M: Samotność

Zaczęłam odmawiać nowennę w 1 dzień po tym jak usłyszałam o niej od znajomej. Modliłam się o przyjaźń i miłość. Czułam się samotna. Ciekawe jest to, że choć zazwyczaj miałam problem z pamiętaniem o złożonych obietnicach, to w tym przypadku wszystko poszło gładko.

Co prawda oczywiście nie raz ciążył mi ten obowiązek, ale nie pominęłam ani jednego dnia. Teraz minął już pewien czas od zakończenia nowenny i pojawiły się efekty. Zrozumiałam wiele rzeczy, zmieniłam podejście do innych.

Umocniłam pewne relacje. To co mogę stwierdzić na pewno to to, że uczę się kochać i jest to niesamowita przygoda. Mam nadzieję, że jeśli pozostawię otwarte serce, to będę stawała się coraz bardziej podobna do Niego w zdolności do miłości ludzi…

Trwajcie w modlitwie! To nigdy nie jest czas stracony!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “M: Samotność

  1. Miałam podobnie, a Twoje słowa: „Mam nadzieję, że jeśli pozostawię otwarte serce, to będę stawała się coraz bardziej podobna do Niego w zdolności do miłości ludzi…” – lepiej nie mogłaś tego ująć, bo o to chodzi, o miłość, nie romantyczną, ale do drugiego człowieka, abyśmy umieli chociaż trochę kochać, tak jak Bóg to czyni
    Dzięki, piękne świadectwo.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!