Danka: uratowanie z alkoholizmu

Do p apisania tego świadectwa przymierzam się od dwóch m-cy, tj. od momentu kiedy zaczęłam Nowennę Pompejańską w innej intencji, kiedy zaczęłam czytać świadectwa innych w poszukiwaniu nadziei i pokrzepienia. Dziś , w dzień Bożego Miłosierdzia udało mi się przełamać, tę ogromną, niczym nie podyktowaną niechęć.Przeczytaj Danka: uratowanie z alkoholizmu
Read More

Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest
Read More

Ewelina: Pokonanie raka

Moj brat zachorował na raka, nie wiedziałam jak mu pomoc ...byłam bezradna ale dzieki dawnej koleżance zaczęłam odmawiać nowene namówiłam także brata i tak wspólnie wytrwaliśmy w modlitwie. Nasza modlitwa została wysłuchana, na obecna chwile choroba pokonana i dobre rokowania na przyszłość. Obecnie zaczęłam druga nowene i mam rownież nadzieje ze wszystko zostanie wysłuchane. Wiem jedno w modlitwie siła.
Read More

Krzysztofa: Maryja nauczyła mnie modlitwy różańcowej

To jest moje 2 świadectwo .Nowenne odmawiam od maja 2015.W tym czasie odmówiłam 9 Nowen Pompejańskich . Z tego 7 w intencjach dzieci - różnych trudnych potrzebach Bogu wiadomych.Natomiast 2 w intencji dusz w czyścu cierpiących.Podczas obecnaj modlitwy za dusze czyścowe(część dziękczynna - kończę 8 grudnia ,) . Matka Boża obdażyła mnie najcenniejszą łaską-odmawiania N.P bez rozproszeń,z samodzielnym rozważaniem bez żadnych gotowców
Read More

Krzysztof: Łaska zdrowia

Moja modlitwa została wysłuchana.
Read More

Magda: Miłość do Jezusa i najbliższych

Kochani! Wasze świadectwa są dla mnie umocnieniem wiary.
Właśnie skończyliśmy z mężem odmawiać trzeci raz nowennę i postanowiłam wreszcie złożyć swoje świadectwo.

Modlimy się o poczęcie dziecka i głęboko wierzymy że Matka Boża dopomoże nam w spełnieniu naszego największego marzenia o rodzicielstwie, a jednocześnie otwieramy się na wolę Bożą.

Poprzez nowennę poczułam głębszą więź z Panem Jezusem, wcześniej nie odczuwałam Takiej więzi, potrzeby modlitwy – wychowana na pielgrzymkach do Częstochowy najczęściej swoje modlitwy kierowałam do Matki Bożej, która teraz wyraźniej niż kiedykolwiek w moim życiu pokazała mi drogę do Pana Jezusa i otwarła moje serce na Jego Miłość.
Drugi dar, który odczuwam to wielka miłość i ciepło na sercu względem mojego męża. Zabieganie codzienną pracą spowodowało że powoli zapominałam o nim skupiając się na moich obowiązkach i codzienności, pogłębienie mojej miłości do męża zawdzięczam również Maryi.

Odmawianie Nowenny Pompejańskiej daje wielką moc do wytrwania w modlitwie, w dobrym, do pokonywania codziennych przeciwności w pracy a nade wszystko uwrażliwia na drugiego człowieka.
Polecam wszystkim gorąco tą modlitwę

Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.