Waldemar: nie jestem sam

Po raz 3 zabieram sie za pisanie swiadectwa za kazdym razem kiedy koncze pisac cos sie wyrabia z komputerem .Ponad 3 miesiace temu odeszla ode mnie zona po 24 latach malzenstwa.Zawsze bylem wierzacy i modlilem sie duzo szczegolnie rozancem.Niestety kiedy wyemigrowalismy do UK wszystko sie niestety zmienilo.Zapomnialem o modlitwie doszly...
Read More

Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: "O potrzebne łaski". 7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać...
Read More

Monika: mieliśmy z mężem duże problemy z pracą

jest mi lżej, łatwiej, oboje z mężem znaleźliśmy pracę, powoli pokonujemy długi stajemy na nogi, obecnie przygotowuję się do odmawiania kolejny raz tej cudownej Modlitwy, tym razem za córkę i wiem że Mateńka mnie wysłucha.
Read More

Dagmara: Uzdrowienie dziecka

Na informację o Nowennie trafiłam na Waszej stronie internetowej, kiedy będąc w rozpaczy po rozpoznaniu u mojego dziecka zespołu westa (padaczka lekooporna), poszukiwałam wiadomości o przypadkach wyleczeń z tej strasznej choroby
Read More

Anna: Doświadczam wiele dobra

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym dla mnie momencie, gdy dostałam kilka bolesnych ciosów od życia. Kiedy natrafiłam w Internecie na świadectwa, zaczęłam sama odmawiać. Oddawałam Panu Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej to co mnie najbardziej przygniatało, sprawy i osoby, które chciałam zawierzyć. Pojawiały się w sercu kolejne intencje.
Read More

Ilona: nie wiem jakbym sobie poradziła bez pomocy Panienki Najświętszej

Chciałabym podzielić się moim świadectwem. Jestem jeszcze w trakcie odmawiania Nowenny. Do Matki Bożej zwróciłam się z prośbą o pracę marzeń dla mojego męża. Mój mąż wtedy pracował, ale ta praca nie dawała mu satysfakcji, dołowała go i nie czuł się spełniony zawodowo. I nagle pojawiła się szansa na pracę o której zawsze marzył, ale rekrutacja miała trwać długo i być naprawdę trudna. Postanowiłam pomóc mężowi swoją modlitwą.

W internecie trafiłam na Nowennę Pompejską. Kilka dni ociągałam się z jej rozpoczęciem. Zdecydowałam się na to 4 grudnia, będę do końca życia pamiętać tą datę…byłam wtedy w ciąży w 12 tyg, wieczorem dostałam plamienia, a następnego dnia będąc w szpitalu straciliśmy nasze kochane dzieciątko…szatan kusił mnie w szpitalu, żeby przestać odmawiać Nowennę, ale nie przestałam.

Leżałam na tym szpitalnym łóżku kompletnie zrozpaczona z różańcem w ręku. Naprawdę nie wiem jakbym sobie poradziła bez pomocy Panienki Najświętszej. Przed zabiegiem, który mnie czekał miałam możliwość wyspowiadania się i przyjęcia Komunii św. Pan Jezus i Maryja dali mi naprawdę wielką siłę na tamten okres.

Na własnej skórze przekonałam się o wyraźnej opiece Matki Bożej, ale nie tylko i ja. Mój mąż przeszedł kilka etapów rekrutacji do pracy bardzo dobrze, choć teraz czeka na poprawkę ostatniego, wierzę, że Panienka Najświętsza wstawi się za nim u Pana Boga.

Odmawianie Nowenny pompejskiej dało mojemu mężowi i mnie samej więcej niż się spodziewałam. W naszym małżeństwie jest o wiele lepiej niż wcześniej. Trudne chwile umocniły naszą miłość. Naszego starszego synka kochamy jeszcze bardziej i jeżeli Bóg pozwoli nam na kolejne dzieci, to z radością i ufnością je przyjmiemy.

Pozdrawiam,
Ilona

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ilona: nie wiem jakbym sobie poradziła bez pomocy Panienki Najświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Piękne świadectwo …

joanna
Gość
joanna

wzruszylam sie, lzy mi leca…
piekne swiadectwo Ilona:)

Ryszard
Gość
Ryszard

To jest świadectwo i wiara. Jesteś WSPANIAŁYM dzieckiem Bożym…

weronika
Gość
weronika

To piękne, że NP odmawiają małżonkowie. Na pewno wszystko się dobrze poukłada.
Pozdrawiam serdecznie.

Marta
Gość

Życzę Ci powodzenia i Bożego błogosławieństwa we wszystkich chwilach życia. Ściskam. Trzymaj się!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?