Maria: Nowenna o dobrą spowiedź przed ślubem.

W części dziękczynnej czułam wdzięczność do Matki Bożej, ale również prosiłam o wiarę, miałam wielką nadzieję, że spowiedź o którą się modlę będzie dobra.
Przeczytaj całość

Justyna: wymodlone macierzyństwo

Jeden z ostatnich komentarzy: "Złożyłem w Panu całą nadzieję. On schylił się nade mną i wysłuchał mojego wołania". Wraz z mężem bardzo chcieliśmy zostać rodzicami. Długo czekaliśmy na upragnione Maleństwo. Po odmówieniu pierwszej nowenny (a zbliżało się święto Miłosierdzia) mogliśmy już podzielić się swoją radością z bliskimi. Zostaniemy rodzicami!! Oczekujemy naszego...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wiele łask

Matka Boża mnie nie zostawiła, gdy wszystko zaczęło się walić i wydawało się że nie ma wyjścia.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Drugi raz Matka Boża mnie wysłuchała

Bóg jest niezwykle hojny w rozdawaniu łask. Teraz wiem, że nie odmówi nam żadnej z nich, o ile prosimy szczerym sercem, kiedy całkowicie zdajemy się na Jego Wolę.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Przemiana

Chyba półtora roku temu zdecydowałam się podjąć trud odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Słyszałam o niej już kilka lat wcześniej, ale zniechęcała mnie jej długość. Przynaglona bezradnością wobec sytuacji zdrowotnej i duchowej Taty zaczęłam się modlić.
Przeczytaj całość

Elżbieta: udało mi się wytrwać, bez wątpienia, za pomocą Matki Różańcowej

JESTEM W TRAKCIE DRUGIEJ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ. PODCZAS ODMAWIANIA PIERWSZEJ MIAŁAM WIELE CHWIL ZWĄTPIENIA I ZNIECHĘCENIA, WRĘCZ DZIAŁY SIĘ RZECZY JAKBY NA PRZEKÓR MOJEJ INTENCJI. Z CZASEM ZACZĘŁAM ODCZUWAĆ TAKI WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I UDAŁO MI SIĘ WYTRWAĆ / BEZ WĄTPIENIA ZA POMOCĄ MATKI RÓŻAŃCOWEJ /.KIEDY ZACZYNAŁAM DRUGĄ NOWENNĘ OGARNĘŁA MNIE „DZIWNA” RADOŚĆ NA SAMĄ MYŚL, ŻE ZACZYNAM NA NOWO.

MOJE INTENCJE SĄ TAK SFORMUŁOWANE, ŻE TRUDNO JEST W TEJ CHWILI JEDNOZNACZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE ZOSTAŁY SPEŁNIONE.

JESTEM JEDNAK PRZEKONANA,ŻE TAK WŁAŚNIE JEST I BĘDZIE W DALSZYM CIĄGU A TO PRZECIEŻ WIARA DZIAŁA W NAS CUDA.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ODMAWIAJĄCYM WYTRWAŁOŚCI I ZAWIERZENIA MATCE POMPEJAŃSKIEJ.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: udało mi się wytrwać, bez wątpienia, za pomocą Matki Różańcowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Jak bardzo to, co napisałaś jest mi bliskie. Mam bardzo podobne odczucia po mojej pierwszej Nowennie, którą niedawno skończyłam. Ale wiem, że Maryja przemienia moje serce, mam teraz więcej pokoju i nadziei. Czytając Twoje świadectwo poczułam tę radość, że mogę zacząć modlitwę na nowo 🙂 dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!