Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!

Jednak postanowiłam się nie poddawać, pomodliłam się do Ducha Św. i poprosiłam Maryję o łaskę wytrwania w modlitwie. Zaczęłam odmawiać nowennę, znowu było mi trudno, pomyślałam że kolejny raz nie dam rady. Postanowiłam trwać na modlitwie a każde niedociągnięcie, chwilowe rozkojarzenie polecałam Matce Bożej.

Z każdym dniem modlitwa dawała mi dużo radości i spokoju ducha. Wytrwałam do końca nowenny, za co dziękuję Królowej Różańca Świętego.

Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości. W trakcie odmawiania nowenny miałam wrażenie że dużo moich spraw bardzo się skomplikowało ale wierzyłam w to że tak musi być, że jest w tym jakiś głębszy sens. I tak rzeczywiście było!

Ciągle czuję że Maryja czuwa nade mną i mi pomaga. Kilka dni temu znowu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i każdego dnia czuję obecność Matki Bożej.

Anna: cierpiałam przez chłopaka, ale nawróciłam się

Wierze z całego serca. Nie wiem co będzie z chłopakiem ale ja zmieniłam się na lepsze, lęki, stres i nerwica mnie opuszczają...
Przeczytaj

Gabriela: Kupno mieszkania

Jest to już moje kolejne świadectwo o nowennie pompejańskiej. Matka Boża i tym razem mnie wysłuchała. Od jakiegoś czasu planowaliśmy z mężem kupno mieszkania. Znaleźliśmy swoje wymažone lokum i zaczeliśmy starać się o kredyt hipoteczny, niestety przez dawny błąd męża nie dostaliśmy kredytu. Zostało nam 2 dni na to czy nasze marzenie się ziści, ponieważ właściciel mieszkania czekał na odpowiedz. Zaczęłam błagać Maryję o cud na zdobycie reszty pieniędzy. I udało się wsparłam się jeszcze nowenną do M.B rozwiązująej węzły i po 2 dniach dostałam na siebie kredyt z brakującą kwotą na dogodnych warunkach. Z całego serca dziękuje Maryi.
Przeczytaj

Luiza: Nieoczywiste

Pierwszą nowennę odmówiłam kilka lat temu w intencji mężczyzny, w którym byłam zakochana, niestety on nie szukał niestety kobiety dla siebie. Pomyślałam, że w tej sprawie pomóc może tylko tak skuteczne oręże jakim jest Nowenna Pompejańska. Zabrałam się dość szybko za modlitwę, aby jego opory ustały. Pewnego dnia, w trakcie odmawiania jednej z tajemnic, przyszła na mnie myśl, tak jakby minie ktoś zapytał: A jeśli modlisz się o niego nie dla siebie?
Przeczytaj

Franciszka: O łaskę czystości w małżeństwie

Od dość dawna czytam świadectwa innych osób, a opowiadane historie miały wpływ i na mnie. Postanowiłam odmawiać różaniec, ale wciąż brakowało mi czasu, nie potrafiłam, nie miałam dość silnej woli, nie… Dopiero w Gietrzwałdzie, w miejscu objawienia Matki Bożej, po raz pierwszy odmówiłam pięć dziesiątek, a potem kolejne i kolejne. Dość szybko zdecydowałam się odmawiać Nowennę Pompejańską. Trudno mi było dokonać wyboru intencji, ponieważ było ich wiele. Wreszcie podjęłam decyzję. Nie byłam pewna czy udźwignę ten ciężar (tak długo i tak dużo), ale okazało się, że modlitwa nie była uciążliwa i wkrótce nie wyobrażałam sobie dnia bez trzech tajemnic różańcowych.
Przeczytaj

Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ryszardvirgoaalicja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
alicja
Gość
alicja

bardzo fajne świadectwo, dzięki, miałam podobne odczucia co Ty podczas odmawiania Nowenny, też odmawiam drugą już

virgoa
Gość

Wspaniałe świadectwo! 🙂 Wychwalajmy Pana bo jest dobry! Dziekujmy Maryji za Jej obecność, za Jej miłość i za to że nas prowadzi do Pana! 🙂

Ryszard
Gość
Ryszard

Jakie u mnie czarne chmury, ale Matka Boska stawia mi ludzi na drodze, którzy bez interesownie mi pomagają. To są CUDA! Za co dziękuję Ci Matko Pompejańska. Chwała Pany!
Dziś poszła NP do NYC