Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie.

Tak się złożyło,że miesiąc po rozstaniu zmieniłem pracę i poznałem w niej dziewczynę, która była w podobnym związku do mnie. To znaczy wiedziała już, że to nie jest ta 'właściwa' osoba, ale oszukując się, tkwiła w tym związku.
Read More

Katarzyna: Trudny związek

Chciałam się podzielić cudem jaki się wydarzył po odmówieniu nowenny. Poznałam przez internet fajnego chłopaka mieszkał 100 km ode mnie . Nie wiele starszy ode mnie super się rozumieliśmy i wszystko ok .Były tylko dwie rzeczy nie tak ale jak ważne .Był po rozwodzie i miał córkę ośmioletnią . Żona...
Read More

Iwona: Ta modlitwa przerosła moje najśmielsze oczekiwania

Ciężko mi opisać wszystko czego doświadczyłam odmawiając nowennę pompejańską. Dlatego pewnie na jednym świadectwie się nie skończy. Nowenny zaczęłam odmawiać w 2013 roku( roku wiary). I od tamtej pory odmówiłam 9 lub 10 nowenn dokładnie nie wiem . Bo nie o ilość tu chodzi. BARDZO długo zwlekałam ze swoim świadectwem mimo ,że wiele otrzymałam i obiecałam Matce Bożej ,że takie świadectwo napiszę. Moje intencje były różne( modliłam się o pracę, o miłość, o wyzbycie się leków, modliłam się też za innych- za córkę, za bliską mi osobę o potrzebne łaski dla niej, a także za osobę która mnie skrzywdziła.
Read More

Aneta: Ukochany synek!!!

W trakcie odmawiania nowenny moje samopoczucie było dużo lepsze, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych.
Read More

Dominika: Podziękowanie Matce Boskiej za dar życia

Chciałam podziękować Matce Boskiej za pomoc w wyjściu z nieuleczalnej choroby mojego męża. Przeczytaj Dominika: Podziękowanie Matce Boskiej za dar życia
Read More

Jacek: A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE!

Witajcie Czciciele Królowej Różańca Świętego ! Dziś tj. 13 stycznia mija dokładnie rok odkąd rozpocząłem odmawiać Nowennę NIE DO ODPARCIA i tym świadectwem PRAGNĘ UWIELBIĆ NASZĄ MATECZKĘ POMPEJAŃSKĄ !!! Jak wielu z Was, piszących na tej stronie, na NP trafiłem „przypadkiem” – w dwumiesięczniku „Miłujcie się”, zakupionym w Pierwszą Sobotę Miesiąca ! – po mszy św. w której uczestniczyłem z żoną. Oboje drżeliśmy wówczas (7-y miesiąc) o życie naszego pierwszego dzieciątka, które było zagrożone, praktycznie przez cały okres ciąży.

Modliliśmy się także – i nadal to czynimy – do Świętych Patronów, naszej wspólnej drogi przez życie – św.O.Pio, św.Tereski od Dzieciątka Jezus, św.Rity, św. Judy Tadeusza, św.Dominika, św.Ignacego Loyoli… PAN BÓG WYSŁUCHAŁ NASZEGO BŁAGANIA – synek urodził się zdrowy i dziś ma już 9 miesięcy :-)) !! A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE !! Maryja otacza nas płaszczem Swej Matczynej opieki wyprasza nam łaski u Boga o które nawet nie prosimy. BĄDZ UWIELBIONA KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO !!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jacek: A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
virgoak
Gość

wspaniałe świadectwo! ogromne zaufanie i wiara 🙂 Chwała Panu!

Dziękujmy kochanej Maryji za wstawiennictwo u Syna!

Dziękujmy za świadectwa!

Dziękujmy Jezusowi! Jezus jest Królem! 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?