Dominika: wyciąga nas z rozpaczy i okrywa nasze zmarznięte serca płaszczem Swego Serca

Drodzy goscie odwiedzający strone o nowennie pompejańskiej. Dzis czwarty dzień mojej NP. Dziękuję wszystkim za wsparcie modlitewne. To bardzo budujące, gdy wiem , że mam wsparcie modlitewne innych osób. Poza tym, są już pierwsze owoce modlitwy. Zaczynam rozmumieć , że Pan Jezus naprawde przeróżnymi drożkami kieruje nas na Swoją Drogę.

Najpierw nas szuka i a jak już znajdzie , to wyciąga z rozpaczy i okrywa nasze zmarzniete serca płaszczem Swego Serca, pełnego Miłości i Dobroci. Kochani zachęcam do odmawiania Różanca. Tak , jak ja czytałam wcześniej swiadectwa osób modlacych sie nowenną pompejańską, tak teraz zachęcam kazdego do odmówienia chociaż jednego dziesiatka dziennie, na początek.

Czasem nawet bardzo trudno jest pomodlić się jedną dziesiątką Różańca. Ale jak już sie zacznie, to Maryja juz dalej prowadzi.Ja czesto proszę Swego Św. Anioła Stróza o to, by pomagał mi się modlić, gdy nie mam siły, gdy piętrzą sie trudności. Każdy z nas ma Swego Anioła Stróża, który tylko czeka, by nam pomagać w dobrym i prowadzić do Pana Jezusa. pozdrawiam

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij