Darek: Pomoc w otwarciu lokalu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Piszę swoje świadectwo ,mniej więcej 2 miesiące po zakończeniu nowenny.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Zawierzyć wszystko Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Odmówiłam kilka Nowenn Pompejańskich. Najczęściej w intencji bliskich mi osób, dzieci, męża. Jedną zmówiłam za siebie.
Przeczytaj całość

Ola: Nie lękajcie się!

Jak się zaczęła moja historia z Nowenną Pompejańską? Gdy mój tata zachorował (dokładnie 24 Grudnia 2012r.), nie zdawałam sobie sprawy, jak zmieni się moje życie. Żadne nasze ziemskie, materialne dostępne środki nie są w stanie zagwarantować mu zdrowia. Jest on chory na nowotwór wątrobowo-komórkowy z przerzutem na kręgosłupie. Z czasem,...
Przeczytaj całość

Ania: Maryja uratowała nasze małżeństwo

Kolejny raz odwazylam się podjąć modlitwę nowenna w sytuacji niezwykle trudnej dla naszej rodziny. Jestem żoną od 6 lat i mama dwóch dziewczynek. Nasze małżeństwo było z miłości Ale szybko nawyki i zbytnie przywiązanie do rodzin i moje uzależnienie od moich bliskich,rozpoczęły lawinę przykrych sytuacji a w efekcie do rozpadu naszego małżeństwa.
Przeczytaj całość

Urszula: przebaczenie

ziękuję Matko Przenajświętsza za wysłuchanie, nie tracę nadziei, że i w innych sprawach pomożesz.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Siła NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna

Odkopane z komentarzy:

Siła NOWENNY i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna i czasem zastanawiam się czy na taką łaskę zasługujemy. Modliłam się Nowenną w intencji zdrowia mojego męża ( było bardzo źle ) teraz zupełnie dobrze funkcjonuje-oby tak dalej. Potem prosiłam o laskę uzdrowienia dla siostry ( guz, markery nowotworowe podwyższone, zalecenie operacji )

Nowenna, msza przed cudownym obrazem na Jasnej Górze – tomografia-guza nie ma. Ktoś powie tak bywa, pomyłka-nie było pomyłki. Jest łaska i miłosierdzie. Dzisiaj dowiedziałam się o chorobie mojej koleżanki – rak płuc jest po pierwszej chemii, podobno są przerzuty do kości, Zaczynam nowennę w jej intencji-wierzę w łaskę i miłosierdzie Matki Bożej i moc jej wstawiennictwa do Boga, Nie wiem czy ja otrzymam, ale wola Boża-choć to takie trudne. Proszę też o modlitwę w jej intencji, o siłę i wiarę w pokonywaniu choroby. Z życzeniami wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: Siła NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja Pieszewicz
Gość
Łucja Pieszewicz

Oczywistym jest to,że choroby i inne smutki dzieją się z Woli BOŻĘJ.A co mają powiedziec rodzice dzieci ciężko i NIEULECZALNIE CHORYCH?????Dlaczego NIEWINIĄKA paroletnie ,a nawet noworodki cierpią?nie mamy odp.na te zagadki.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!