla zięcia.Wiem że Matka czuwa i zna mojej rodziny problemy, nawet łapie się że o niektórych rzeczach nawet nie powinnam myśleć i prosić bo inni mają większe problemy.W ubiegłym roku nowenną prosiłam o dary Ducha Świętego dla córki z mózgowym porażeniem, i widzę jak mnożą się jej umiejętności -jest na studiach doktoranckich.Aleluja.
Read More

Edyta: Cudowna przemiana serca

Pragnę podziękować miłosiernemu Bogu i Królowej Różańca za łaskę uzdrowienia serca mojej mamy. Moja mama cierpiała w małżeństwie z powodu braku miłości, samotności i wielu trudnych zachowań taty i w końcu w jej sercu pozostała tylko wielka gorycz, żal, złość i nawet nienawiść do męża. Była zatruta i to niszczyło...
Read More

B: Operacje powiodły się i dzięki Bogu jestem zupełnie sprawna !

Niech będzie pochwalony nasz Pan Jezus Chrystus: Chciałabym dać również świadectwo mocy modlitwy Nowenny pompejańskiej. Miałam cztery tętniaki na mózgu i czekały mnie operacje.
Read More

Jadwiga: Nadzieja na lepsze zdrowie

Choroba SMA1, to 2-3 lata temu był wyrok powolnej śmierci, to był brak nadziei na leczenie. Poznałam dziewczynkę, wówczas 5-cio letnią, która dotknięta tą chorobą oddycha przez respirator, żywiona jest poprzez wlewy do żołądka, nie rusza się samodzielnie, porozumiewa się poprzez mruganie oczami. Wzruszyła mnie miłość Jej Rodziców, którzy walczą o każdy dzień Jej życia, by to życie sprawiało Ich córeczce najmniej bólu, by było godne.
Read More

Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza: Bóg jest łaskawy

Dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa. Przez półtora roku, mimo braku przeciwwskazań medycznych, nie udawało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Nasz problem postanowiliśmy polecić Maryi w Nowennie Pompejańskiej. Już w drugim cyklu po zakończeniu Nowenny okazało się, że noszę pod sercem wyczekane maleństwo.

Kiedy w ciąży doszło do komplikacji, po raz drugi odmawialiśmy Nowennę, tym razem w intencji zdrowia dziecka i jego bezpiecznego przyjścia na świat. Od tego momentu ciąża przebiegała bezproblemowo. W dniu porodu ze względu na zagrożenie dziecka zamartwicą lekarz zadecydował o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Córka urodziła się zdrowa, otrzymała 9 punktów Apgar. Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza- Bóg jest łaskawy. Dziękujemy Ci Matko Przenajświętsza!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza: Bóg jest łaskawy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
cocomademoiselle
Gość
cocomademoiselle

O jeny jakie bzdury…Ja nie otrzymałam nigdy tego o co prosiłam. Zaszłaś w ciążę bo się w końcu udało. Udałoby się też i bez pomocy nowenny. Bóg nie steruje w cudowny sposób plemnikami mężczyzny,żeby trafiły do komórki jajowej. No proszę was. Pogódźcie się z tym, że Boga nie ma i tyle. Skoro Bóg wam wszystko daje to proszę odmówcie Nowennę Pompejańską w mojej intencji bo on ma mnie najwyraźniej gdzieś.

JOANNA
Gość
JOANNA
A mnie cieszy, że jesteś tu z nami, nie wiem, jak długo nas śledzisz i skąd tu się wzięłaś lub wziąłeś – bo jesteś bardzo anonimowy, może z jakiejś stony Apostazja, może jesteś wysłannikiem zła, a może jesteś tu za sprawą Ducha Świętego, który pragnie cię uszczęśliwić odnalezieniem szczęścia w KIM ? Jak nazwać to szczęście, którego każdy z nas poszukuje ? Buddysta powie, że w medytacjach i Nirwanie, okultysta – w szemranych praktykach. A my wiemy, że w Jezusie Chrystusie, w naukach spisanych w Nowym Testamencie oraz w praktykach religijnych, jakimi są pojednanie się z Bogiem w sakramencie pokuty,… Czytaj więcej »
PaniPe
Gość
PaniPe
Cocomademoiselle, nie będę Cię zachęcać do wielkiego nawrócenia, bo o tym każdy musi zdecydować sam – ale zobacz, jak Twojej argumentacji brakuje dowodów… Twierdzisz, że to wszystko „bzdury”, a Boga nie ma, bo Twoja prośba nie została wysłuchana. Jak i dlaczego w takim razie się do niego modliłaś, skoro w niego nie wierzysz? Inni się modlili i wierzą, że Bóg ich wysłuchał. Słowa kontra słowom. Ja wierzę i mam nadzieję, że nawet jeśli niektóre prośby nie zostaną wysłuchane wprost, to dlatego, że tak będzie lepiej dla mnie, dla mojej rodziny i mojego otoczenia, w dłuższej perspektywie, o której być może… Czytaj więcej »
TOM
Gość
Papież Jan Paweł II kiedyś wygłosił przemowę , w której dał odpowiedź na pytanie: Co to znaczy modlić się?, jak nauczyć się Ojca – ” NAUCZYĆ SIĘ TEJ PEWNOŚCI , ŻE ABSOLUTNIE NIE MOŻE CI ODMÓWIĆ.” Jeden święty powiedział : „Różaniec święty to potężna broń odmawiaj go z ufnością , a efekt wprawi Cię w zadziwienie.” Nie można wątpić! Jak nasz papież został wybrany to powiedział : „Przyznaję bałem się przyjąć ten wybór, ale zrobiłem to w duchu pokory i posłuszeństwa wobec naszego Pana Jezusa Chrystusa i W CAŁKOWITYM ZAUFANIU DO JEGO MATKI – Najświętszej Madonny. ” Zawierzył jej całe… Czytaj więcej »
Marta
Gość

Magdo dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Dodałaś mi nadziei. Modlę się w tej samej intencji co Ty, choć jeszcze nie zostaliśmy wysłuchani wierzę, że Bóg obdarzy nas potomstwem.

Ada
Gość

Madzieu- gratuluje i cieszę się waszym szcześciem. Ja odmawiam już 4 nowennę w tej intencji, jestem po 3 poronieniach, szergu badan i dlugim leczeniu- lecz wierzę ze z pomoca tej cudownej nowenny nam sie uda i bede mogła dać kolejne świadectwo 😉

Obrazki z nowenną pompejańską?