Agnieszka L.: Praca

Zaczął odmawiać drugą nowennę w tej samej intencji. Miał chwilami załamania , ale modlił się dalej
Przeczytaj

P: Dziękuję ci matko najświętsza za łaski jakie mi udzieliłaś

1 nowennę odmówiłem za zdrowie mojego ojca który walczy z rakiem wiele jej zawdzięczam i dziękuję matce boskiej za łaskę której mi udzieliła bo tata ma dobre wyniki odbiera chemię wierzę że dalsze leczenie będzie przebiegało pomyślnie dzięki nowennę popejaskiej jestem innym człowiekiem mam siłę której nigdy nie miałem i jestem innym człowiekiem chce podziękować za osobe które Maryja postawiła mi na drodze ktora mnie wspiera i jest ze mną na dobre i na złe myślę że ta osoba nie pojawiła się przypadkowo w moim życiu to wszystko sprawiła matka boska .
Przeczytaj

Karolina: Powrót ukochanego

Dam znać jeśli się uda i stanie się CUD!!!
Przeczytaj

Adam: Dzięki Maryi, naszej Matce Niebieskiej, Królowej Różańca Świętego, jestem lepszym człowiekiem.

Nigdy nie będzie dość podziękować Maryi Matce za wszystko co uczyniła dla mnie.
Przeczytaj

JOANNA: ŚWIADECTWO

Bóg zapłać, matko Różańcowa z Pompejów!
Przeczytaj

Dominika: wyciąga nas z rozpaczy i okrywa nasze zmarznięte serca płaszczem Swego Serca

Drodzy goscie odwiedzający strone o nowennie pompejańskiej. Dzis czwarty dzień mojej NP. Dziękuję wszystkim za wsparcie modlitewne. To bardzo budujące, gdy wiem , że mam wsparcie modlitewne innych osób. Poza tym, są już pierwsze owoce modlitwy. Zaczynam rozmumieć , że Pan Jezus naprawde przeróżnymi drożkami kieruje nas na Swoją Drogę.

Najpierw nas szuka i a jak już znajdzie , to wyciąga z rozpaczy i okrywa nasze zmarzniete serca płaszczem Swego Serca, pełnego Miłości i Dobroci. Kochani zachęcam do odmawiania Różanca. Tak , jak ja czytałam wcześniej swiadectwa osób modlacych sie nowenną pompejańską, tak teraz zachęcam kazdego do odmówienia chociaż jednego dziesiatka dziennie, na początek.

Czasem nawet bardzo trudno jest pomodlić się jedną dziesiątką Różańca. Ale jak już sie zacznie, to Maryja juz dalej prowadzi.Ja czesto proszę Swego Św. Anioła Stróza o to, by pomagał mi się modlić, gdy nie mam siły, gdy piętrzą sie trudności. Każdy z nas ma Swego Anioła Stróża, który tylko czeka, by nam pomagać w dobrym i prowadzić do Pana Jezusa. pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o