Aga: Wyproszony spokój

Chcę Wam opowiedzieć o mojej wielkiej wdzięczności dla Maryi, ponieważ stało się to, czego sama przez bardzo długi czas nie mogłam zrobić. W prawdzie minęło dużo czasu od tego co otrzymałam, jednak dopiero teraz po "przełamaniu" w sobie pewnych barier mogę się dzielić wieloma dobrymi rzeczami z różnymi ludźmi.Przeczytaj Aga:...
Read More

Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej

Witam serdecznie, chciałabym serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejskiej za znalezienie pracy,którą otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mimo,iż na początku były problemy Mateńka dopomogła mi. Dziękuję serdecznie Matko za Twoją troskę o mnie i o moją rodzinę, oraz za nieustanną miłość, którą nas obdarzasz.
Read More

Anita: Jestem dobrej myśli i wiem że to wszystko zawdzięczam Matce Najświętszej.

Możliwe że odmówię następną intencję o wyleczenie z choroby psychicznej mojego rodzica, a potem chciałabym odmówić również nowennę o zdrowie dla mojego drugiego rodzica.
Read More

Ilona: Matka Najświętsza wyprowadzi nas z najciemniejszych miejsc naszego życia

Zaufajmy Królowej Różańca Świętego, zaprośmy Ją do naszego życia, módlmy się i pozwólmy Jej działać. Ona jest z nami zawsze. Dziękuję Ci Kochana Matko Boża.
Read More

Barbara: Wyprosiłam ślub brata

W zeszłym roku brat wziął się na poważnie za remont domu, w którym miał zamieszkać ze swoją - wówczas - dziewczyną. Wiadome było, że remont trochę potrwa, jednak żadne z nich nie mówiło nic o ślubie.
Read More

Kasia: nawrócenie i uzdrowienie

Jakiś czas temu pisałam świadectwo o modlitwie za osobę udręczoną duchowo, która miała ciężkie dzieciństwo. To, co się działo i dzieje to cud. Przede wszystkim osoba ta nawiązała przez krótki czas kontakt ze mną. Wymieniliśmy poglądy na pewne kwestie i poczułam się lepiej. Mam nadzieję, że ta osoba również, chociaż jest niesamowicie skryta.
Wiem, że bez ingerencji Matki Bożej nawiązanie tego kontaktu byłoby niemożliwe.

Maryja pomogła mi samej zrozumieć, jaka była i jest w całej tej sprawie moja wina. Ta, że nie wybaczałam, że jestem zawistna, że nie jestem tak nieskazitelna jak mi się zdawało. Najtrudniejsze to prosić kogoś, kto wyrządził nam w naszym mniemaniu krzywdę o przebaczenie. Za to, co zrobiliśmy, za zaniechanie niektórych spraw, za ślepotę.
Bałam się zaufać Matce Boskiej, ale ona poucza stopniowo, nie wszytko naraz

Myślę, że Bóg pozwala czasem komuś popaść w grzech, by tym bardziej go przyciągnąć do siebie. Byłam i jestem człowiekiem pełnym pychy. Polegałam na sobie, a Boga nie zauważałam. Chodziłam do kościoła, ale widzę jak mała była moja wiara. Nawrócenie to proces, który trwa do końca ziemskiego życia. Maryja, Jezus, Bóg mają zawsze o czym mówić człowiekowi. Proszę o więcej łask, o przemianę mojego wnętrza.

Pragnę powiedzieć najważniejszą rzecz: Przebacz mi Dominik moją ślepotę, to, że nie zaufałam Ci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: nawrócenie i uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bozena
Gość
Bozena

Ja jestem zawistna, pyszna, trudno wybaczam, o wybaczenie nie prosilam nigdy nikogo, odmawiam juz 8 NP a wczesniej wydawalo mi sie , ze jestem dobra, pobozna i duzo lepsza od innych. I ciagle jest cos do poprawy i wiem, ze bez pomocy Maryi i Jezusa nic dobrego mi nie wychodzi. Mateczko badz zawsze przy mnie, dziekuje ci za wszystkie laski, nawet za te nie otrzymane.

Obrazki z nowenną pompejańską?