Paweł i wyjście z depresji

Odkopane z ostatnich komentarzy: Witam, znajoma kilka miesięcy temu powiedziała mi o tej nowennie, że jest nie do odparcia i jeżeli odprawiamy ją z wiarą, to zostanie ona wysłuchana. Jako że kilka lat wcześniej zdiagnozowano u mnie depresję (m.in. nie chciało mi się uczyć, co kiedyś bardzo kochałem), więc postanowiłem...
Read More

Sylwia: Maryja jest WIELKA

Witam, jestem w trakcie 3 nowenny pompejańskiej. Bardzo długo zwlekałam ze swoim świadectwem az mi wstyd.S ama Matka Boska naprowadzila mnie na ta nowenne,to cud. Pomimo wielu trudnosci,koszmarow,przeciwnosci ,klopotow nie odpuszczam.Przeczytaj Sylwia: Maryja jest WIELKA
Read More

Bolesław: Wiem, że moje życie duchowe odrodziło się

Pierwszą Nowennę rozpocząłem jeszcze przed uzyskaniem diagnozy potwierdzającej chorobę nowotworową, ale przerwałem po kilkunastu dniach, z powodów, których nie będę podawał, nie są chyba istotne. Kolejną rozpocząłem ok. tygodnia później i była to ta właściwa, którą ukończyłem. Nie jestem osobą "rozmodloną", a Różaniec miałem wcześniej w ręku tylko okazjonalnie, więc...
Read More

Dorota: novenna za poprawę sytuacji w pracy

Jestem już po drugiej novennie i w trakcie odmawiania trzeciej ale opowiem najpierw co działo sę podczas pierwszej novenny, którą odmawiałam za poprawę sytuacji w pracy
Read More

…: Sięgnełam psychicznego dna

Łaski które otrzymałam to większy spokój mogę spać ,jeść normalnie, skupić się na czymś innym niż tylko myślenie o Nim a przede wszystkim zostało uleczone moje serce z ogromnego bólu za co bardzo dziękuję!
Read More

Jan: Widzę i wierzę , że Maryja przemienia , działa w moim życiu

Pierwszą Nowennę zacząłem 8 marca 2013 w intencji mojej działalności gospodarczej.
Matka Boża pozwoliła powoli spłacać moje długi,utrzymuje moje stanowisko pracy.
Druga Nowenna za moją poranioną córkę o uzdrowienie duszy.Widzę zmianę (i tu ogromne zaskoczenie)we mnie w stosunku do innych ludzi!Zaczynam rozumieć co oznacza „wprowadzać pokój”,odczuwać empatię,serdeczność,chęć pomocy konkretnej,dawać innemu poczucie godności i doceniania ! Modlitwa oprócz intencji zmienia osobę , która ją Maryi przedkłada.Trzecia Nowenna za osobę z rodziny mojej żony,czwarta o nawrócenie mojej córki (miało ono miejsce przed samym Bożym Narodzeniem !).Piąta Nowenna poleca Matce Bożej moją dwójką dorosłych dzieci aby szukały Boga w swoim życiu, znalazły, pokochały i Mu zaufały.Widzę i wierzę , że Maryja przemienia , działa w moim życiu.Opieka Matki dotyka wszystkich sfer życia osób za które trwa modlitwa, lecz również tych,którzy polecają !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Jan: Widzę i wierzę , że Maryja przemienia , działa w moim życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość

Pierwszą nowennę odmawiam też za działalność, w grudniu było niespodziewanie dobrze, teraz jest niespodziewanie gorzej w pracy,ale ufam… już mam pół roku do przodu intencje w głowie,czyli także jak Ciebie ta modlitwa uzależniła..
za dzieci polecam też : http://www.rozaniecrodzicow.pl , postanowiłem sobie, że do końca moich dni będę modlił się o moje dzieci

Marta
Gość

Piękne świadectwo! Jesteś wspaniałym Tatą! Jeśli Bóg da, że będę kiedyś mamą będę odmawiała NP w intencjach moich dzieci. Jest tak jak piszesz nowenna oprócz intencji zmienia osobę, która ją zanosi Matce Bożej. Nowenna Pompejańska i Matka Boża odmieniły moje życie. Moja wiara, miłość do Boga i ludzi się pogłębiły. Czuję się szczęśliwa i spokojniejsza o jutro. Wszystko polecam Bogu Jemu oddaję całe swoje życie i wszystko co mnie dotyczy. Wszystkiego dobrego!

Ela
Gość

A ja proszę o modlitewne wsparcie;(

zmartwiona
Gość
zmartwiona
Tak bardzo zazdroszczę wszystkim zaufania do Boga i wielkiej wiary. Jestem przy końcówce odmawiania Nowenny. Nie otrzymałam jeszcze spełnienia swojej prośby. Mało tego, nie widzę żadnej poprawy, jak niektóre osoby dające świadectwa. Nie słyszę żadnych głosów, nie doświadczam nawet najmniejszych wskazówek co dalej. Wręcz przeciwnie jestem rozdrażniona, zła, rozżalona, z pretensjami do całego świata. Wiem, że nie powinno tak być, ale to jest silniejsze ode mnie. A najgorsze co może być – zaczynam wątpić w Boga, w wiarę… tyle teraz pojawia się artykułów, informacji, które podważają prawdziwość naszej wiary… A ja tak bardzo nie chce wierzyć, że to nie prawda,… Czytaj więcej »
Karolina
Gość
Karolina

Może to właśnie zły działa w ten sposób i próbuje Cię zniechęcić? Jedna nowenna czasem nie wystarczy..może spróbuj zacząć kolejną, a Twoje wątpliwości znikną? Nie trać nadziei, z wiarą możesz wszystko.

alicja
Gość
alicja
do Zmartwiona – To na pewno nie jest kara, jeśli to najwyżej ataki złego, aby Cię zniechęcić, osłabić Twoją wiarę, módl się do Ducha Św. i Michała Archanioła. Odmawiam drugą Nowennę i widzę różnicę w stosunku do pierwszej. Owszem podczas odmawiania pierwszy raz otrzymałam łaski, głównie duchowe, przede wszystkim spokój, którego bardzo mi brakowało. Natomiast tuż po zakończeniu niepokój wrócił, zdenerwowanie. Momentami byłam trochę rozczarowana, ale stwierdziłam, że po prostu może potrzebuję więcej modlitwy, dlatego znów zaczęłam odmawiać różaniec 1 tajemnicę, potem znów Nowennę, pokój od razu wrócił. Wybieram się też na Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Ogólnie… Czytaj więcej »
alicja
Gość
alicja

Piękne świadectwo Janie, mnie też w podobny sposób zmieniła Nowenna.
Kiedyś, gdy się pogubiłam w życiu, moi rodzice dużo się za mnie modlili, zresztą czynią to do dzisiaj, ja za nich również. Wiem, że wtedy bardzo mi tą modlitwą pomogli, nie wiem co by dziś było ze mną, gdyby nie ich modlitwa, jestem przekonana, że to dzięki ich modlitwie nawróciłam się. Dziś patrząc z perspektywy czasu, zdałam sobie sprawę z tego, iż wówczas spotykałam na swej drodze samych dobrych ludzi, chociaż byłam pozostawiona samej sobie, Ktoś nade mną czuwał.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?