wysłuchana: dzięki pomocy Matce Bożej i dusz w czyśću cierpiących problemy znikają

Witam Wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską. Składam już po raz kolejny moje świadectwo tym razem łącznie sumując z trzech ostatnich odmówionych przez Mnie nowenn. Ta nowenna jest nie do odparcia, jest cudowną modlitwą, która daje tak wiele łask, spokoju ducha i napełnia miłością.
Przeczytaj całość

Ewa: Zagościł we mnie spokój

Witajcie Drodzy! Chciałam się podzielić moją historią. Może nie jest tak, jak bym chciała, ale bardzo odczułam moc nowenny pompejańskiej. Wiele osób tu pisało, że Matka nasza kochana zawsze wysłucha naszych próśb i pomoże, wstawiając się za nami, ale nie zawsze te prośby są zgodne z wolą Bożą. Przeczytaj Ewa: Zagościł we...
Przeczytaj całość

Grażyna: Dar Macierzyństwa

Razem z mężem przez kilka lat staraliśmy się o dziecko, ale niestety bezskutecznie. Pewnego dnia, podczas wizyty u kuzyna ze strony męża, wywiązała się rozmowa na temat odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Kuzyn zaszczepił w Nas nadzieję, żeby zawierzyć naszą prośbę Matce Boskiej Pompejańskiej.Przeczytaj Grażyna: Dar Macierzyństwa
Przeczytaj całość

UFNA MATCE BOŻEJ: chciałam podziękować Matce za opiekę nad córką w czasie podróży

Do końca życia będę odmawiać nowennę pompejańską piszę juz kolejne świadectwo , chciałam podziękować Matce za opiekę nad córką w czasie podróży , za niezliczone łaski jakie otrzymuję od niej ,za poprawę zachowania mojego syna i szereg łask
Przeczytaj całość

Krystyna: Moja siostra się zmieniła

Szczęść Boże chciałam się podzielić moim świadectwem na temat modlitwy Nowenna Pompejanska moja intencja była aby siostra Basia była zdrowa (piła alkohol głównie piwo).Odmawialam nowenne za nią ona przeszła spotkania takie aby nie pić alkoholu,gdy skończyłam nowenne okazało się ze moja siostra nie pije i mówi że każdego dnia walczy z tym.Wierze ze Matka Boża wysłuchała i pomogła jej.
Przeczytaj całość

Kamila: Miałam myśli, że Maryja mnie nie wysłucha

W Nowy Rok zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Pragnę w tym świadectwie podziękować z całego serca Matce Bożej i Jej Synowi Jezusowi za łaski otrzymane, te większe i te mniejsze. Za to że wytrwałam, mimo iż było ciężko.

Miałam myśli, że Mateczka mnie nie wysłucha, że nie zasługuję, pogorszenie sytuacji o którą się modliłam szczególnie w ostatnich dniach odmawiania, stany depresyjne, czasem płakałam i modliłam się, napady złości, zniechęcenie, a czasem czułam się tak błogo…

Ale cieszę się ogromnie, że wytrwałam. Na pewno wielu z Was czuje podobne stany jak to było u mnie, ale bądźcie wytrwali! Ja miałam wiele zwątpień, ale wiedziałam, że to JEDYNA MOJA NADZIEJA! Wy też dacie radę! Z BOGIEM I WYTRWAŁOŚCI WAM WSZYSTKIM ODMAWIAJĄCYM ŻYCZĘ!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Kamila: Miałam myśli, że Maryja mnie nie wysłucha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dżes
Gość
Jestem mniej więcej w połowie odmawiania części dziękczynnej, 19 stycznia skończę. Czuje się bardzo źle, serce boli tak, że ciężko nabrać powietrze, cały czas płaczę z bezsilności, żalu i bólu i nie mogę tego powstrzymać,. Mimo, że się modlę codziennie to to nie ustępuje, a moja intencja wydaje się być daleka,a moje prośby daremne, nie słyszalne, chwilami jest lepiej, ale tylko chwilami, zaraz potem boli jeszcze bardziej. Nie umiem znaleźć sobie miejsca, po 10 razy idę do kuchni i z powrotem jak w obłędzie.. I nic.mija dzień za dniem i nic. Prosiłam nawet pare razy Matkę Boska o jakiś znak,… Czytaj więcej »
Marta
Gość

Trwaj w modlitwie!! Nie poddawaj się! Zły chce żebyś się poddała. Płacz ale się módl. To Twój ratunek. Jeśli wytrwasz Matka Boża Ci pomoże. W jaki sposób? To możesz dostrzec z perspektywy upływu dłuższego czasu. Tymczasem idź do spowiedzi na mszę, czytaj Pismo Święte ożywiaj swoją wiarę – zacznij „chodzić z Bogiem”. Znajdź rekolekcje dla siebie. Polecam te prowadzona przez o. Szustaka. Niech Matka Boża ma Cię w swojej opiece! Powodzenia!

Marta
Gość

Dżes mój komentarz ten wyżej jest do Ciebie!!!

Dżes
Gość
Do spowiedzi byłam, regularnie chodzę do kościoła, przyjmuje Komunie Świętą ofiarując je w tej samej intencji w której odmawiam NP, w piątki ( nie w każdy bo mam trochę słabe zdrowie) nawet poszczę pijąc tylko wodę… Ale brakuje siły, czuje się czasem tak beznadziejnie,że kilka razy modląc się prosiłam, żeby mnie bóg z tego swata zabrał, wiem że nie powinnam, ale czułam się tak źle, że nie da rady tego opisać… dziś jest lepiej, ale cały czas mam w głowie bałagan, modle sie chaotycznie choć bardzo chce się skupić i nic już nie wiem. Do nauki też ciężko jest mi… Czytaj więcej »
aga
Gość

To są typowe objawy depresji, idź do lekarza a nie baw sie w cierpientnictwo. Bogu takie cierpientnictwo do niczego nie jest potrzebne.

Dżes
Gość

*Bóg (klawisz na klawiaturze nie wskoczył.

Dżes
Gość

Ale wcześniej aż tak żle nie było, dopiero kiedy zaczęłam NP…

Bozena
Gość
Bozena
Dzes, ja tez tak mam przy 8 NP od kilku dni czyli od zaczecia czesci blagalnej, rozpoznaje twoje objawy, mam nadzieje, ze mina jak najszybciej. Stwierdzilam, ze to dreczenie zlego dopuszczone przez nasza Matenke dla wiekszej chwaly Boga, do czegos sa potrzebne. Bardzo ciezko jest mi sie modlic (jak nigdy) ale pomagam sobie czytajac w trakcie rozanca ewangelie (pomalenku, powoli zeby nie zgubic modlitwy i to co czytam odnosze tez do siebie). Bo przeciez Bog przemawia do nas przez ewangelie (poczytaj sobie ignacjanski rachunek sumienia, warto go co dnia wykonywac). A intencje mojej NP zostawilam Matence. Nie poddawaj sie to… Czytaj więcej »
Dżes
Gość

To dopiero moja pierwsza NP, boje sie zaczynać drugą, to wszystko nasiliło się przy cześći błagalnej, czasem na serio mam wrażenie,że cos mi si uroiło…

Dżes
Gość

A Ewangelie i cały NT znam dobrze, mój kierunek studiów tego wymaga. Dużo pomagają Wasze śwadectwa, naprawde ratują w najcięższych chwilach, Dlatego polecam wszystkim tę strone.

Obrazki z nowenną pompejańską?