Alina: córka znalazła pracę!

Moja córka od ponad roku szuka pracy.15 mają b.r. zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejanską.
Przeczytaj całość

Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Radość z każdego dnia macierzyństwa

Nowenne Pompejańską odmawiałam po raz drugi. Pierwszy raz kiedy zaszłam w ciąże po 2 latach starań. Wtedy prosiłam Matkę Bożą Rożańcową o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla rozwijającego się synka. Ciąże przechodziłam wzorowo u nic sie nie działo. Dopiero po porodzie pojawiły się małe komplikacje i nerwowy czas. Wcześniejsze rozwiazanie ciąży, 2-tygodniowy pobyt w szpitalu, bakteria u synka, podejrzenie pewnej choroby, torbielki w główce, żółtaczka...
Przeczytaj całość

Anna: Upragnione dzieciątko

Powierzyłam nas Matce Najświętszej i Św. Józefowi, blagałam ich o pomoc.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję Ci, Królowo Różańca!

Moja córka wpadła w depresję po „zawalonych” egzaminach oraz kłótniach z koleżanką i kolegą. Próbowała nawet targnąć się na swoje życie.
Przeczytaj całość

Dominika: O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego

Witam Wszystkich, to jest moje drugie świadectwo.Pierwsze złożyłam w czasie trwania nowenny. Teraz jestem kilka dni po zakończeniu pierwszej nowenny i już zaczęłam drugą. Wiem , że gdyby nie Mateńka nie dałabym rady przetrwać tych ciężkich chwil:natrętne myśli, napady lęku, strachu.

Miałam trudności w trakcie odmawiania ,pewnie jak każdy,ale jestem z siebie dumna że wytrwałam.W czasie trwania NP wydarzyło się wiele wspaniałych rzeczy i wiem, że to wszystko dzięki Mateńce.

Rezultaty są oszałamiające. Zaczęłam się czuć dużo lepiej a gdy coś chce do mnie wrócić to od razu myślę o Mojej Najukochańszej Mateczce z Pompejów.

Życzę Wszystkim dużo wytrwałości i wiary. Nie wolno tracić nadziei. Mateńka zawsze Nas wysłucha i pomoże, nigdy Nas nie opuści .To ona jest Królowa Nieba i Ziemi.,, O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Dominika: O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Piękne świadectwo, które mi dało nadzieję. Mój mąż cierpi na nerwicę lękową i natręctw i leki mu nie pomagają a nasilają objawy. Już nie dajemy rady. Mamy 2 małych dzieci i muszę mu jakoś pomóc. Jedyna nadzieja w Matce Bożej. Napisz proszę czy jesteś całkowicie zdrowa czy tylko lepiej się czujesz. Zaczęłam wczoraj zmawiać Nowennę Pompejską w intencji całkowitego uzdrowienia mojego męża i liczę na całkowite uzdrowienie. Czy to nie za dużo ? Kiedy poczułaś się lepiej, czy po skończoniu modlitwy czy już w trakcie odmawiania ? Obym wytrwała.

dominika
Gość

musisz wierzyć i modlić się ja w trakcie odmawiania czułam się lepiej teraz po skończeniu też jest lepiej pewne wydarzenie w mojej rodzinie spowodowało u mnie nastrój w jakim nigdy nie byłam mi towarzyszyły myśli(czasami jeszcze towarzyszą),które nie dawały mi spokoju i mnie dręczyły,ale jest duzo lepiej wierze ze u Twojego meza tez bedzie dobrze.Wierze ,że u mnie bedzie całkowicie jak kiedyś. Módl się i nie przestawaj ja też bedę modlić się za Twojego męża a Ty wspomniej mnie w swojej modlitwie:)pozdr z Bogiem

Obrazki z nowenną pompejańską?