Jacek: A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE!

Witajcie Czciciele Królowej Różańca Świętego ! Dziś tj. 13 stycznia mija dokładnie rok odkąd rozpocząłem odmawiać Nowennę NIE DO ODPARCIA i tym świadectwem PRAGNĘ UWIELBIĆ NASZĄ MATECZKĘ POMPEJAŃSKĄ !!! Jak wielu z Was, piszących na tej stronie, na NP trafiłem „przypadkiem” – w dwumiesięczniku „Miłujcie się”, zakupionym w Pierwszą Sobotę Miesiąca ! – po mszy św. w której uczestniczyłem z żoną. Oboje drżeliśmy wówczas (7-y miesiąc) o życie naszego pierwszego dzieciątka, które było zagrożone, praktycznie przez cały okres ciąży.

Modliliśmy się także – i nadal to czynimy – do Świętych Patronów, naszej wspólnej drogi przez życie – św.O.Pio, św.Tereski od Dzieciątka Jezus, św.Rity, św. Judy Tadeusza, św.Dominika, św.Ignacego Loyoli… PAN BÓG WYSŁUCHAŁ NASZEGO BŁAGANIA – synek urodził się zdrowy i dziś ma już 9 miesięcy :-)) !! A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE !! Maryja otacza nas płaszczem Swej Matczynej opieki wyprasza nam łaski u Boga o które nawet nie prosimy. BĄDZ UWIELBIONA KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO !!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “Jacek: A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE!

  1. wspaniałe świadectwo! ogromne zaufanie i wiara 🙂 Chwała Panu!

    Dziękujmy kochanej Maryji za wstawiennictwo u Syna!

    Dziękujmy za świadectwa!

    Dziękujmy Jezusowi! Jezus jest Królem! 🙂

A Ty co o tym myślisz? Napisz!