Elżbieta: Siła NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna

Odkopane z komentarzy:

Siła NOWENNY i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna i czasem zastanawiam się czy na taką łaskę zasługujemy. Modliłam się Nowenną w intencji zdrowia mojego męża ( było bardzo źle ) teraz zupełnie dobrze funkcjonuje-oby tak dalej. Potem prosiłam o laskę uzdrowienia dla siostry ( guz, markery nowotworowe podwyższone, zalecenie operacji )

Nowenna, msza przed cudownym obrazem na Jasnej Górze – tomografia-guza nie ma. Ktoś powie tak bywa, pomyłka-nie było pomyłki. Jest łaska i miłosierdzie. Dzisiaj dowiedziałam się o chorobie mojej koleżanki – rak płuc jest po pierwszej chemii, podobno są przerzuty do kości, Zaczynam nowennę w jej intencji-wierzę w łaskę i miłosierdzie Matki Bożej i moc jej wstawiennictwa do Boga, Nie wiem czy ja otrzymam, ale wola Boża-choć to takie trudne. Proszę też o modlitwę w jej intencji, o siłę i wiarę w pokonywaniu choroby. Z życzeniami wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

kamila: nowe życie

Witam serdecznie, mam na imię Kamila i po raz trzeci pragnę złożyć Matce Bożej Pompejskiej serdeczne podziękowania za wysłuchanie mojej intencji i dać świadectwo o tym, iż na prawdę sięgnąć po Nowennę Pompejską i zacząć ją pobożnie odmawiać. Wtedy wszystko staje się możliwe, dusza lekka a ciało uzdrowione.Przeczytaj kamila: nowe...
Przeczytaj

Ela: Znalazłam pracę.

O Nowennie już wcześniej wiedziałam bo modliłam się nią w innych intencjach. I wiedziałam, że wystarczy wziąć różaniec i wszystko będzie dobrze. Jestem jednak tylko człowiekiem i nie raz miałam wątpliwości. W ostatnim dniu ogarnął mnie spokój i powiedziałam sobie w duchu: ja odmówiłam Nowennę, reszta Matko w Twoich rękach. Wiedziałam, że Matka Najświętsza znajdzie mi pracę - dobrą pracę.
Przeczytaj

Urszula: Szczęliwe porody w rodzinie.

Trzecią nowennę odmawiałam o bezproblemową ciąże, szczęśliwy poród i zdrowe dziecko dla mojej bratowej i brata. Tutaj również Matka Boska mnie wysłuchała. Na świecie jest Mateuszek.
Przeczytaj

Michał: z całego serca będa Ją wychwalał! – Uda na operacja

Szczęść Boże. Chciałem podzielić się świadectwem o łasce, którą otrzymałem od Matki. W listopadzie i grudniu modliłem się w intencji pracy dla żony. Na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem odezwały się moje problemy krążeniowe na które choruje już od 20 lat a mam obecnie 30.Przeczytaj Michał: z całego serca będa...
Przeczytaj

Ewa: narodziny wnuczek

Latem 2013 roku moja 95 letnia i bardzo schorowana teściowa zaczęła narzekać ,że ciągle jeszcze nie ma prawnuków,chociaż ma 3 wnuczki i 3 wnuków,i tak chciałaby doczekać jeszcze na prawnuki.postanowiłam odmówić już chyba dziewiątą nowennę(zawsze skuteczną) z prośbą o zdrowie i życie teściowej ,aby doczekała na prawnuki.Dwa miesiące wcześniej ożenił...
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Łucja Pieszewicz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja Pieszewicz
Gość
Łucja Pieszewicz

Oczywistym jest to,że choroby i inne smutki dzieją się z Woli BOŻĘJ.A co mają powiedziec rodzice dzieci ciężko i NIEULECZALNIE CHORYCH?????Dlaczego NIEWINIĄKA paroletnie ,a nawet noworodki cierpią?nie mamy odp.na te zagadki.