Kasia: nawrócenie i uzdrowienie

Jakiś czas temu pisałam świadectwo o modlitwie za osobę udręczoną duchowo, która miała ciężkie dzieciństwo. To, co się działo i dzieje to cud. Przede wszystkim osoba ta nawiązała przez krótki czas kontakt ze mną. Wymieniliśmy poglądy na pewne kwestie i poczułam się lepiej. Mam nadzieję, że ta osoba również, chociaż jest niesamowicie skryta.
Wiem, że bez ingerencji Matki Bożej nawiązanie tego kontaktu byłoby niemożliwe.

Maryja pomogła mi samej zrozumieć, jaka była i jest w całej tej sprawie moja wina. Ta, że nie wybaczałam, że jestem zawistna, że nie jestem tak nieskazitelna jak mi się zdawało. Najtrudniejsze to prosić kogoś, kto wyrządził nam w naszym mniemaniu krzywdę o przebaczenie. Za to, co zrobiliśmy, za zaniechanie niektórych spraw, za ślepotę.
Bałam się zaufać Matce Boskiej, ale ona poucza stopniowo, nie wszytko naraz

Myślę, że Bóg pozwala czasem komuś popaść w grzech, by tym bardziej go przyciągnąć do siebie. Byłam i jestem człowiekiem pełnym pychy. Polegałam na sobie, a Boga nie zauważałam. Chodziłam do kościoła, ale widzę jak mała była moja wiara. Nawrócenie to proces, który trwa do końca ziemskiego życia. Maryja, Jezus, Bóg mają zawsze o czym mówić człowiekowi. Proszę o więcej łask, o przemianę mojego wnętrza.

Pragnę powiedzieć najważniejszą rzecz: Przebacz mi Dominik moją ślepotę, to, że nie zaufałam Ci.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “Kasia: nawrócenie i uzdrowienie

  1. Ja jestem zawistna, pyszna, trudno wybaczam, o wybaczenie nie prosilam nigdy nikogo, odmawiam juz 8 NP a wczesniej wydawalo mi sie , ze jestem dobra, pobozna i duzo lepsza od innych. I ciagle jest cos do poprawy i wiem, ze bez pomocy Maryi i Jezusa nic dobrego mi nie wychodzi. Mateczko badz zawsze przy mnie, dziekuje ci za wszystkie laski, nawet za te nie otrzymane.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!