Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia

Długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa a to nie wiedziałem gdzie a jak i tak już szóstą nowennę odmawiam otrzymałem bardzo dużo łask ale zacznę od początku:Na nowennę natrafiła w internecie moja żona i mi o tym powiedziała gdyż była chora na nieuleczalną chorobę "toczeń"Przeczytaj Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia
Przeczytaj całość

Mariposa: Uratowane małżeństwo

W roku 2016 odmawiałam nieprzerwanie nowennę pompejańską od marca do początku listopada w intencjach związanych z moim małżeństwem. Już 2 dni po rozpoczęciu modlitwy, tj. 12 marca odkryłam, że mój mąż ma romans ze swoją współpracownicą. Byłam wtedy w 7- mym miesiącu ciąży, odkrycie to ogromnie mną wstrząsnęło.
Przeczytaj całość

Tomasz: Dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe!

Nowennę Pompejańską odmawiam po raz czwarty. Do tej pory to moje pierwsze świadectwo. Dziękuję Najświętszej Matce Boskiej za wysłuchanie moich próśb i uwolnienie mnie z sideł masturbacji, pornografi, a nawet homoseksualizmu, co wydawało się niemożliwe, ale dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe dzięki tej cudownej modlitwie.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Zdana matura

Obecnie odmawiam trzynastą nowennę pompejańską, a trzy nowenny odmówiłam w intencji zdania matury. Bardzo bałam się matematyki, bo nie zdałam dwóch próbnych matur.
Przeczytaj całość

Wdzięczna czcicielka: Nowenna która zmienia wszystko

Chce bardzo ale to bardzo podziekować Ci KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW nasza kochana Matko za to że nigdy mnie nie zostawiłas samej i wysłuchujesz naszych prózb .Przy tobie Maryjo nie boję sie i jestem spokojna.Odmowilam kilka nowenn te które odmówiłam zaczynajac przed kazdą czescią rozanca od (Ten rozaniec odmawiam ........a koncząc krolowo rozanca sw )zostały wysłuchane wszystkie a te ktore odmawiałam jednym ciągiem wszystkie tajemnice na raz nie zostały wysluchane
Przeczytaj całość

Elżbieta: Cudowna modlitwa

Witajcie!Dzisiaj zakończyłam Nowennę Pompejańską i chcę wszystkich zachęcić do jej odmawiania.Dowiedziałam się o niej przypadkiem i postanowiłam się modlić w intencji mojego dziecka. Już po kilku dniach modlitwy doświadczyłam pomocy Matki Bożej w sprawie, o którą prosiłam!
Dziękuję ci Maryjo

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?